İş Bankası Çağrı Merkezi Eleman Alım Sınavı

Çağrı Merkezimizde görevlendirilmek üzere sınavla “Çağrı Merkezi Elemanı” alınacaktır.

banner396

İş Bankası Çağrı Merkezi Eleman Alım Sınavı

Çağrı Merkezimizde görevlendirilmek üzere sınavla “Çağrı Merkezi Elemanı” alınacaktır.

17 Mayıs 2010 Pazartesi 12:11
İş Bankası Çağrı Merkezi Eleman Alım Sınavı
Çağrı Merkezimizde görevlendirilmek üzere sınavla “Çağrı Merkezi Elemanı” alınacaktır. Genel yetenek testi, telefon mülakatı, ölçme ve değerlendirme merkezi uygulamaları ve mülakattan oluşan sınavın ilk aşaması 06 Haziran 2010 tarihinde yapılacaktır.

Sınava başvurular...
Çağrı Merkezimizde görevlendirilmek üzere sınavla “Çağrı Merkezi Elemanı” alınacaktır. Genel yetenek testi, telefon mülakatı, ölçme ve değerlendirme merkezi uygulamaları ve mülakattan oluşan sınavın ilk aşaması 06 Haziran 2010 tarihinde yapılacaktır.

Sınava başvurular 13.05.2010-26.05.2010 tarihleri arasında kabul edilecektir.

Çağrı Merkezi Elemanı
Bankamızın İstanbul’da faaliyet gösteren Çağrı Merkezinin gelen çağrılar ve/veya dış arama birimlerinde görevlendirilecek,

* Pozitif düşünen,
* Müşteri memnuniyetinin kurumlar için vazgeçilmez olduğuna inanan,
* Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
* İletişim ve ikna yeteneğine sahip,
* İnsan ilişkilerinde başarılı,
* Güzel ve akıcı Türkçe konuşan,
* Uzun süre yüksek konsantrasyonda çalışabilecek,
* 7 gün 24 saat vardiya düzeninde görev alabilecek,
* Ekip ruhuna inanan ve iyi bir kariyer yapmayı hedefleyen,


çalışma arkadaşlarımızı seçmek üzere,


06 Haziran 2010 Pazar günü İstanbul’da Çağrı Merkezi Elemanı Alım Sınavı gerçekleştirilecektir.


Sınav başvuruları 26 Mayıs 2010 Çarşamba günü saat 09:30’da sona erecektir.


* Nasıl Başvuracaksınız
* Başvuru Koşulları
* Sınav Süreci
* Sınavla İlgili Diğer Bilgiler
* Mali ve Sosyal Haklar
* Kariyer İmkânları


Nasıl Başvuracaksınız


Bankamıza yapılacak tüm iş başvuruları yalnızca aşağıda yer verilen “İş Başvuru Formu” aracılığı ile kabul edilmektedir. İş başvurusunda bulunabilmek için formun eksiksiz olarak doldurulması ve Bankamızda görev alınmak istenilen pozisyonun belirtilmesi gerekmektedir. Şubelerimiz veya Genel Müdürlük Birimlerimiz aracılığıyla sınav başvurusunda bulunmak mümkün değildir.


1. Sitemizin “Başvuru” sayfasında yer alan “İş Başvuru Formu”na T.C Kimlik Numaranız ve tarafınızca belirlenecek bir şifre ile giriş yapınız.
2. Formda yer alan alanları doğru ve eksiksiz biçimde doldurunuz. Zorunlu alanların doldurulmaması halinde, bir sonraki sayfaya geçmeniz sistem tarafından engellenecektir.
3. Özgeçmiş bilgilerinizi kaydettikten sonra, form içerisinde yer alan Sınava Başvur ekranına geçiniz. Aynı ekranda bulunan uyarı yazısını okuduğunuzu teyit etmek üzere Kabul Ediyorum alanını işaretleyiniz. (Söz konusu alanı işaretlememeniz halinde sınav başvurunuz veri tabanımıza kaydedilmeyecektir).
Önemli Uyarı: Formu doldurmanız sırasında beyan ettiğiniz özgeçmiş bilgilerinin, sınava başvuru koşulları ile uyuşmaması durumunda, sınav başvurusunda bulunmanız sistem tarafından engellenecektir. Sınav başvurusu gerçekleştirememeniz halinde “Başvuru Koşulları” Bölümünde yer verilen şartları taşıyıp taşımadığınızı bir kez daha kontrol etmeniz önerilmektedir.
4. Sınavı Bankamız adına SHL Türkiye firması gerçekleştirecektir. Sınava katılabilmek için, sınav başvurusu kabul edilen adayların SHL Türkiye’nin shlilan.com adresli internet sitesi aracılığı ile sınav rezervasyonu yapmaları gerekmektedir. Bu nedenle sınav başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra Bankamızca İş Başvuru Formu’nuza kaydettiğiniz e-posta adresine gönderilecek olan iletiyi takip edip rezervasyon işleminizi tamamlayınız.


Başvuru Koşulları


1. T.C. vatandaşı olmak.
2. 28 yaşını doldurmamış olmak. (06 Haziran 1982 ve sonrasında doğanlar başvurabileceklerdir).
3. Kamu haklarından yoksun bulunmamak.
4. Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak.
5. Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, muaf ya da en erken 31 Mayıs 2011 tarihine kadar tecil ettirmiş olmak.
6. Sağlık durumu, Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak.
7. Bankamızca önceden yapılan Çağrı Merkezi Elemanı, Memur, Operasyon Destek Elemanı ve Operasyon Elemanı Alım Sınavlarının mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak.
8. Üniversitelerin aşağıdaki tabloda yer verilen 4 yıllık bölümlerinden veya mühendislik bölümlerinden mezun olmak veya son sınıf öğrencisi olmak (Lisans son sınıf öğrencilerinin en geç 20 Temmuz 2010 tarihinde mezun olup, bu durumu aynı tarih itibariyle belgeleyebilmeleri gerekmektedir. İlgili bölümlerin yetkili makamlarca tanınmış, yabancı ülkelerdeki eşitlerinden mezun olup bu durumu belgeleyebilen adayların da başvuruları kabul edilmektedir.)


Sınav Süreci


Çağrı Merkezi Elemanı Alımı;


* Genel Yetenek Testi,
* Telefon Mülakatı,
* Ölçme Değerlendirme Merkezi Uygulamaları,
* Banka Mülakatı,
* Belge Değerlendirmesi


aşamalarından oluşmaktadır.


İlk dört aşama sonucunda uygun bulunan adaylardan işe alım için gerekli bazı belgeleri hazırlamaları istenmektedir. İbraz edilen belgeler üzerinden yapılacak değerlendirme sonucunda uygun bulunan kişilere görev teklifi yapılmaktadır.


Sınavla İlgili Diğer Bilgiler


1. Başvurular, 26 Mayıs 2010 Çarşamba günü saat 09:30’a kadar yapılabilecek olup, yukarıda belirtildiği şekilde sınav başvurusunda bulunmayan adayların, veri tabanımızda kayıtlı özgeçmiş bilgileri söz konusu sınav için değerlendirilmeyecektir.
2. Son başvuru tarihine kadar sınav başvurusunda bulunan adaylardan, Bankamızca yapılan inceleme sonucunda, başvuru koşullarını taşıdığı kesinlik kazananlar, yazılı sınava davet edilecektir.
3. Sınav başvurusu kabul edilen adayların sınav davetleri 01 Haziran 2010 Salı gününden itibaren, İş Başvuru Formu’nda yer alan “Başvuru Durum Takip” alanına yüklenecektir. Aynı bilgiler, ilgili adaylara elektronik posta aracılığıyla da gönderilecektir.


Mali ve Sosyal Haklar


Ücret


Bankamızda bütün çalışanlara aylık ücretlerinin yanı sıra yılda 4 defa ikramiye verilmektedir. Buna ilaveten Bankamız mevzuatında yer verilen düzenlemeler kapsamında yılda bir kez kar payı dağıtımı söz konusu olmaktadır. Ayrıca, yabancı dil konusundaki yeterliliğini Bankamızca geçerli sayılan uluslararası kabul görmüş yabancı dil sertifikalarıyla kanıtlayan çalışanlara yabancı dil tazminatı da ödenmektedir.


Vardiya Tazminatı


Başlangıç eğitimi ve birim içerisinde verilecek hizmet içi eğitimi tamamlayarak vardiya düzenine dahil olan Çağrı Merkezi Elemanlarımıza Çağrı Merkezi Tazminatı ve gece çalışmaları için ayrıca ücret ödenmektedir.

>>2018 LİSE-ÖNLİSANS KPSS'YE GİRECEK ADAYLAR DİKKAT!!!


Son Güncelleme: 17.05.2010 12:11
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner389

banner394