TÜBİTAK KPSS ŞARTSIZ 25 Kamu Personeli Yapacağını Açıkladı

TÜBİTAK'ın yayımladığı ilan duyurusu kapsamında kuruma 25 adet kamu personeli alımında bulunulacak. gerekli tüm şartlar ve açıklamalar adayların erişimine sunuldu. Tüm ayrıntıları sizler için derledik.

TÜBİTAK KPSS ŞARTSIZ 25 Kamu Personeli Yapacağını Açıkladı

TÜBİTAK'ın yayımladığı ilan duyurusu kapsamında kuruma 25 adet kamu personeli alımında bulunulacak. gerekli tüm şartlar ve açıklamalar adayların erişimine sunuldu. Tüm ayrıntıları sizler için derledik.

13 Şubat 2017 Pazartesi 22:13
TÜBİTAK KPSS ŞARTSIZ 25 Kamu Personeli Yapacağını Açıkladı

TÜBİTAK, PERSONEL ALIMI YAPIYOR! HEM DE KPSS ŞARTSIZ

TÜBİTAK tarafından 13 Şubat 2017 tarihinde yapılan açıklama ile kuruma personel alımları yapılacak. ÇAĞRILI DESTEK PROGRAMLARI BAŞKANLIĞI'nın yayımladığı ilan duyurusunun ayrıntıları haberimizde...

TÜBİTAK Çağrılı Destek Programları Başkanlığı'na 25 adet Bilimsel Programlar Uzmanı / Bilimsel Programlar Uzman Yardımcısı alımı yapılacak. Kurum adaylardan bazı şartlar istiyor. Ayrıca bazı özel şartlar da ilan duyurusunda adaylara açıklandı. 

GEREKLİ ŞARTLAR NELERDİR?
Bilimsel Programlar Uzmanı / Bilimsel Programlar Uzman Yardımcısı alımlarında adaylarda aranan şartlar, Kamu haklarından Yasaklanmamış bulunmak, Askerliğini tamamlamış veya en az bir yıl tecilli olmak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak, Taksirli suçlar, kısa süreli hapis cezasına seçenek yaptırımlara çevrilmiş suçlar ile aşağıda sayılan suçlar dışında tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere; altı aydan fazla hapis veyahut affa uğramış olsalar bile Devletin güvenliğine, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı işlenen suçlarla, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, nitelikli hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya kaçakçılık, resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, göreve ilişkin sırrı açıklama, Devlet sırlarına karşı suçlardan dolayı hükümlü bulunmamak. 667 sayılı KHK kapsamında terör
örgütlerine veya Milli Güvenlik Kurulu’nca Devletin milli güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya gruplara üyeliği, mensubiyeti veya iltisakı yahut bunlarla irtibatı bulunmamak, Ağırlıklı lisans mezuniyet not ortalaması 4’lük sistemde en az 2,50 olmak olarak açıklandı. 

BAŞVURU SÜRECİ
TÜBİTAK Çağrılı Destek Programları Başkanlığı 25 kamu personeli alımı için adayların öncelikle “www.tubitak.gov.tr” adresinden İş Başvuru Sistemine kayıt olması şart. BAŞVURULAR en geç 06/03/2017 saat 17:00’ye kadar yapılacak. 

TÜBİTAK 25 KAMU PERSONELİ ALIM İLANI İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.

Grubumuza katılmak için --->tıklayınız  ios uygulamamızı cep telefonunuza yüklemek isterseniz ----> tıklayınız android uygulamamızı ücretsiz yüklemek isterseniz---->>> tıklayınız

KPSSCAFE.COM.TR|ANKARA

Son Güncelleme: 28.02.2017 00:21
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.