Batman Üniversitesi İç Denetçi Alacak

Batman Üniversitesi iç denetçi alacak. Başvurular 22 Aralık 2015 tarihinde sona erecek.

Batman Üniversitesi İç Denetçi Alacak

Batman Üniversitesi iç denetçi alacak. Başvurular 22 Aralık 2015 tarihinde sona erecek.

08 Aralık 2015 Salı 16:58
Batman Üniversitesi İç Denetçi Alacak
Batman Üniversitesi iç denetçi alacak. Başvurular 22 Aralık 2015 tarihinde sona erecek.

Üniversitemizde istihdam edilmek üzere aşağıda adedi ve derecesi belirtilen kadrolara 5018 Sayılı Kamu Yönetimi ve Kontrol Kanunu'nun ilgili hükümleri uyarınca İÇ DENETÇİ alınacaktır.

Başvuru Başlangıç Tarihi   :08 / 12 / 2015
Son Başvuru Tarihi        :22 / 12 / 2015

 

UNVANI

KADRO

DERECE

 

ADET

İÇ DENETÇİ

3

1

İÇ DENETÇİ

5

1


I- GENEL ve ÖZEL ŞARTLARI

-  657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen şartları taşımak.
-  Maliye  Bakanlığı  İç  Denetim  Koordinasyon  Kurulu  tarafından  düzenlenen  Kamu İç  Denetçi Sertifikasına sahip olmak.
-  Naklen atanma talebinde bulunacaklar için herhangi bir kurumda iç denetçi olarak görev yapıyor olmak veya bir kamu kurumunda çalışmakta olup iç denetçi sertifikasına sahip olmak.

II- BAŞVURU ŞEKLİ:

Adaylar  müracaatlarını  başvuru  tarihinden itibaren 15 gün içinde (mesai  bitimine  kadar) Üniversitemiz Personel Dairesi Başkanlığına şahsen yapmaları gerekmektedir. Sadece bir kadro için başvuru yapılacaktır. Birden fazla kadroya başvuru yapıldığı takdirde her iki başvuruda geçersiz sayılacaktır. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Adres: Batman Üniversitesi Rektörlüğü Personel Dairesi Başkanlığı Merkez Kampüs/BATMAN 04882173560

III- BAŞVURULARIN DEĞERLENDİRİLMESİ VE SONUÇLARI:

İlan edilen kadrolara  başvuran  adaylar,  Kamu  Mali  Yönetimi  ve  Kontrol  Kanununun  iç denetçinin nitelikleri ve atanması başlıklı 65. maddesinin son fıkrası uyarınca değerlendirilecektir. Değerlendirme sonucu www.batman.edu.tr adresinden ilan edilecektir. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Atanmaya hak kazanan adaylar sonucun açıklandığı tarihten itibaren 15 gün içinde atamaya esas belgeleri Rektörlüğümüz Personel Daire Başkanlığına şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. Belgelerin teslimini müteakip atama yapılır, atamanın adaylara yazılı olarak bildirilmesinden itibaren 15 gün içinde adayın göreve başlaması gerekmektedir. Bu süre içerisinde göreve başlamayanlar haklarından vaz geçmiş sayılır.

IV- BAŞVURU İÇİN İSTENEN BELGELER

- Özgeçmiş,
- Kamu İç Denetçi Sertifikasının aslı veya noter onaylı sureti, (Ayrıca belgenin aslının ibrazı halinde Kurumumuzca tasdik edilecek sureti)
- Mezuniyet   belgesinin   aslı   veya   noter   onaylı   sureti,   (Ayrıca   belgenin   aslının   ibrazı   halinde Kurumumuzca tasdik edilecek sureti)
- Naklen atanacaklar için hizmet belgesi ve iç denetçi kadrosunda görev yaptığına dair ıslak imzalı ve güncel yazı,
- Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair belge,
- Nüfus Cüzdan Fotokopisi,
- 2 adet fotoğraf,
- Kadroya Atanmaya İlişkin Dilekçe. 

Batman Üniversitesi iç denetçi alacak. Başvurular 22 Aralık 2015 tarihinde sona erecek.

Son Güncelleme: 08.12.2015 17:02
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.