TÜBİTAK 10 Kamu Personeli Alımında Bulunacak

TÜBİTAK Bilgi Sistemleri Ve Tesis Güvenlik'ce yayımlanan ilan duyurusu dahilinde kuruma çok sayıda personel alınıyor. Alıma dair ayrıntılar ve ilan metni bu haberde!

TÜBİTAK 10 Kamu Personeli Alımında Bulunacak

TÜBİTAK Bilgi Sistemleri Ve Tesis Güvenlik'ce yayımlanan ilan duyurusu dahilinde kuruma çok sayıda personel alınıyor. Alıma dair ayrıntılar ve ilan metni bu haberde!

20 Haziran 2017 Salı 21:35
TÜBİTAK 10 Kamu Personeli Alımında Bulunacak

TÜBİTAK 10 Kamu Personeli Alımında Bulunacak 

TÜBİTAK tarafından 20 Haziran 2017 tarihinde adayların erişimine açılan yazılı açıklama ile beraber tüm ayrıntılar kamuoyuna aktarıldı. 

TÜBİTAK Bilgi Sistemleri Ve Tesis Güvenlik, alıma dair bütün ayrıntıları adayların erişimine sundu. Başvuruları başlayan alımlar kapsamında kuruma alınan 10 personel Gebze Kocaeli'de istihdam edilecek. TÜBİTAK alımlarını, BİLGEM kapsamında projeler kapsamında yazılım tasarım ve geliştirmesinde görevlendirmek üzere yapacak.

GEREKLİ KRİTERLER NELERDİR?
TÜBİTAK adaylarında bu şartların tamamını görmek istiyor;

  • Kamu haklarından yasaklanmamış bulunmak.
  • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, askerlikten muaf veya askerliği tecilli olmak.
  • Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak.
  • Taksirli suçlar, kısa süreli hapis cezasına seçenek yaptırımlara çevrilmiş suçlar ile aşağıda sayılan suçlar dışında tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere; altı aydan fazla hapis veyahut affa uğramış olsalar bile Devletin güvenliğine, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı işlenen suçlarla, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya kaçakçılık, resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, göreve ilişkin sırrı açıklama, Devlet sırlarına karşı suçlardan dolayı hükümlü bulunmamak.
  • 667 sayılı KHK kapsamında terör örgütlerine veya Milli Güvenlik Kurulunca Devletin milli güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya gruplara üyeliği, mensubiyeti veya iltisakı yahut bunlarla irtibatı bulunmamak.
  • Ağırlıklı lisans mezuniyet not ortalaması 4’lük sistemde en az 2,50 olmak
  • Lisans öğrenimini, süresi içinde ya da normal öğrenim süresinden en fazla bir eğitim-öğretim yılı gecikmeli bitirmiş olmak

BAŞVURULAR
TÜBİTAK Bilgi Sistemleri Ve Tesis Güvenlik personel alım ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm adaylar, başvurularını 11 Temmuz 2017 tarihi saat 17:00’ye kadar yapabilecek. BAŞVURULAR TÜBİTAK BİLGEM’in resmi internet adresinde bulunan İş Başvuru Sistemine kayıt olunarak ONLİNE olarak tamamlanacak. İLAN METNİ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.

MEMUR grubumuza ücretsiz katılmak için TIKLAYINIZ

İos mobil uygulamamızı ücretsiz cep telefonunuza yüklemek için TIKLAYINIZ

Android mobil uygulamamızı ücretsiz yüklemek için TIKLAYINIZ

Kpsscafe.com.tr 

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.