Kütahya Çavdarhisar SYDV Sözleşmeli Personel Alım İlanı (29 Şubat 2012)

ÇAVDARHİSAR SYDV GEÇİCİ SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI ÇAVDARHİSAR İLÇESİ SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI TARAFINDAN GEÇİCİ SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI (9 AY SÜRELİ) I-ADAYLARDA ARANACAK ŞARTLAR Alınacak adayların aşağıdaki şartları taşıması.

banner396

Kütahya Çavdarhisar SYDV Sözleşmeli Personel Alım İlanı (29 Şubat 2012)

ÇAVDARHİSAR SYDV GEÇİCİ SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI ÇAVDARHİSAR İLÇESİ SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI TARAFINDAN GEÇİCİ SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI (9 AY SÜRELİ) I-ADAYLARDA ARANACAK ŞARTLAR Alınacak adayların aşağıdaki şartları taşıması.

29 Şubat 2012 Çarşamba 12:22
Kütahya Çavdarhisar SYDV Sözleşmeli Personel Alım İlanı (29 Şubat 2012)

ÇAVDARHİSAR SYDV GEÇİCİ SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI

ÇAVDARHİSAR İLÇESİ SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI TARAFINDAN GEÇİCİ SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI (9 AY SÜRELİ)

I-ADAYLARDA ARANACAK ŞARTLAR
Alınacak adayların aşağıdaki şartları taşıması...


ÇAVDARHİSAR SYDV GEÇİCİ SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANIÇAVDARHİSAR İLÇESİ SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI TARAFINDAN GEÇİCİ SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI (9 AY SÜRELİ)I-ADAYLARDA ARANACAK ŞARTLAR

Alınacak adayların aşağıdaki şartları taşıması gerekmektedir.

1. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

2. Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak

3. 18 yaşını bitirmiş olmak.

4. Sınava son başvuru tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak. (09.03.1977 tarihinden sonra doğmuş olmak)

5. 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu' nun 48. Maddesinde sayılan genel ve özel şartlara sahip olmak

6. Görevini devamlı yapmasını engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özürlü bulunmamak.

7. Sınavlarda başarılı sayılırsa Kütahya İli veya İlçelerinde ikamet edecek olmak.

8. Üniversitelerin en az 2 yıllık örgün eğitim veren Meslek Yüksek Okullarından önlisans mezunu olmak. (Eğitim Fakültelerinden mezun olanlar hariç, 4 yıllık fakülte mezunları dahil)

9. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 2010 yılından bu yana yapılan KPSS (Lisans ve önlisans mezunu olarak) sınavına girmiş olup KPSS-P3 puan türüne göre en az 60 (altmış) puan almış olmak,

10. İyi derecede bilgisayar kullanabiliyor olmak.II-BAŞVURU AŞAMASINDA İSTENİLECEK BELGELER:

1. İşe başvuru dilekçesi (dilekçede, adayların tebligatlar için yazışma adresleri ile ev ve cep telefon numaralarının belirtmesi gerekmektedir.)

2. Üzerinde TC Kimlik numarası yazılı bulanan nüfus cüzdanının önlü arakalı fotokopisi

3.Son 6 ay içerisinde çektirilmiş 3 adet vesikalık fotoğraf.

4. KPSS Sonuç Belgesi fotokopisi.

5. Diploma Fotokopisi.

6. Adli Sicil Belgesi.

7. Varsa Bilgisayar yeterlilik durumunu gösteren belgenin fotokopisi.

8. Daha önceden çalıştığı yerlerden varsa almış olduğu referans mektubu.

9. Kendi el yazısı ile yazılmış olan özgeçmiş mektubu. (Özgeçmiş mektubunda doğum yeri, doğum tarihi, eğitim durumu, iş deneyimleri, özel meziyet ve nitelikleri, bu işe neden başvurduğu, geleceğe dönük hedef ve amaçları, aile bilgileri, hobileri gibi konulardan bahsedilecektir.)III-BAŞVURU VE SINAVA İLİŞKİN BİLGİLER

1- Sınava katılmak isteyen adaylar, istenilen bilgi ve belgeleri en geç 09.03.2012 Cuma günü saat:17.00' ye kadar Çavdarhisar İlçesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı, Hükümet Konağı Kat:2, 43710 Çavdarhisar/KÜTAHYA adresine şahsen veya iadeli taahhütlü posta yoluyla teslim etmek zorundadırlar. Belirtilen tarihten sonra yapılacak başvurular ile postada meydana gelebilecek gecikmeler dikkate alınmayacaktır.

2- Başvuran adaylar, KPSS puanlarına göre sıralanacak ve en yüksek puandan başlanarak alınacak personel sayısının 4 katı aday (4 kişi ) sözlü sınava çağrılacaktır.

3- Sözlü sınava girmeye hak kazanan adayların listesi, 12.03.2012 Salı günü Kaymakamlık internet sitesinden (www.cavdarhisar.gov.tr) duyurulacak; ayrıca Vakfın 0 274 351 2397 numaralı telefonundan da öğrenilebilecektir. Diğer taraftan sınava girmeye hak kazanan adayların, işe başvuru dilekçelerinde bildirdikleri cep telefonları aranılarak bilgi verilecektir. Bu bildirimler tebligat yerine geçecek olup adaylara ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

4- Sözlü sınav, 16.03.2012 Cuma günü saat: 10.00' da Çavdarhisar Kaymakamlığı Toplantı Salonunda Mütevelli Heyeti tarafından belirlenen sınav komisyonu tarafından yapılacaktır. Adaylar sözlü sınava, açıklanan listedeki sıralarına göre alınacaktır.

5- Sözlü sınava katılmak üzere çağrılan 4 adayın herhangi birisinin sınava gelmediğinin anlaşılması halinde, sözlü sınav ileriki bir tarihe ertelenecek ve sınava gelmeyen aday veya adayların yerine, ilk başvuru aşamasında KPSS puanı sıralamasına göre hazırlanan listedeki sıradaki aday, sözlü sınava çağrılacaktır.

6- Sözlü sınavda; adayların bilgisayar kullanabilme düzeyleri (word, Excel ve Powerpoint programlarını kullanabilme, grafik ve slayt hazırlama), kendilerini ifade edebilme, hal ve hareket, kişilik özellikleri, mesleğe uygunluk, strese dayanıklılık, mesleki bilgi-beceri ve genel kültürleri değerlendirilecektir.

7- Başarı sıralaması yapılırken KPSS puanının %60' ı ile sözlü sınav notunun %40' ı hesaba katılacaktır. Sözlü sınavda başarılı sayılabilmek için sınavdan 100(yüz) puan üzerinden en az 60 (altmış) puan alınması gerekmektedir. Sözlü sınava katılan ve 60' tan az olmamak üzere en yüksek puanı alan ilk bir kişi işe alınacaktır. Sınav sonucuna göre 2 nci ve 3 ncü sırada yer alacak olan kişiler ise, 1 nci ve 2 nci yedek olarak belirlenecektir. Kendilerine yapılacak tebligata rağmen 15 gün içerisinde işe başlamayan adayın yerine sıradaki yedek aday, işe başlamak üzere davet edilecektir.

8- Sınav sonuçları 19.03.2012 günü Kaymakamlık internet sitesinden duyurulacak; ayrıca iadeli taahhütlü mektup ile sınavı kazanan asil ve yedek adayların tebligat adresine postalanmak suretiyle bildirilecektir. Ancak bu tebligat, adayın istemesi halinde, Vakıf Başkanlığında imza karşılığında da yapılabilecektir.

9- Sınavı kazanan adaylar, başvuru sırasında sundukları belgelerin asıllarını ibraz etmek zorundadırlar. Sınava başvuru şartlarını taşımadığı halde, sahte veya yanlış beyan ve belgeler ibraz etmek suretiyle sınava başvurduğu sonradan anlaşılan adayların sınavları, kazanmış olsalar bile geçersiz sayılacak, sözleşme imzalamışlarsa, sözleşmeleri Vakıf tarafından tek taraflı olarak feshedilecektir. Ayrıca bunlar hakkında Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır.

10- Sınavda başarılı olan ve işe başlayacak adayların 3628 sayılı Mal Bildiriminde Bulunulması, Rüşvet ve Yolsuzluklarla Mücadele Kanunu gereğince Mal Bildirimi Belgesi ile Kamu Görevlileri Etik Sözleşmesi Belgesi' ni doldurarak Vakfa teslim etmeleri gerekmektedir.

11- Sözlü sınav sonucunda istenilen kriterlere uygun aday belirlenememesi halinde, Vakıf Mütevelli Heyeti, personel alımı gerçekleştirme hakkında sahiptir.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.NOT: Ücret net 1.000,00.- TL' nin üzerinden olmak üzere Vakıf Mütevelli Heyeti

tarafından belirlenecektir.

Hatice DAMAR AYDIN

Vakıf Müdürü


>>2018 LİSE-ÖNLİSANS KPSS'YE GİRECEK ADAYLAR DİKKAT!!!


Son Güncelleme: 29.02.2012 12:22
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner389

banner394