KOSGEB Kamu Personel Alım İlanı DBP'de Yayımlandı

KOSGEB tarafından DPB'de bir personel alım ilanı yayımlandı. Yayımlanan ilanda Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı sözleşmeli bilişim personeli alımı yapacağını duyurdu.

KOSGEB Kamu Personel Alım İlanı DBP'de Yayımlandı

KOSGEB tarafından DPB'de bir personel alım ilanı yayımlandı. Yayımlanan ilanda Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı sözleşmeli bilişim personeli alımı yapacağını duyurdu.

09 Şubat 2018 Cuma 11:04
KOSGEB Kamu Personel Alım İlanı DBP'de Yayımlandı

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı tarafından Devlet Personel Başkanlığı resmi sayfasında bir personel alım ilanı yayımlandı.

KOSGEB tarafından yayımlanan ilanda bilişim kadrosunda istihdam etmek üzere 2 adet sözleşmeli personel alımı yapılacağı açıklandı. 9 Şubat tarihli ilanda KOSGEB personel alımına başvuruların KOSGEB Başkanlığına şshsen yapılacağı açıklandı.

BAŞVURU ŞARTLARI

# Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde yazılı genel şartları haiz olmak,

# Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak, (Belirtilen bölümlerden mezun olan adaylar aylık brüt sözleşme ücretinin 2 katı ödenecek pozisyonlardan biri için başvurabileceklerdir.)

# Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda ücret tavanı iki katını geçmeyecekler için en az 3 yıllık mesleki tecrübeye sahip bulunmak (Mesleki tecrübenin belirlenmesinde; bilişim personeli olarak 657 sayılı Kanuna tabi kadrolu veya aynı Kanunun 4 üncü maddesinin (B) bendi ile 399 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameye tabi sözleşmeli statüdeki hizmetler ve özel kesimde Sosyal güvenlik kurumlarına prim ödemek suretiyle işçi statüsünde bilişim personeli olarak geçtiği belgelenen hizmet süreleri dikkate alınır.)

# Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemeleri zorunludur.

# Erkek adaylar için muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise askerlik hizmetini yapmış veya ertelenmiş veya yedek sınıfına geçirilmiş olmak,

# Hizmetin gerektirdiği niteliklere, muhakeme yeteneğine ve temsil kabiliyetine sahip, yoğun İş temposuna ayak uydurabilen ve takım çalışmasına yatkın olmak.

# Güvenlik soruşturması ve Arşiv Araştırması sonuçları olumlu olmak, (Yapılacak sınav sonucunda başarılı olan ve Başkanlığımıza atanmaya hak kazanan adaylardan istenilecektir.)

ÖZEL ŞARTLAR

YAZILIM GELİŞTİRME UZMANI (2 Kişi – Tam Zamanlı – 2 Katı)

# Microsoft Enterprise ürünlerinde en az 3 yıl deneyim sahibi olmak (Visual Studio, Visual C#, .Net,.Net Framework, MS SQL, IIS, Crystal report, reporting servisleri vb.)

Tercih Sebepleri:

# Team Foundation Server (TFS), Git, Subversion(SVN) gibi konfigürasyon/değişiklik kod yönetim sistemlerinden en az biri hakkında tecrübe sahibi olmak,

# NET, C# ve ASP .NET Web Form, WCF, Entity Framework, MVC konusunda en az 1(bir) yazılım projesi geliştirmiş olmak ve bunu belgeleyebilmek,

# Microsoft Certified Solutions Developer(MCSD) sertifikasına sahip olmak,

# ASP .NET Core konusunda tecrübe sahibi olmak,

# En az 5000 kullanıcılı projelerde yazılım geliştirici olarak çalışmak ve bunu belgelemek,

# Frontend kütüphaneleri(örn: Bootstrap veya DevExpress vb.) kullanarak yazılım geliştirmiş olmak,

# Katmanlı mimari kullanarak yazılım geliştirme tecrübesine sahip olmak,

# İlişkisel veri tabanları ile uygulama geliştirmiş ve iyi seviyede SQL ve/veya T-SQL ve/veya PL/SQL bilgisine sahip olmak,

# Geniş ölçekli çok katmanlı (web tabanlı) uygulama geliştirme, Windows Servisleri ve Web Servisleri (SOAP, WCF, XML, XSLT, XSD) konularında uygulama geliştirmiş olmak,

# Nesne tabanlı analiz ve tasarım hakkında iş tecrübesine sahip olmak,

# Güvenli kod analizi konusunda tecrübe sahibi olmak,

# Kaynak kod analizi yapabilecek seviyede betik diller (ActionScript, JavaScript, ASP vb.) hakkında bilgi sahibi olmak,

# Yazılım güvenliği ve güvenli yazılım yaşam döngüsü konularında bilgi sahibi olmak,

# Analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın ve iletişim becerisi yüksek olmak,

# Yoğun ve stresli iş temposuna ayak uydurabilecek olmak,

BAŞVURU

KOSGEB personel alım ilanına başvurular 23 Şubat tarihine kadar KOSGEB Başkanlık Binası (Anafartalar Mah. İstanbul Cad. No: 32 06050 Ulus / Altındağ / ANKARA) adresine aşağıdaki evraklarla birlikte şahsen yapılacak.

# Başvuru formu
# KPSS sonuç belgesi
# YDS sonuç belgesi
# CV
# Nitelik belgesi
# Adli sicil kaydı
# Erkekler için askerlik durum belgesi
# Özel şartlarda istenen belgeler.

Kpsscafe.com.tr  | Ankara

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.