TÜBİTAK 18 Adet Personel Alacak! Başvurular Başladı

TÜBİTAK'ın yayımladığı ilan duyrusu doğrultusunda kuruma 18 adet personel alınacak. Peki hangi pozisyonlara ve şehirlere alım yapılacak? tüm detaylar haberimizde...

TÜBİTAK 18 Adet Personel Alacak! Başvurular Başladı

TÜBİTAK'ın yayımladığı ilan duyrusu doğrultusunda kuruma 18 adet personel alınacak. Peki hangi pozisyonlara ve şehirlere alım yapılacak? tüm detaylar haberimizde...

06 Şubat 2017 Pazartesi 19:31
TÜBİTAK 18 Adet Personel Alacak! Başvurular Başladı

TÜBİTAK tarafından yayımlanan personel alım ilanı ile kuruma yeni personeller eklenecek. Kuruma uzman ve uzman yardımcısı alımları yapılacak. İlan duyurusunda tüm ayrıntılar açıklandı. 

TÜBİTAK sürekli olarak personel alım ilanları yayımlıyor ve özellikle Kocaeli'ye çok sayıda personel alımı yapıyor. Bu sefer ki personel alımı ise ANKARA'ya yapılacak. 

GERREKLİ ŞARTLAR NELERDİR?
TÜBİTAK, personel alım ilanına başvuru yapacak olan adaylarda özel ve genel şartlar arıyor. Genel şartlar; Kamu haklarından yasaklanmamış bulunmak. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak, Askerliğini tamamlamış veya tecilli olmak, Taksirli suçlar, kısa süreli hapis cezasına seçenek yaptırımlara çevrilmiş suçlar ile aşağıda sayılan suçlar dışında tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere; altı aydan fazla hapis veyahut affa uğramış olsalar bile Devletin güvenliğine, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı işlenen suçlarla, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, nitelikli hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya kaçakçılık, resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, göreve ilişkin sırrı açıklama, Devlet sırlarına karşı suçlardan dolayı hükümlü bulunmamak olarak sıralanıyor.

Ayrıca adayların 667 sayılı KHK kapsamında terör örgütlerine veya Milli Güvenlik Kurulu'nca Devletin milli güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya gruplara üyeliği, mensubiyeti veya iltisakı yahut bunlarla irtibatı bulunmamak, Ağırlıklı lisans mezuniyet not ortalaması 4'lük sistemde en az 2,50 olmak şartlarını da bünyelerinde bulundurmaları gerekiyor.

BAŞVURU SÜRECİ
TÜBİTAK 18 PERSONEL ALIM İLANI BAŞVURULARI en geç 27/02/2017 saat 17:00'ye kadar yapılacak. İlana başvuruda bulunmak için "www.tubitak.gov.tr" adresinden İş Başvuru Sistemine kayıt olmak gerekiyor. Daha ayrıntılı bilgi için kurum ile iletişime geçebilir, resmi web sayfasına göz atabilirsiniz. 

grubumuza katılıp sorularınıza yanıtlar bulmak için --->tıklayınız  Mobil ios uygulamamızı cep telefonunuza ücretsiz yüklemek için ----> tıklayınız android uygulamamızı ücretsiz yüklemek için ---->>> tıklayınız
kpsscafe.com.tr|ANKARA

Son Güncelleme: 23.02.2017 00:11
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.