İçişleri Bakanlığı Sözleşmeli Bilişim Personeli Yazılı Sınavına Girmeye Hak Kazanan Adayların Listesi Belli Oldu!

İçişleri Bakanlığı bünyesinde görevlendirilecek olan bilişim personeli alım sınavı 28 Ekim 2018 tarihinde yapılacak. Sözleşmeli Bilişim Personel Yazılı Sınavına girmeye hak kazanan adayların isimleri belli oldu.

İçişleri Bakanlığı Sözleşmeli Bilişim Personeli Yazılı Sınavına Girmeye Hak Kazanan Adayların Listesi Belli Oldu!

İçişleri Bakanlığı bünyesinde görevlendirilecek olan bilişim personeli alım sınavı 28 Ekim 2018 tarihinde yapılacak. Sözleşmeli Bilişim Personel Yazılı Sınavına girmeye hak kazanan adayların isimleri belli oldu.

23 Ekim 2018 Salı 18:42
İçişleri Bakanlığı Sözleşmeli Bilişim Personeli Yazılı Sınavına Girmeye Hak Kazanan Adayların Listesi Belli Oldu!

İçişleri Bakanlığı bünyesinde görevlendirilecek olan bilişim personeli alım sınavı 28 Ekim 2018 tarihinde yapılacak. Sözleşmeli Bilişim Personel Yazılı Sınavına girmeye hak kazanan adayların isimleri belli oldu.

İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan duyuru şöyle;

Bakanlığımız Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı bünyesinde istihdam edilecek sözleşmeli bilişim personeli yazılı sınavına girmeye hak kazananlara ait liste ektedir.

Adayların sınav saatinden en geç yarım saat önce sınav salonunda olamaları gerekmektedir.

Sınav Yeri: Holiday Inn Ankara-Çukurambar

İşçi Blokları Mah. 1484. Sok No:3 (Konya Yolu Üzeri) Çankaya/ANKARA

Sınav Tarihi : 28 Ekim 2018 Pazar Günü

Sınav Saati: 11:00

  1. PROJE MİMARI (1 Kişi)

SIRA NO

ADAY NO

ADI

SOYADI

1

158

Erman Necip

BAŞ

  1. KIDEMLİ .NET UYGULAMA GELİŞTİRME UZMANI - KATEGORİ A (1 Kişi)

SIRA NO

ADAY NO

ADI

SOYADI

1

573

İbrahim

ULUOCAK

2

376

Erkan

AKYOL

3

457

Ahmet

ÖZMEN

4

129

Orçun

DANIŞMAZ

5

282

Esra

ÖZKAYA

6

536

Ahmet

AKYOL

7

142

İbrahim

YILDIZ

8

521

Halil İbrahim

LÜY

9

639

Abdulhamit

MABOÇOĞLU

10

361

Ahmet

TERZİ

11

68

Ali Osman

ÜNAL

12

558

Ahmet

HOSO

13

571

Ahmet

KORKMAZ

14

259

Bünyamin

HATİPOĞLU

15

513

Turgay

ÜNAL

16

616

Hayrettin

YILMAZ

17

408

Mehmet Hakan

YÜKSEK

18

199

Ömer

ALTINUÇ

19

100

Erhan

ÖZDEMİR

20

79

İlimdar

AKBULUT

21

172

Erkan

UYGUN

22

195

Barkın

CANBAZ

23

272

Bozkurt Yaşar

ÖZÇELİK

24

298

Bünyamin

KILINÇ

25

313

Dursun

ÇEVİK

26

371

Eyüp

ALTIPARMAK

27

436

Serdar

GÜL

28

439

Galip Tolga

ERDEM

29

441

Ekrem

KANGAL

30

452

Serhat

TURAL

31

477

Osman

KATI

32

593

Ali Hakan

ACAR

33

598

Veysel Uğur

KIZMAZ

34

623

Mehmet

TEKE

  1. KIDEMLİ .NET UYGULAMA GELİŞTİRME UZMANI - KATEGORİ B (6 Kişi)

SIRA NO

ADAY NO

ADI

SOYADI

1

435

Sultan

BAĞLAMA

2

387

Seda

GÖKHÜSEYİN

3

50

Veli Yigit

YOLCU

4

573

İbrahim

ULUOCAK

5

547

Ozan

İÇİN

6

376

Erkan

AKYOL

7

584

Vedat

COŞKUN

8

512

Zafer

ÇAKMAK

9

33

Sercan

YAVUZ

10

129

Orçun

DANIŞMAZ

11

299

Behnur

ÇEVİK

12

404

İsmail

DEMİRLER

13

478

İlhami

ÖZBAY

14

501

Rıza

SARAÇ

15

71

Hakkı

YILMAZ

16

282

Esra

ÖZKAYA

17

75

Ferhat Yılmaz

ATEŞ

18

536

Ahmet

AKYOL

19

557

İsmail Hakkı

TOPUZ

20

305

İlhami Savaş

OKUR

21

14

Cemhan

EREN

22

142

İbrahim

YILDIZ

23

462

Mehmet Alper

KARAŞAHİN

24

521

Halil İbrahim

LÜY

25

523

Murat

DEMİR

26

194

Kürşad

KOÇ

27

550

Fırat

AKHÜSEYİNOĞLU

28

553

Şeniz

USANMAZ

29

361

Ahmet

TERZİ

30

68

Ali Osman

ÜNAL

31

571

Ahmet

KORKMAZ

32

415

Mustafa

EMEK

33

334

Mustafa

SAÇLI

34

447

Serkan

AKÇIN

35

634

Mustafa

YİĞİTBAŞI

36

635

Gökhan

KOÇAK

37

114

Reyhan

UĞUR AKÇA

38

354

Zekai

DALKIR

39

633

İrem

SOYA

40

292

Bedrettin

SÜMER

41

476

Zafer

SÖNMEZ

42

36

Ali Fuat

YILDIRIM

43

513

Turgay

ÜNAL

44

178

Cengiz Han

SAYINDI

45

302

Hatice

EKENEK

46

145

Volkan

KALKAN

47

616

Hayrettin

YILMAZ

48

54

Mehmet

SEVİK

49

554

Caner

YILDIRIM

50

165

Canan

BAŞ

51

355

Furkan

DEMİRTAŞ

52

408

Mehmet Hakan

YÜKSEK

53

199

Ömer

ALTINUÇ

54

100

Erhan

ÖZDEMİR

55

284

Anıl

ÇETİN

56

61

Fahrettin

ÇIRAKOĞLU

57

79

İlimdar

AKBULUT

58

96

İsmail

TÜRK

59

106

Abdullah

AYGÜL

60

125

Mehmet

KAPUSUZOĞLU

61

135

Minran Kenan

MÜYESSER

62

152

Süleyman

KONUKLU

63

174

Nagihan

BAL SAYINDI

64

239

Seval

KARABİBER TUNÇAY

65

246

Mücahit

ÇEKİÇ

66

272

Bozkurt Yaşar

ÖZÇELİK

67

280

Ömer

ORUÇ

68

298

Bünyamin

KILINÇ

69

303

Ekrem

YURTMAN

70

313

Dursun

ÇEVİK

71

336

Recep

ÜNLÜ

72

346

Mehmet

ÇALIŞKAN

73

353

Nur

KILIÇ

74

360

Nergis

ÖZERGİL

75

370

Mustafa

KÜÇÜKHEMEK

76

375

İsmail

CİHAN

77

383

Ethem

SERÇE

78

425

Mehmet Alpay

AKYILMAZ

79

434

Melahat Emel

YÜCEKAYA

80

436

Serdar

GÜL

81

439

Galip Tolga

ERDEM

82

441

Ekrem

KANGAL

83

451

Onur

AYKIR

84

452

Serhat

TURAL

85

453

Fatih

ACAR

86

477

Osman

KATI

87

499

Gürkan

UYANIK

88

526

Yunus

SEVİNÇ

89

585

Nazım Mete

BAYILLIOĞLU

90

593

Ali Hakan

ACAR

91

600

Ünal

SARIKAYA

92

606

Burcu

TAŞKAN DEMİRKÖK

93

623

Mehmet

TEKE

94

626

Duygu

YILMAZ GÖKÇE

95

496

Veli

CENGİZ

4.UYGULAMA GELİŞTİRME UZMANI - .NET ( 9 Kişi)

SIRA NO

ADAY NO

ADI

SOYADI

1

435

Sultan

BAĞLAMA

2

387

Seda

GÖKHÜSEYİN

3

50

Veli Yigit

YOLCU

4

253

Elif

ŞİŞMAN

5

257

Salih

ÇINAR

6

16

Gökhan

KARA

7

366

Saba

ÖZ

8

577

Oğuz

DEMİRHAN

9

615

Adem

ERDAŞ

10

636

Zeynep Seda

YEŞİLLİ

11

597

Serhan

SENYEN

12

186

Fahrettin

SEVİNÇ

13

584

Vedat

COŞKUN

14

512

Zafer

ÇAKMAK

15

364

Ezgim

ÇELİK

16

33

Sercan

YAVUZ

17

580

Ahmet Fatih

APAYDIN

18

603

Reyhan Saniye

MADAN

19

171

Cemil

YURDAGÜL

20

304

Tuğba

KAYAASLAN

21

478

İlhami

ÖZBAY

22

583

Kadir

GÜNDÜZ

23

71

Hakkı

YILMAZ

24

226

Cem

ŞANAL

25

293

Yasemin

YAŞIN DÜNDAR

26

75

Ferhat Yılmaz

ATEŞ

27

189

Fethi

GÜÇLÜ

28

57

Akile

BALÇIK

29

645

Ömer

TOPUZ

30

448

Alp

CEYHAN

31

146

Duygu

ATLI

32

315

Ayşe

OK

33

422

Özge

AYTÜRK

34

557

İsmail Hakkı

TOPUZ

35

305

İlhami Savaş

OKUR

36

127

Meltem

ÇELİKOK

37

609

Atalay

ATAR

38

213

Hürkan

SEYHAN

39

310

Mehmet Mücahid

DEMİR

40

328

İsa

ARACI

41

523

Murat

DEMİR

42

74

Veysel

ERDEMCİ

43

91

Ömer Faruk

ÇETİN

44

642

Mustafa Zübeyir

BAYRAK

45

550

Fırat

AKHÜSEYİNOĞLU

46

7

Ömer Ali

GÜVEN

47

421

Hüseyin Samet

CAN

48

569

Onur

ORHAN

49

278

İsmihan

ATEŞ DEMİR

50

350

Yasin Gökhan

ARSLAN

51

334

Mustafa

SAÇLI

52

500

Halime Şeyma

TANIŞ

53

544

Sinem

SARİ

54

77

Selda

YURTDAŞ

55

235

Duygu

SEYHAN

56

579

Fatma Pınar

TÜRKER

57

634

Mustafa

YİĞİTBAŞI

58

9

Emine

BULUT

59

518

Bayram Fatih

KUBAŞIK

60

162

Ramazan

ORHAN

61

385

Gökhan

DİDİN

62

374

Mehmet Burak

YERSEL

63

542

Sercan

KARAYAKALI

64

563

Ahmet

BÜYÜKGÖKÇE

65

218

Mehmet

AVÇİN

66

177

Fatma

ESELİ

67

354

Zekai

DALKIR

68

543

Ahmet

AYAN

69

641

Seda

ÇAĞLAR

70

193

Batuhan

KIRMIZIGÜL

71

556

Cemile Betül

YILDIZ

72

572

Mehmet Okan

TURGUT

73

274

Serhat

GÜLOĞLU

74

292

Bedrettin

SÜMER

75

595

İsa

YURDABAKAN

76

51

Burak

DURMUŞ

77

589

Eyüp

YARAY

78

432

Muhammed

ÖZER

79

326

Yunus

ŞENTÜRK

80

155

Emre

BOZKURT

81

83

Mehmet Veli

ALPHAN

82

302

Hatice

EKENEK

83

406

Ayşegül

KABA

84

289

Semih

ERTUĞRUL

85

54

Mehmet

SEVİK

86

206

Aykut

URAS

87

355

Furkan

DEMİRTAŞ

88

570

İsmail

ŞENER

89

198

Egemen

DANIŞ

90

621

Gülşah

YILDIRIM

91

285

Ünal

ÇÖTÜR

92

111

Emrah

YÜRÜK

93

472

Hacı

KARAARSLAN

94

21

Cemaleddin

KURU

95

323

Cemal

ÇALIŞKAN

96

221

Güler Tuğçe

YILDIRIM

97

630

Selin

ÖZTÜRK

98

210

Esengül

ÖZDEMİR

99

48

Demet

BEKTAŞ

100

248

Ziya

DİRLİK

101

250

Mustafa

ERDOĞMUŞ

102

482

Serkan

ÇELİK

103

308

Ahmet Süreyya

KESKİN

104

169

Erdi

KOÇ

105

262

Ahmet

GÜNAYDIN

106

104

Hüseyin

ÇAKMAK

107

461

Abdullah

BOZKURT

108

150

Erhan

GÜNEY

109

17

Halit

KARACA

110

32

Emre

BAYRAM

111

49

Sahra Betül

YÜKSEL

112

61

Fahrettin

ÇIRAKOĞLU

113

94

Ufuk

AYDIN

114

125

Mehmet

KAPUSUZOĞLU

115

128

Arif Sami

TEKİNKAYA

116

139

Kamil

YIKILMAZ

117

159

Hüseyin

ATMACAOĞLU

118

176

Caner

DOĞAN

119

187

Yunus Emre

YAZICI

120

203

Yusuf

ANDİÇ

121

238

Sercan

BEKTAŞ

122

252

Umut

TÜRETKEN

123

258

Mustafa

ÇOBAN

124

267

Hasan

KAPLAN

125

273

Sinem

GÖKCE

126

276

Ferhat

TÜRK

127

327

Murat

TARAKCI

128

335

Veysel

GÜNDÜZALP

129

336

Recep

ÜNLÜ

130

339

Serbay

DUYAR

131

340

Şenol

AYDOĞAN

132

353

Nur

KILIÇ

133

360

Nergis

ÖZERGİL

134

370

Mustafa

KÜÇÜKHEMEK

135

382

Fatih

GÜRSOY

136

397

İlknur

KARAÇELİK

137

424

Eren

GÜLER

138

431

Muhammer

KUL

139

434

Melahat Emel

YÜCEKAYA

140

453

Fatih

ACAR

141

499

Gürkan

UYANIK

142

528

Ahmet

AYDIN

143

535

Sencer

ERİM

144

566

Funda

ALTAŞ

145

581

İnan

KARACAN

146

585

Nazım Mete

BAYILLIOĞLU

147

613

Bekir

YILMAZ

148

626

Duygu

YILMAZ GÖKÇE

149

638

Eray

ÖLGÜN

150

496

Veli

CENGİZ

151

245

Yavuz

SALMAN

152

324

Burcu

BAŞARAN BÜYÜKYILMAZ

153

637

Veysel

MENTEŞ

  1. KIDEMLİ JAVA UYGULAMA GELİŞTİRME UZMANI (2 Kişi)

SIRA NO

ADAY NO

ADI

SOYADI

1

442

Alper

UZANULU

2

151

Mustafa

KARAMAVÜŞ

3

137

Mete

ERGİN

4

141

Ahmet

KARAKOÇ

5

197

Tufan Gürhan

DEMİR

6

52

Oğuz Han

TURAN

7

485

Adnan

BİLGEN

8

341

Çiçek Zeynep

COŞKUN

9

342

Zeynep

ÇORUH

10

237

Bilal

ÇAPAR

11

188

Fatih

ŞAHİN

12

365

Mehmet

DOĞAN

13

20

Ayşegül

YAZICI

14

22

Sinan

KARABULUT

15

470

Alperen

KETHUDAOĞLU

16

643

Barış

İLENDEMLİ

17

403

Ahmet Naim

KAMAOĞLU

18

281

Mehmet

ÖZDEMİR

19

322

Arif

EROL

20

211

Hüseyin

OKUMUŞ

21

13

Tufan

TOKTAR

22

101

Yunus Emre

ÇIKGEL

23

106

Abdullah

AYGÜL

24

135

Minran Kenan

MÜYESSER

25

173

Muhammed Talha

SAVAŞ

26

363

Alper

KÜRKÇÜ

  1. UYGULAMA GELİŞTİRME UZMANI - JAVA (5 Kişi)

SIRA NO

ADAY NO

ADI

SOYADI

1

5

Oğuzhan

KÜÇÜK

2

11

Engin

SEVEN

3

243

Mert

CANBAZ

4

487

İbrahim Mert

DÖRTKOL

5

645

Ömer

TOPUZ

6

93

Hasan Hüseyin

SOLAK

7

315

Ayşe

OK

8

341

Çiçek Zeynep

COŞKUN

9

7

Ömer Ali

GÜVEN

10

629

Mustafa

SERİN

11

500

Halime Şeyma

TANIŞ

12

356

Hakan

TOPRAK

13

518

Bayram Fatih

KUBAŞIK

14

162

Ramazan

ORHAN

15

47

Muhammed

GÜNEŞ

16

483

Ramazan

DEMİR

17

443

Furkan

İKİZ

18

643

Barış

İLENDEMLİ

19

97

Bintuğ Taha

KESKİN

20

281

Mehmet

ÖZDEMİR

21

454

Büşra

ÖZKAVAK DİREKEL

22

586

Pelin

KIR ALTUN

23

21

Cemaleddin

KURU

24

53

Oğuzhan

ÖNDER

25

48

Demet

BEKTAŞ

26

211

Hüseyin

OKUMUŞ

27

154

Hanbey

TOKTAŞ

28

345

Halil İbrahim

ÖZDEMİR

29

402

Aydın

ÇETİNKAYA

30

409

Hasan Cihan

ŞENKÜÇÜK

31

324

Burcu

BAŞARAN BÜYÜKYILMAZ

32

247

Aytaç

AKKAYA

  1. KIDEMLİ WEB YAZILIM UZMANI (1 Kişi)

SIRA NO

ADAY NO

ADI

SOYADI

1

515

Derya

KANTAR ÖZKES

2

419

Mustafa Çağrı

GÜVEN

3

415

Mustafa

EMEK

4

635

Gökhan

KOÇAK

5

633

İrem

SOYA

6

476

Zafer

SÖNMEZ

7

165

Canan

BAŞ

8

190

Merve

KAPLAN

9

503

Nurdan

YILMAZ

10

152

Süleyman

KONUKLU

11

246

Mücahit

ÇEKİÇ

12

375

İsmail

CİHAN

13

383

Ethem

SERÇE

14

425

Mehmet Alpay

AKYILMAZ

  1. WEB UYGULAMA GELİŞTİRME UZMANI (2 Kişi)

SIRA NO

ADAY NO

ADI

SOYADI

1

253

Elif

ŞİŞMAN

2

207

Yaman

ÇANKAYA

3

410

Kerim

ÇAĞLAR

4

583

Kadir

GÜNDÜZ

5

515

Derya

KANTAR ÖZKES

6

189

Fethi

GÜÇLÜ

7

487

İbrahim Mert

DÖRTKOL

8

419

Mustafa Çağrı

GÜVEN

9

213

Hürkan

SEYHAN

10

74

Veysel

ERDEMCİ

11

91

Ömer Faruk

ÇETİN

12

421

Hüseyin Samet

CAN

13

265

Aykut

BÜYÜKKILIÇ

14

569

Onur

ORHAN

15

20

Ayşegül

YAZICI

16

235

Duygu

SEYHAN

17

563

Ahmet

BÜYÜKGÖKÇE

18

274

Serhat

GÜLOĞLU

19

22

Sinan

KARABULUT

20

443

Furkan

İKİZ

21

612

Ali

İÇME

22

62

Recep Ali

GEZE

23

289

Semih

ERTUĞRUL

24

198

Egemen

DANIŞ

25

111

Emrah

YÜRÜK

26

221

Güler Tuğçe

YILDIRIM

27

262

Ahmet

GÜNAYDIN

28

104

Hüseyin

ÇAKMAK

29

176

Caner

DOĞAN

30

238

Sercan

BEKTAŞ

31

267

Hasan

KAPLAN

32

268

Osman

BEYTEKİN

33

273

Sinem

GÖKCE

34

327

Murat

TARAKCI

35

340

Şenol

AYDOĞAN

36

397

İlknur

KARAÇELİK

37

535

Sencer

ERİM

38

538

Çağlar

AD

39

581

İnan

KARACAN

40

613

Bekir

YILMAZ

41

245

Yavuz

SALMAN

42

637

Veysel

MENTEŞ

  1. MOBİL YAZILIM UZMANI (3 Kişi)

SIRA NO

ADAY NO

ADI

SOYADI

1

185

Levent

YILDIRIM

2

410

Kerim

ÇAĞLAR

3

191

Ozan

KONUR

4

510

Mustafa Mert

ÇİFTÇİ

5

629

Mustafa

SERİN

6

610

Şükrü

KAHRAMAN

7

385

Gökhan

DİDİN

8

47

Muhammed

GÜNEŞ

9

627

Caner

AKSOY

10

73

Kadir Kerim

TORUN

11

97

Bintuğ Taha

KESKİN

12

520

Resul Rıza

DOLANER

13

345

Halil İbrahim

ÖZDEMİR

14

431

Muhammer

KUL

15

582

Fatih

AYTEKELİ

  1. İŞ ANALİSTİ UZMANI (1 Kişi)

SIRA NO

ADAY NO

ADI

SOYADI

1

357

Oğuz Deniz

CEYLAN

2

208

Burcu Ece

ALP

3

170

Mehmet Musa

ÖZCAN

4

438

Medine

KESKİN ÖZCAN

5

537

Özgül

DOĞANAY

6

147

Sercan

ABAY

7

31

Hatice Başak

YILDIRIM

8

241

Yasemin

ÖZKAN

9

93

Hasan Hüseyin

SOLAK

10

232

Abdurrahman

GÜREL

11

46

Dilara

ÖZDEMİR

12

132

Abdurrahman

TELLİ

13

202

Özge

UYAN

14

217

Selim

ŞAHİN

15

70

Mehmet Ali

GÜL

16

209

Engin

ORDU

17

631

Birsen

KIRÇİÇEK

18

565

Zerrin

BAŞ

19

184

Abdulkadir

ÖZDEMİR

20

568

Sertaç Kaan

TOKYAY

21

394

Gökhan

ERDOĞAN

22

544

Sinem

SARİ

23

562

Şüheyda

AKAY

24

261

Nesrin

YILDIZ DÖNMEZ

25

222

Ahmet Tunahan

KAHRAMAN

26

395

İlknur

BUZ AZGI

27

444

Kutluhan

DEMİRBAŞ

28

196

Mehmet

YURDABAK

29

473

Salih

BAĞ

30

427

Erinç

BEREKET SARIGÜL

31

484

Kerime

GÜLDEMİR

32

29

Selim Fazıl

ÖZYURT

33

64

Semra

AKBULUT

34

506

Tuğçe

ÖLMEZ

35

548

Fatma Nur

ARSLAN

36

181

Mehmet Zahit

KARABULUT

37

123

Arif

ÇAKIR

38

418

Okan

KILIÇ

39

255

Mehmet Özer

BAŞESKİOĞLU

40

546

Sinem

GÖKDEPE

41

362

Elif

ALTUNAY

42

35

Mümin

HÜSEYİNOĞLU

43

66

Güverhan

TAŞCIOĞLU

44

133

Pelin

TAŞKIRAN

45

143

İsmail

ÖZTÜRK

46

192

Regaip Sefa

ÇOTUR

47

203

Yusuf

ANDİÇ

48

228

Hakan

ÖZKAYA

49

230

Derya

PAKSOY

50

347

Ebru Halime

ÜNAL

51

351

Orhan

GÜNEŞ

52

358

Tuğba

AKTEPELİ

53

372

Yasin

SEZER

54

393

Didem

AKKAYA

55

407

Beste

ERSOY

56

420

Feride Nihal

TOY

57

428

Fadime

ŞİMŞEKLER

58

459

Giray

CEYHAN

59

511

Esra

ÜNVER YAZAN

60

559

Adem

ÖKSÜZ

61

596

Ahmet

ALTINDAĞ

62

599

Sedaget

AKYOL

63

628

Esranur

SERTKAYA

64

508

Selçuk

KOYUNCU

11.TASARIM-ANALİZ VE EĞİTİM UZMANI (6 Kişi)

SIRA NO

ADAY NO

ADI

SOYADI

1

357

Oğuz Deniz

CEYLAN

2

366

Saba

ÖZ

3

208

Burcu Ece

ALP

4

636

Zeynep Seda

YEŞİLLİ

5

170

Mehmet Musa

ÖZCAN

6

537

Özgül

DOĞANAY

7

147

Sercan

ABAY

8

31

Hatice Başak

YILDIRIM

9

241

Yasemin

ÖZKAN

10

226

Cem

ŞANAL

11

5

Oğuzhan

KÜÇÜK

12

293

Yasemin

YAŞIN DÜNDAR

13

57

Akile

BALÇIK

14

422

Özge

AYTÜRK

15

232

Abdurrahman

GÜREL

16

609

Atalay

ATAR

17

132

Abdurrahman

TELLİ

18

202

Özge

UYAN

19

217

Selim

ŞAHİN

20

642

Mustafa Zübeyir

BAYRAK

21

209

Engin

ORDU

22

565

Zerrin

BAŞ

23

265

Aykut

BÜYÜKKILIÇ

24

279

Hasan

BOZKURT

25

278

İsmihan

ATEŞ DEMİR

26

540

Şengül

BAYRAK HAYTA

27

562

Şüheyda

AKAY

28

77

Selda

YURTDAŞ

29

9

Emine

BULUT

30

374

Mehmet Burak

YERSEL

31

269

Esra Selin

SARIMEHMETOĞLU

32

177

Fatma

ESELİ

33

641

Seda

ÇAĞLAR

34

222

Ahmet Tunahan

KAHRAMAN

35

395

İlknur

BUZ AZGI

36

595

İsa

YURDABAKAN

37

196

Mehmet

YURDABAK

38

205

Cem

ERARSLAN

39

473

Salih

BAĞ

40

62

Recep Ali

GEZE

41

83

Mehmet Veli

ALPHAN

42

427

Erinç

BEREKET SARIGÜL

43

489

Mehmet Hakan

İŞLER

44

406

Ayşegül

KABA

45

576

Hüseyin

UZ

46

484

Kerime

GÜLDEMİR

47

29

Selim Fazıl

ÖZYURT

48

64

Semra

AKBULUT

49

621

Gülşah

YILDIRIM

50

611

Erol

BİLGİN

51

285

Ünal

ÇÖTÜR

52

506

Tuğçe

ÖLMEZ

53

181

Mehmet Zahit

KARABULUT

54

123

Arif

ÇAKIR

55

309

Murat

DURAN

56

418

Okan

KILIÇ

57

630

Selin

ÖZTÜRK

58

210

Esengül

ÖZDEMİR

59

109

Şahin

AKBABA

60

169

Erdi

KOÇ

61

266

Ali

ALTUN

62

362

Elif

ALTUNAY

63

17

Halit

KARACA

64

35

Mümin

HÜSEYİNOĞLU

65

66

Güverhan

TAŞCIOĞLU

66

133

Pelin

TAŞKIRAN

67

143

İsmail

ÖZTÜRK

68

159

Hüseyin

ATMACAOĞLU

69

230

Derya

PAKSOY

70

263

Duygu

SÖNMEZ

71

268

Osman

BEYTEKİN

72

351

Orhan

GÜNEŞ

73

358

Tuğba

AKTEPELİ

74

372

Yasin

SEZER

75

393

Didem

AKKAYA

76

409

Hasan Cihan

ŞENKÜÇÜK

77

428

Fadime

ŞİMŞEKLER

78

511

Esra

ÜNVER YAZAN

79

559

Adem

ÖKSÜZ

80

592

Ayşe

KANLI

81

596

Ahmet

ALTINDAĞ

82

606

Burcu

TAŞKAN DEMİRKÖK

83

508

Selçuk

KOYUNCU

  1. KIDEMLİ ALTYAPI VE KONFİGURASYON UZMANI (4 Kişi)

SIRA NO

ADAY NO

ADI

SOYADI

1

442

Alper

UZANULU

2

151

Mustafa

KARAMAVÜŞ

3

1

Hasan Tahsin

AKIN

4

141

Ahmet

KARAKOÇ

5

197

Tufan Gürhan

DEMİR

6

52

Oğuz Han

TURAN

7

237

Bilal

ÇAPAR

8

447

Serkan

AKÇIN

9

464

Tuba

ALTUN ORUÇ

10

470

Alperen

KETHUDAOĞLU

11

322

Arif

EROL

12

13

Tufan

TOKTAR

13

244

Caner

SOYLU

  1. KIDEMLİ AĞ VE GÜVENLİK UZMANI (2 Kişi)

SIRA NO

ADAY NO

ADI

SOYADI

1

18

Alper

KIRAÇCI

2

333

Kahraman

ZAİM

3

398

Halil Enis

ÇETİN

4

156

Onur

CODUR

5

640

Abdullah

AYAZ

6

390

Mehmet Can

SARAÇOĞLU

  1. AĞ UZMANI - KATEGORİ A (3 Kişi)

SIRA NO

ADAY NO

ADI

SOYADI

1

122

Barış

GÜRSOY

2

622

Burak

YALÇIN

3

509

Eylül Azra

YILDIRIM

4

502

Ufuk

PARLAK

5

498

Ümit

GARAN

6

530

Veciye

CEYHAN

7

398

Halil Enis

ÇETİN

8

352

Fatih

DENİZ

9

517

İbrahim

KEÇECİ

10

527

Yasin

UZUNDİKME

11

220

Burak Eray

POLAT

12

401

Hüseyin

SAĞLAM

13

564

Mehmet Yaşar

DOĞAN

14

261

Nesrin

YILDIZ DÖNMEZ

15

545

Furkan

ARGAT

16

204

Abdullah

YILDIRIM

17

56

Metin

PARLAK

18

495

Fatih

AYTEN

19

646

Özlem

OKUMUŞ

20

611

Erol

BİLGİN

21

602

Hanifi Burak

YAMAN

22

386

Veysel Onur

UĞURLUEL

23

65

Oğuzhan

KAYA

24

255

Mehmet Özer

BAŞESKİOĞLU

25

109

Şahin

AKBABA

26

231

Metin

DERİN

27

182

Abdullah

ERKAHRAMAN

28

389

Yusuf

AVŞAR

29

396

Hamdiye

ORHAN

30

420

Feride Nihal

TOY

31

528

Ahmet

AYDIN

  1. AĞ UZMANI - KATEGORİ B (1 Kişi)

SIRA NO

ADAY NO

ADI

SOYADI

1

498

Ümit

GARAN

2

530

Veciye

CEYHAN

3

352

Fatih

DENİZ

4

517

İbrahim

KEÇECİ

5

568

Sertaç Kaan

TOKYAY

6

220

Burak Eray

POLAT

7

545

Furkan

ARGAT

8

386

Veysel Onur

UĞURLUEL

9

231

Metin

DERİN

10

373

Fikret

TOKKAN

11

396

Hamdiye

ORHAN

  1. KIDEMLİ VERİ TABANI YÖNETİCİSİ (1 Kişi)

SIRA NO

ADAY NO

ADI

SOYADI

1

524

Siyavuş

AK

2

578

İrfan Sadi

HITAY

3

464

Tuba

ALTUN ORUÇ

4

102

Murat

ÖNDER

  1. KIDEMLİ SİSTEM UZMANI - KATEGORİ A (1 Kişi)

SIRA NO

ADAY NO

ADI

SOYADI

1

1

Hasan Tahsin

AKIN

2

560

Rumeysa

AYAZ

  1. KIDEMLİ SİSTEM UZMANI - KATEGORİ B (1 Kişi)

SIRA NO

ADAY NO

ADI

SOYADI

1

80

Serhat

ESENKAYA

2

329

Adem

BARUT

3

560

Rumeysa

AYAZ

  1. SİSTEM UZMANI - KATEGORİ A (1 Kişi)

SIRA NO

ADAY NO

ADI

SOYADI

1

369

Diner

YILMAZ

2

122

Barış

GÜRSOY

3

574

Muhammet

KARANLIK

4

619

Emre

TERZİOĞLU

5

509

Eylül Azra

YILDIRIM

6

618

Ömer

ÇEL

7

564

Mehmet Yaşar

DOĞAN

8

488

İsa

ERKORKMAZ

9

80

Serhat

ESENKAYA

10

399

Murat

GÖNCÜ

11

115

Nüşra

KURT

12

58

Osman

YILDIZ

13

182

Abdullah

ERKAHRAMAN

  1. SİSTEM UZMANI - KATEGORİ B (1 Kişi)

SIRA NO

ADAY NO

ADI

SOYADI

*Sınava Girmeye Hak Kazanan Aday Yoktur.

  1. SİSTEM UZMANI - KATEGORİ C (1 Kişi)

SIRA NO

ADAY NO

ADI

SOYADI

1

377

Can

CANAN

2

184

Abdulkadir

ÖZDEMİR

3

489

Mehmet Hakan

İŞLER

4

56

Metin

PARLAK

5

488

İsa

ERKORKMAZ

6

458

Hakan

KANIK

7

78

Hüseyin

FINDIKÇI

8

591

Sema

TOPAL

9

624

Fatma

GÜLBAĞ

10

628

Esranur

SERTKAYA

  1. SİSTEM UZMANI - KATEGORİ D (1 Kişi)

SIRA NO

ADAY NO

ADI

SOYADI

1

369

Diner

YILMAZ

2

574

Muhammet

KARANLIK

3

11

Engin

SEVEN

4

587

Ali

MUMCU

5

458

Hakan

KANIK

6

65

Oğuzhan

KAYA

7

514

Yiğit

ALİŞAN

  1. KIDEMLİ SİBER GÜVENLİK UZMANI (1 Kişi)

SIRA NO

ADAY NO

ADI

SOYADI

*Sınava Girmeye Hak Kazanan Aday Yoktur.

  1. SİBER GÜVENLİK UZMANI (2 Kişi)

SIRA NO

ADAY NO

ADI

SOYADI

1

401

Hüseyin

SAĞLAM

https://www.icisleribilgiislem.gov.tr/bilgi-islem-dairesi-baskanligi-sozlesmeli-bilisim-personeli-yazili-sinavina-girmeye-hak-kazananlara-ait-liste
Son Güncelleme: 23.10.2018 22:26
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.