Danıştay Sözleşmeli Personel Alımı

Danıştay Başkanlığı yılın ilk alımını sözleşmeli bilişim personel alımı olarak yapacak. Başvurularda KPSS puanı koşulu istenmiyor.

banner396

Danıştay Sözleşmeli Personel Alımı

Danıştay Başkanlığı yılın ilk alımını sözleşmeli bilişim personel alımı olarak yapacak. Başvurularda KPSS puanı koşulu istenmiyor.

15 Ocak 2016 Cuma 01:39
Danıştay Sözleşmeli Personel Alımı
Danıştay Başkanlığı yılın ilk alımını bilişim personel alımı olarak yapacak. Başvurularda KPSS puanı koşulu istenmiyor.

Başvuru Kadrosu


Yazılım Takım Lideri- 1 Kişi: Bilgisayar   mühendisliği, yazılım   mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik  mühendisliği, elektrik  ve  elektronik  mühendisliği bölümlerinden birinden mezun olmak

Gerekli Şartlar

- 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde yazılı genel koşulları taşımak,
- Fakültelerin   dört   yıllık   bilgisayar   mühendisliği,   yazılım   mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik  mühendisliği, elektrik  ve  elektronik  mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak,
- Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda en az beş (5) yıllık mesleki  tecrübeye  sahip  bulunmak  (Mesleki  tecrübenin  bilişim  personeli  olarak geçtiğinin belgelendirilmesi gerekmektedir. Sürelerin hesabında lisans mezuniyeti sonrasındaki  hizmetler  dikkate  alınacaktır),(Mesleki  tecrübenin  belirlenmesinde; bilişim personeli olarak 657 sayılı Kanuna tabi kadrolu veya aynı Kanunun 4'üncü maddesinin  (B)  bendi  ya  da  399  sayılı  Kanun  Hükmünde  Kararnameye  tabi sözleşmeli statüdeki hizmetler ile özel kesimde sosyal güvenlik kurumlarına prim ödenmek suretiyle işçi statüsünde bilişim personeli olarak geçtiği belgelenen hizmet süreleri dikkate alınacaktır.)
- Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek.

Başvuru Bilgileri

Başvurular;  Danıştay  Başkanlığı  kurumsal  internet  sitesi  (www.danistay.gov.tr) üzerinden online olarak 01-05/02/2016 tarihleri arasında gerçekleştirilecek, başvurular son gün saat 23:59’da sona erecektir. Başvuru tarihleri dışında yapılan başvurular ile şahsen yapılan başvurular,  posta  veya  kargo  yoluyla  yapılan  başvurular  dikkate  alınmayacaktır.  Başvuru süreleri  içerisinde  adayların  http://www.basvuru.danistay.gov.tr  adresinden  sisteme  kayıt olarak  kullanıcı  hesabı  oluşturmaları  gerekmekte  olup,  oluşturulan  bu  hesap  kullanılarak yalnızca başvuru süreleri içerisinde başvurular gerçekleştirilebilecektir.

Sınav Tarihi

Sözlü olarak tek aşamada yapılacak olan sınav 16/02/2016 Perşembe günü Danıştay Başkanlığı Üniversiteler Mahallesi Dumlupınar Bulvarı No:149 (Eskişehir yolu 10.KM) Çankaya/ANKARA adresinde yapılacak.

Personel alımına ilişkin detaylara kılavuzdan ulaşabilirsiniz. Kılavuz için
tıklayınız

Danıştay Başkanlığı yılın ilk alımını bilişim personel alımı olarak yapacak. Başvurularda KPSS puanı koşulu istenmiyor.
>>2018 LİSE-ÖNLİSANS KPSS'YE GİRECEK ADAYLAR DİKKAT!!!


Son Güncelleme: 15.01.2016 01:55
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner389

banner394