Kafkas Üniversitesi En Az Lise Mezunu Sağlık Personeli Alım İlanı (KPSS En Az 60)

Kafkas Üniversitesi en az lise mezunu sözleşmeli sağlık personeli alım ilanı DPB'de yayımlandı. Yayımlanan ilana göre KPSS'den en az 60 puan alan adaylar başvuru yapabilecek.

Kafkas Üniversitesi En Az Lise Mezunu Sağlık Personeli Alım İlanı (KPSS En Az 60)

Kafkas Üniversitesi en az lise mezunu sözleşmeli sağlık personeli alım ilanı DPB'de yayımlandı. Yayımlanan ilana göre KPSS'den en az 60 puan alan adaylar başvuru yapabilecek.

18 Aralık 2017 Pazartesi 09:13
Kafkas Üniversitesi En Az Lise Mezunu Sağlık Personeli Alım İlanı (KPSS En Az 60)

Kars Kafkas Üniversitesi tarafından Devlet Personel Başkanlığı resmi internet sayfası üzerinden bir personel alım ilanı yayımlandı. Yayımlanan ilanda üniversite bünyesinde istihdam etmek üzere en az lise mezunu adaylar arasından 11 sözleşmeli personel alımı yapılacağı bildirildi.

Kafkas Üniversitesi, yayımladığı ilanında alacağı personelleri hemşire pozisyonunda istihdam edeceğini duyurdu. Alınacak hemşirelerin 5'i Fakülte veya Yüksekokulların Hemşirelik Bölümü Lisans Programı mezunu, 3'ü Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik Bölümü Mezunu olmak, Yeni Doğan Sertifikasına sahip olmak veya 1 yıl Yeni Doğan Ünitesinde çalışmış olmak ve çalışılan süreyi belgelendirmesi ve 3'ü Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik Bölümü Mezunu olmak, Yoğun Bakım Ünitesinde en az 1 yıl çalışmış olmak ve bu durumu belgelendirmek, İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim belgesine sahip olmak. Geriatri katılım belgesine sahip olması şartları aranmaktadır.

Başvuru Şartları

# Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

# Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

# Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karsı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karsı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak,

# Erkekler için askerlik durumu itibariyle; Askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmemiş bulunmak, askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelemiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak

# 657 sayılı Kanunun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak,

# Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması sonucunda, güvenlik soruşturması atanmaya engel bir durum bulunmamak.

# KPSS'den 60 ve üstü puan almış olmak,

# 18 yaşını tamamlamış olmak ve SGK'dan emekli ya da yaşlılık aylığı almıyor olmak,

Başvuru

İlana başvuru yapacak adayların aşağıdaki evraklarla birlikte 2 Ocak 2017 tarihine kadar Üniversitenin Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmesi gerekmektedir.

# Başvuru formu,
# KPSS sonuç belgesi,
# Kimlik aslı ve fotokopisi,
# Nitelik, çalışma ve mezuniyet belgesinin fotokopisi,
# Adli sicil kaydı (Yazılı beyaz yeterlidir)
# 1 adet vesikalık fotoğraf.

Kpsscafe.com.tr  | Ankara

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.