Necmettin Erbakan Üniversitesi En Az Lise Mezunu Sağlık Personeli Alıyor

Necmettin Erbakan Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan ilanda en az lise mezunu sözleşmeli sağlık personeli alımı yapılacağı bildirildi. İşte yayımlanan ilanın detayları ve başvuru için istenen özel şartları.

banner396

Necmettin Erbakan Üniversitesi En Az Lise Mezunu Sağlık Personeli Alıyor

Necmettin Erbakan Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan ilanda en az lise mezunu sözleşmeli sağlık personeli alımı yapılacağı bildirildi. İşte yayımlanan ilanın detayları ve başvuru için istenen özel şartları.

10 Kasım 2017 Cuma 00:00
Necmettin Erbakan Üniversitesi En Az Lise Mezunu Sağlık Personeli Alıyor

Necmettin Erbakan Üniversitesi tarafından DPB’de bir son dakika duyurusu yayımlandı. Yayımlanan duyuruda Üniversite Rektörlüğü bünyesinde istihdam etmek üzere en az lise mezunu 53 sağlık personeli alımı yapılacağı bildirildi.

10 Kasim tarihli DPB ilaninda Necmettin Erbakan Üniversitesi, en az lise mezunu 47 hemşire, 1 ebe, 3 anestezi teknikeri, 1 fizyoterapist ve 1 diyetisyen olmak üzere toplamda 53 sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu.

Başvuru Şartları

# Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

#Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

#Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karsı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karsı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak

#Erkekler için askerlik durumu itibariyle; Askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmemiş bulunmak, askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelemiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,

# 657 sayılı Kanunun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak,

# Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılması sonucunda atanmaya engel bir durum bulunmamak

# Lisans mezunları için 2016 KPSS(B) grubu KPSSP3, Önlisans mezunları için KPSSP93 ve Ortaöğretim mezunları için KPSSP94 puanı esas alınacaktır.

# Başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını doldurmuş olması,

# 2016 KPSS sınavına girmiş olmak,

# Aşağıda yazan özel nitelikleri taşıyor olmak,

Başvuru

İlana başvuru yapacak adayların aşağıdaki evraklarla birlikte 24 Kasım tarihine kadar Necmettin Errbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi İnsan Kaynakları birimine şahsen müracaat etmesi gerekmektedir.

# Kimlik fotokopisi,
# Bitelik bölümünde belirtilen diploma, sertifika ve belgeler,
# KPSS sonuç belgesi,
# Adli sicil kaydı
# 1 fotoğraf,
# Başvuru formu,

Kpsscafe.com.tr  | Ankara

>>2018 LİSE-ÖNLİSANS KPSS'YE GİRECEK ADAYLAR DİKKAT!!!


Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Oktay 12 ay önce

Alıcağınız personellerin isim soyisim lerini hatta anne-baba isimlerini yazsaydınızya niye okadar gereksiz seyler yazdiniz?

Avatar
Mert 12 ay önce

Aynen ad soyad yazsaydınız bu kadar zahmete girmemiş olurdunuz. Yok o sertifika bu sertifika, bu insanlara bu diplomalar bunların eğitimini alarak veriliyor zaten çalışma koşulu dışındakiler idari ve adli sıkıntı çıkarabilir haberiniz olsun.

banner389

banner394