GOP En Az Lise Mezunu Kamu Personel Alımı Başvurusu İçin Son Haftaya Girildi

Gaziosmanpaşa Üniversitesi tarafından bir ilan yayımlandı. Geçtiğimiz hafta yayımlanan ilanda en az lise mezunları arasından sağlık personeli alımı yapılacağı bildirildi. İlana başvuru için son haftaya girildi.

GOP En Az Lise Mezunu Kamu Personel Alımı Başvurusu İçin Son Haftaya Girildi

Gaziosmanpaşa Üniversitesi tarafından bir ilan yayımlandı. Geçtiğimiz hafta yayımlanan ilanda en az lise mezunları arasından sağlık personeli alımı yapılacağı bildirildi. İlana başvuru için son haftaya girildi.

28 Şubat 2018 Çarşamba 21:38
GOP En Az Lise Mezunu Kamu Personel Alımı Başvurusu İçin Son Haftaya Girildi

Gaziosmanpaşa Üniversitesi tarafından DPB'de geçtiğimiz hafta bir ilan yayımlandı.

GOP tarafından yayımlanan ilanda üniversite bünyesinde istihdam etmek üzere en az lise mezunu adaylar arasından sağlık personeli alımı yapılaacağı açıklandı. 20 Şubat günü başlayan personel alımı başvuruları için son haftaya girildi. Peki Gaziosmanpaşa Üniversitesi sağlık personeli alımına kimler başvurabilir? Başvuru şartları nelerdir? İşte detaylar..

Yayımlanan ilanda lisans mezunları arasından 25, lise mezunları arasından 5 hemşire, lisans mezunu 1 ebe ve önlisans mezunu 1 sağlık teknikeri alımı olmak üzere toplamda 32 personel alımı yapılacağı bildirilidi.

BAŞVURU ŞARTLARI

 • Türk Vatandaşı olmak,
 • Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
 • Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.
 • Erkek adayların muvazzaf askerlik çağına gelmemiş, askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış, muaf, erteletmiş veya yedek sınıfına geçirilmiş olmak.
 • 657 sayılı Kanunun 53 üncü madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak.
 • Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak. (Sadece yerleştirilmeye hak kazanan adaylara yapılacaktır.)
 • Ortaöğretim mezunları için 2016 KPSS sınavı KPSSP94 puanı, Önlisans mezunları için 2016 KPSS sınavı KPSSP93 puanı, Lisans mezunları için 2016 KPSS (B) grubu sınavı KPSSP3 puanı değerlendirilecektir.

BAŞVURU ÖZEL ŞARTLARI

Lisans mezunu hemşire alımı: Fakülte veya Yüksekokulların hemşirelik veya sağlık memurluğu bölümü/programı mezunu olmak.

Lise mezunu hemşire alımı: Sağlık Meslek Liselerinin hemşirelik veya sağlık memurluğu alanı/dalı mezunu olmak.

Ebe alımı: Fakülte veya Yüksekokulların ebelik bölümü/programı mezunu olmak.

Sağlık Teknikeri alımı: Meslek Yüksekokullarının Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Fizik Tedavi veya Fizyoterapi bölümü/programı mezunu olmak.

BAŞVURU

İlana başvuru yapacak adayların aşağıdaki evraklarla birlikte 6 Şubat'a kadar Üniversite Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

 • Başvuru formu
 • KPSS sonuç belgesi
 • Mezuniyet belgesi
 • Kimlik kartı sureti
 • Adli sicil kaydı
 • 1 fotoğraf

Kpsscafe.com.tr  | Ankara

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.