Garanti Bankası Müfettiş Yardımcısı Alım İlanı

Bankamızın yılda 1 kez açtığı Müfettiş Yardımcısı programına dahil olmak için Garantili Kariyer'de özgeçmişinizi oluşturarak, her yıl Mart ayında yayınlayacağımız ilanımıza online başvurmanız gerekmektedir.

banner396

Garanti Bankası Müfettiş Yardımcısı Alım İlanı

Bankamızın yılda 1 kez açtığı Müfettiş Yardımcısı programına dahil olmak için Garantili Kariyer'de özgeçmişinizi oluşturarak, her yıl Mart ayında yayınlayacağımız ilanımıza online başvurmanız gerekmektedir.

22 Mart 2012 Perşembe 09:59
Garanti Bankası Müfettiş Yardımcısı Alım İlanı

Bankamızın yılda 1 kez açtığı "Müfettiş Yardımcısı" programına dahil olmak için Garantili Kariyer'de özgeçmişinizi oluşturarak, her yıl Mart ayında yayınlayacağımız ilanımıza online başvurmanız gerekmektedir.

Aranan Özellikler

 


Analitik düşünen, 

Detaycı, 

Öğrenmeye...


Bankamızın yılda 1 kez açtığı "Müfettiş Yardımcısı" programına dahil olmak için Garantili Kariyer'de özgeçmişinizi oluşturarak, her yıl Mart ayında yayınlayacağımız ilanımıza online başvurmanız gerekmektedir.Aranan Özellikler 
 • Analitik düşünen, 


 • Detaycı, 


 • Öğrenmeye ve gelişime açık, 


 • İletişimi kuvvetli, 


 • Takım çalışmasına yatkın, 


 • Farklı koşullara kolay uyum sağlayabilen, 


 • T.C. vatandaşı olan,


 • 27 yaşını aşmamış, 


 • Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış ya da en az 1 yıllık erteletmiş olması, 


 • Yurtiçi / yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, 


 • Sağlığı Türkiye'nin her yerinde ve yurtdışında görev yapmaya elverişli olan, 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin, Hukuk, Siyasal Bilgiler, İktisat, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri, Fen ve Edebiyat Fakültelerinin İstatistik bölümleri, Bankacılık ve Sigortacılık bölümü, Endüstri ve İşletme Mühendisliği bölümleri ya da (lisans diploması ayrımı olmaksızın) Ekonomi, İşletme/Finans konulu Yüksek Lisans programları ile bunlara eşdeğer oldukları yetkili makamlarca onaylanmış, Türkiye ve yabancı ülkelerdeki okullardan birini bitirmiş ya da Temmuz 2012'de diplomasını alacak olan,


 • İyi derecede İngilizce bilen,


  • TOEFL'dan min.75 puan almış ve belgesi Temmuz 2012 tarihine kadar geçerli olan adaylar Yabancı Dil sınavına alınmayacaklardır. Bu adayların başvuru sırasında TOEFL alanını doldurmaları gerekmektedir.


  • TOEFL belgesi olmayan ya da geçerlilik süresi Temmuz 2012 tarihinden önce dolmuş olan adaylar Yabancı Dil sınavına alınacaktır.
 • Önceki dönemlerde açılmış olan Bankamız Müfettiş Yardımcısı / Management Trainee/ Sales Trainee sınavlarına bir kereden fazla katılmamış veya bankamız Müfettiş Yardımcısı alım sürecinde mülakatlardan elenmemiş olan.HEMEN BAŞVUR!Teftiş Kurulu BaşkanlığıTeftiş Kurulu Başkanlığı, bankamızın günlük faaliyetlerini bağımsız bir şekilde; banka ilke ve mevzuatlarında uygun olup olmadığını inceleme, izleme ve raporlama yetkisine sahiptir. Teftiş Kurulu Başkanlığı'nın misyonu, Bankamızın ve iştiraklerimizin operasyonel risklerini minumuma indirmektir. Kurul, faaliyetlerini teftiş, soruşturma ve inceleme çalışmaları şeklinde ve risk odaklı denetim anlayışı ile gerçekleştirir. Kpss Cafeİşe Alım Süreci
 • Sınav UygulamasıMüfettiş Yardımcısı alım sınavı İstanbul ve Ankara ve İzmir'de yapılmaktadır ve 3 bölümden oluşmaktadır:1. Genel Yetenek SınavıGenel yetenek sınavı çoktan seçmeli olarak yapılmakta ve aşağıdaki bölümlerden oluşmaktadır:
 • Sayısal kavrama testi  


 • Sözel kavrama testi  2. Genel Bilgi SınavıGenel bilgi sınavı çoktan seçmeli olarak yapılmaktadır.
 • Ekonomi

  Mikro İktisat

  Makro İktisat

  Türkiye Ekonomisi

  Uluslararası İktisat

  Para-Banka-Kredi


 • İşletme/Pazarlama

  İşletme Ekonomisi

  İşletme Finansmanı

  Pazarlama Kavramları ve Teknikleri


 • Hukuk

  Medeni Hukuk

  Borçlar Hukuku

  Ticaret Hukuku


 • İstatistik

  Olasılık Hesapları ve Olasılık Dağılımları

  Veri Özetleme Yöntemleri

  Örnekleme Dağılımları

  Tahmin

  Hipotez Sınama

  Korelasyon ve Regresyon (Eşit Dağılım)


 • Muhasebe/ Maliye

  Genel Muhasebe

  Banka Muhasebesi

  Mali Tablolar Analizi

  Maliye Politikası

  Finansman Politikası

  Kamu Bütçesi ve Türk Bütçe Sistemi

  Vergi Sistemi3. Yabancı Dil SınavıYabancı dil sınavında İngilizce testi uygulanmaktadır. Yabancı dil sınavından alınan sonuç, daha sonra gerçekleştirilecek sözlü sınav aşamasının sonucu ile birlikte Bankamızda verilen yabancı dil tazminat derecesini belirleyecektir.Kpss Cafe
 • Mülakat SüreciSınav sürecinde başarılı olanlar, en az iki aşamadan oluşan mülakatlara davet edilirler. Son aşama olarak, adaylar Bankamız üst düzey yöneticilerinin katılacağı bir mülakata davet edilecektir.
 • Görev Teklifi ve EğitimSınav ve mülakat süreçlerinde başarılı olan adaylara görev teklifi yapılır. Görev teklifini kabul eden adaylar, iki aylık yoğun bir eğitim programına katılırlar. Ayrıca, Müfettiş Yardımcıları bu süreç içerisinde birimlerde ve şubelerde kısa süreli staj yaptıktan sonra eğitim sürecinin bitmesi ile birlikte görevlerine atanırlar.Kariyer Yollarıİki yıl boyunca Müfettiş Yardımcısı olarak görev  yaptıktan sonra, "Yetki Sınavı" na girerler ve başarılı olanlar "Yetkili Müfettiş Yardımcısı" unvanı alırlar. Yetkili Müfettiş Yardımcıları 1 yıl sonra, performansları doğrultusunda  yeterlilik eğitim programına alınırlar. Eğitim sonrasında "Yeterlilik Sınavı"na girerler ve "Müfettiş" ünvanını alırlar. Müfettiş Yardımcıları kariyerlerine Teftiş Kurulu içerisinde veya banka birim ve şubelerinde devam etme şansına sahiptirler.Ücret ve HaklarMüfettiş Yardımcıları, Bankamızdaki diğer çalışanlar gibi, yılda 4 defa ikramiye ve 2 defa performansa bağlı prim alırlar. Ayrıca, ülkemizin ekonomik koşulları doğrultusunda yılda 2 kez maaş artışı yapılmaktadır.Maaşa ek olarak, İstanbul dışında daha fazla olmak üzere, günlük harcırah alınır. İstanbul dışında yapılan görevlendirilmelerde, günün şartlarına uygun olarak belirlenen limitler dahilinde, Kurul üyelerinin görev yerine ulaşım, konaklama ve yemek harcamaları da karşılanır.İstanbul dışında görev yapılan süre içinde, iki haftada bir uçakla İstanbul'a dönme hakkı vardır. Ayrıca; özel sağlık sigortası ve hayat sigortası yaptırılmaktadır
>>2018 LİSE-ÖNLİSANS KPSS'YE GİRECEK ADAYLAR DİKKAT!!!


Son Güncelleme: 22.03.2012 09:59
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner389

banner394