Boğaziçi Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı Yayımlandı

Boğaziçi Üniversitesi tarafından DPB'de bir personel alım ilanı yayımlandı. Yayımlanan ilanda 10 sözleşmeli bilişim personeli alımı yapılacağı açıklandı. İşte DĞB'de yayımlanan duyuru ve başvuru şartları.

Boğaziçi Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı Yayımlandı

Boğaziçi Üniversitesi tarafından DPB'de bir personel alım ilanı yayımlandı. Yayımlanan ilanda 10 sözleşmeli bilişim personeli alımı yapılacağı açıklandı. İşte DĞB'de yayımlanan duyuru ve başvuru şartları.

03 Kasım 2017 Cuma 14:06
Boğaziçi Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı Yayımlandı

Boğaziçi Üniversitesi Rektörlüğü tarafından Devlet Personel Başkanlığı resmi internet sayfası üzerinden bir personel alım ilanı yayımlandı.

3 Kasım tarihli DPB duyrusunda Boğaziçi Üniversitesi, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 10 sözleşmeli bilişim personeli alımı yapacak. Alınacak personeller sözleşmeli olarak rektörlük bünyesinde istihdam edilecek olup alımlar, “Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Büyük Ölçekli Bilgi İşlem Birimlerinde Sözleşmeli Bilişim Personeli İstihdamına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik” in 8 inci maddesi uyarınca yapılacak.

Başvuru Şartları

# 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde sayılan genel şartları taşıyor olmak,

# Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak, (Bu kısımda belirtilen bölüm mezunları sadece 2 kat için başvuru yapabilirler.)

# Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda ücret tavanı iki katını geçemeyecekler için en az 3 yıllık, diğerleri için en az 5 yıllık mesleki tecrübeye sahip olmak,

# Pozisyonları aşağıdaki özel şartlarda belirtilen mesleki tecrübeye sahip olduğunu belgelendirmek, (Mesleki tecrübenin belirlenmesinde; bilişim personeli olarak 657 sayılı Kanuna tabi kadrolu veya Kanunun 4 üncü maddesinin (B) bendi ile 399 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameye tabi sözleşmeli statüdeki hizmetler ile aynı özel kesimde sosyal güvenlik kurumlarına prim ödenmek suretiyle işçi statüsünde bilişim personeli olarak geçtiği belgelenen hizmet süreleri dikkate alınır.)

# Bilgisayar çevre bilimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek.

# Erkek adaylar için muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış, muaf veya 1 yıl süre ile ertelemiş olmak. 

Başvuru

Başvurular 20 Kasım 2017 tarihi mesai bitimine kadar aşağıdaki evraklarla birlikte Boğaziçi Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı Bebek/İstanbul adresine şahsen veya son başvuru tarihinde adreste olacak şekilde posta ile yapılacaktır. 

# Başvuru formu,
# Mezuniyet belgesinin onaylı örneği,
# Mesleki tecrübe belgesi,
# Özel şartları taşıdığına dair belge,
# KPSS sonuç belgesi,
# İngilizce bildiğini gösteren belge,
# Adli sicil kaydı,
# Erkek adaylar için askerlik durum belgesi.

İlan metnine girmek ve başvuru özel şartlarını öğrenmek için TIKLAYIN

Kpsscafe.com.tr  | Ankara

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.