İki Belediye 60 KPSS ile Zabıta, İtfaiye Eri ve Memur Alımı Yapıyor-En Az Lise

İki farklı belediye başkanlığı, DPB'de yayımladıkları ilanlarında en az lise mezunu adaylar arasından zabıta memuru, itfaiye eri ve memur kadrosuna personel alımı yapacaklarını duyurdu. 60 KPSS ile en az lise mezunu adaylar arasından yapılan personel alımında başvurular devam ediyor.

İki Belediye 60 KPSS ile Zabıta, İtfaiye Eri ve Memur Alımı Yapıyor-En Az Lise

İki farklı belediye başkanlığı, DPB'de yayımladıkları ilanlarında en az lise mezunu adaylar arasından zabıta memuru, itfaiye eri ve memur kadrosuna personel alımı yapacaklarını duyurdu. 60 KPSS ile en az lise mezunu adaylar arasından yapılan personel alımında başvurular devam ediyor.

16 Mayıs 2018 Çarşamba 11:27
İki Belediye 60 KPSS ile Zabıta, İtfaiye Eri ve Memur Alımı Yapıyor-En Az Lise

İki farklı belediye en az lise mezunu adaylar arasından itfaiye eri, zabıta memuru ve memur alımı yapıyor.

Tutak Belediye Başkanlığı ve Söğüt Belediye Başkanlığı tarafından DPB'de  ilanlar yayımlandı. Yayımlanan ilanlarda belediyeler bünyesinde istihdam etmek üzere zabıta memuru, itfaiye eri ve memur ile mühendis alımı yapılacağı bildirildi.

SÖĞÜT BELEDİYESİ PERSONEL ALIMI

Söğüt Belediyesi tarafından yayımlanan ilanda itfaiye eri kadrosunda istihdam etmek üzere 1, zabıta memuru kadrosunda istihdam etmek üzere 1 adet personel alımı yapılacağı bildirildi. Yayımlanan ilanda mezuniyet şartı şu şekilde verildi:

İlana başvuru yapacak adayların KPSS'den en az 60 almış olması gerekmektedir. İlan için istenen özel şart ise şu şekilde belirtildi: tartılma ve ölçülme aç karnına, soyunuk ve çıplak ayakla olmak kaydıyla erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak ve boyun 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+,-) 10 kilogramdan fazla fark olmaması ve sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak

Adayların başvurularını aşağıdaki evraklarla birlikte 28 Mayıs'a kadar Söğüt Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğüne şahsen yapması gerekmektedir.

  • Başvuru formu
  • Kimlik fotokopisi
  • Mezuniyet belgesi
  • Yabancı Okul Mezunları için Denklik Belgesinin fotokopisi,
  • KPSS Sonuç Belgesinin çıktısı,
  • Askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı,
  • Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair beyanı,
  • 2 Fotoğraf

TUTAK BELEDİYESİ PERSONEL ALIMI

Tutak Belediyesiü, önceki gün bir ilan yayımladı ve memur, mühendis ile zabıta memuru kadrosunda istihdam etmek üzere toplamda 4 adet personel alımı yapacağını duyurdu. İlanda kadro dağılımı, mezuniyet şartı ve KPSS puan sınırı şu şekilde verildi:

İlan için istenen özel şartlar şu şekilde:

657 sayılı Kanunun 48 inci maddesinin (A) fıkrasında belirtilen genel şartların yanı sıra Belediye Zabıta Yönetmeliğinin 13/A maddesine göre, zabıta memuru kadrosuna başvuru yapılabilmesi için; tartılma ve ölçülme aç karnına, soyunuk ve çıplak ayakla olmak kaydıyla erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak ve boyun 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+,-) 10 kilogramdan fazla fark olmaması ve sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak. Boy ve kilo tespitleri belediyemizce yapılacaktır.

İnşaat Mühendisi , Zabıta Memuru ve Sayaç Memuru kadroları için başvuru tarihi itibari ile en az altı ay önce Tutak İlçesinde ikamet ediyor olmak.

Sayaç Memuru kadrosu için başvuru yaptığı tarihden önce en az altı ay Tutak Belediyesi bünyesinde veya bağlı bulunduğu Belediye şirketinde çalışmış olmak.

İnşaat Mühendisi kadrosu için Tutak İlçe sınırları içerisinde iş deneyimine sahip olmak.

İlana başvurular aşağıdaki evraklarla birlikte 6 Haziran'a kadar Tutak Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğüne şahsen yapılacaktır.

YENİ ZABITA VE İTFAİYE ERİ ALIMLARINDAN, MEMUR ALIMLARINDAN HABERDAR OLMAK İÇİN;

KPSSCAFE android uygulamamızı ücretsiz indirmek için --->>> TIKLAYIN

KPSSCAFE iOS uygulamamızı ücretsiz indirmek için---->>> TIKLAYIN

Facebook grubuna katılım için ---- >>> TIKLAYIN

KPSSCAFE.COM.TR | ANKARA

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Kadın 1 yıl önce

Kadın alım neden yok

Avatar
. 1 yıl önce

Diğer belediyeler niçin alım yapmıyor. Geçen sene bu donemler de alım olmuştu

Avatar
Gül 1 yıl önce

Lütfen artık kadın alımı yapılsın bi yerlere lise mezunu kadınlara hiç secenek yok

Avatar
Murat Vanlı 1 yıl önce

Alınacak kişiler bellidir.
İlan vermeden direkt alın adamlarınızı saf insanlara umut vermeyi bırakın.
Apaçık kul hakkına girmek demektir bu yaptığınız!

Allah iki cihanda yakanızı bir araya getirmesin.
(Amin)

Avatar
Ali 1 yıl önce

Neden 30 yaş sınırı 35 yaş ve üstü alımlar da yapılsın bakmakla yükümlü olduğu ailesi için adaylarda göz önünde bulundurularak alımlar yapılsa daha adaletli olacağını düşünüyorum lütfen dikkate alınsın.