Trakya Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı

  TRAKYA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar ile ek ve değişikliklerine göre 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4.

banner396

Trakya Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı

  TRAKYA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar ile ek ve değişikliklerine göre 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4.

23 Ocak 2012 Pazartesi 21:41
Trakya Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı

 

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar ile ek ve değişikliklerine göre 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4. maddesinin B fıkrasına göre istihdam edilmek üzere sözleşmeli personel alınacak olup...


 TRAKYA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDENSözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar ile ek ve değişikliklerine göre 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4. maddesinin B fıkrasına göre istihdam edilmek üzere sözleşmeli personel alınacak olup, yazılı ve/veya sözlü sınav yapılmaksızın KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle yerleştirme yapılacaktır.Büro personeli hariç adaylar Üniversitemiz Hastanesinde görevlendirilecek olup, giderleri Döner Sermaye Gelirlerinden karşılanacaktır. 

ÜNVANI

ADEDİ

ARANILAN NİTELİKLER

Laborant

1

Tıbbi Laboratuvar veya Tıbbi Laboratuar Teknikleri Programı Onlisans mezunu olmak.

Diğer Sağlık Personeli

4

Anestezi veya Anestezi Teknikerliği önlisans programından mezun olmak

Diğer Sağlık Personeli

1

Radyoloji veya Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Önlisans programından mezun olmak

Diğer Sağlık Personeli

1

Cerrahi Teknikerliği veya Cerrahi önlisans programından mezun olmak (Kalp Damar Cerrahisi Anabilim Dalında görev yapmak üzere)

Hemşire

12

Hemşirelik veya Sağlık Memurluğu Lisans mezunu olmak

Büro Personeli

1

iktisadi ve idari Bilimler Fakültesi Ekonometri Bölümü mezunu. Belgelendirmek kaydıyla Stratejik Yönetim ve Kalite Yönetimi konularında eğitim almış ve en az 4 yıl çalışmış olmak


ARANANILAN GENEL KOŞULLAR1 - Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak,2- Kamu haklarından mahrum bulunmamak.3- Taksirli suçlar ve aşağıda sayılan suçlar dışında tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere, ağır hapis veyahut 6 aydan (azla hapis veyahut affa uğramış olsalar bile Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla, zimmet, ihtilas, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, dolanlı iflas gibi yüzkızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya istimal ve istihlak kaçakçılığı hariç kaçakçılık, resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, Devlet sırlarınıaçığa vurma suçlarından dolayı hükümlü bulunmamak.4- 657 Sayılı Kanunun 53 üncü madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı ile özürlü bulunmamak.5* Erkek adayların askerlikle ilişkisi bulunmaması.6- Son 1 (bir) yıl içerisinde sözleşmeli personel olarak istihdam edilenlerden, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmemiş olması veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmesini tek taraflı feshetmemiş olmak.7- Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.BAŞVURU ŞEKLİ, YERİ, ZAMANI ve İSTENİLEN BELGELERAdayların bu ilanın gazetede yayım tarihinden itibaren 15 gün içerisinde;1- Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi,2- Diploma veya çıkış belgesinin aslı ve fotokopisi,3- Lisans mezunları İçin 2010 KPSSP3. Önlisans mezunları için 2010 KPSSP93 puanını gösteren belge.4- Büro Personeli için aranılan nitelikler bölümündeki belgeler,5-1 adet fotoğraf ile birlikte Trakya Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına şahsen başvurmaları gerekmektedir. (Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.)2010 KPSS puan sıralamasından sonra alınmaya hak kazananların isimleri başvuru bitim tarihinden sonraki üç iş günü içerisinde www.trakya.edu.tr adresindeilan edilecektir. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından ayrıca tebligat yapılmayacaktır. Alınmaya hak kazanan adaylar 15 gün içerisinde istenilen belgeleri tamamlayarak Rektörlüğümüz Personel Dairesi Başkanlığına şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. Bu süre içerisinde istenilen belgeleri tamamlayarak teslim etmeyen adaylar haklarını kaybederler.


>>2018 LİSE-ÖNLİSANS KPSS'YE GİRECEK ADAYLAR DİKKAT!!!


Son Güncelleme: 23.01.2012 21:41
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner389

banner394