Denizli İhracatçılar Birliği Personel Alım İlanı 2016

Denizli İhracatçılar Birliği yayımladığı ilanı ile kendi bünyesinde çalıştırmak üzere personel alımı yapacağını duyurdu.

banner396

Denizli İhracatçılar Birliği Personel Alım İlanı 2016

Denizli İhracatçılar Birliği yayımladığı ilanı ile kendi bünyesinde çalıştırmak üzere personel alımı yapacağını duyurdu.

12 Nisan 2016 Salı 19:18
Denizli İhracatçılar Birliği Personel Alım İlanı 2016
Denizli İhracatçılar Birliği yayımladığı ilanı ile kendi bünyesinde çalıştırmak üzere personel alımı yapacağını duyurdu. 

Denizli İhracatçılar Birliği personel alım ilanını 12 Nisan 2016 tarihinde yayımladı. Yayımlanan ilanda 2 personel alımı yapılacağı belirtilmiştir. Yayımlanan ilanın detayları şöyle;

DENİZLİ İHRACATÇILAR BİRLİĞİ PERSONEL ALIM DUYURUSU 

1- Aşağıda yer alan tabloda gösterildiği şekilde Denizli İhracatçılar Birliği Genel Sekreterliği'ne İdari Memur kadrosuna atanmak üzere sınavla 2 (iki) personel alınacaktır. 

2- Sınava Katılma Şartları 

Sınava girecek adayların aşağıdaki şartları taşımaları gerekmektedir. 

a) Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 

b) Askerlik görevini yapmış veya erteletmiş veya bu görevden muaf olmak. 

c) 18 yaşını bitirmiş olmak, 

d) Üniversite veya fakültelerin dört yıllık eğitim veren aşağıdaki tablolarda belirtilen bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yüksek Öğretim Kurulu tarafından onaylanmış yabancı fakülte veya yüksekokullardan mezun olmak veya yüksekokul mezunu olmak kaydıyla tabloda belirtilen alanlardan en az birinde yüksek lisans derecesi olmak. 

e) 01.01.2016 tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak, 
 
f) Kamu haklarından mahrum bulunmamak, 

g) Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle ya da devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama, kaçakçılık, vergi kaçakçılığı veya haksız mal edinme suçlarından mahkum olmamak, 

h) Görevini devamlı yapmasına engel herhangi bir özrü bulunmamak, 

i) TİM ve İhracatçı Birliklerinden veya daha önce çalıştıkları iş yerlerinden 22/5/2003 tarihli ve 4857 sayılı İş Kanununun 25 inci maddesinin birinci fıkrasının (2) numaralı bendinde belirtilen nedenlerle sözleşmesi feshedilmiş olmamak, 

j) 05-06 Temmuz 2014 ve 04-05 Temmuz 2015 tarihlerinde yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavlarında aşağıdaki tabloda belirtilen puan türünden en az 70 ve yukarı puan almış olmak, 

3- Başvurular istenilen KPSS puan türüne göre en yüksek puandan başlamak üzere puan sırasına konulacak olup, başvuru sayısı yeterli ise, her puan türü için ihtiyaç duyulan kadro sayısının en fazla 4 (dört) katı kadar aday yapılacak olan sözlü sınava girmeye hak kazanacaktır. Ancak son sıradaki adayla aynı puanı almış adaylar da sözlü sınava katılabilecektir. Daha önce TİM veya Birlik sınavlarında 2 defa elenen adaylar sınava katılamaz. 

Detaylar İçin Tıklayınız.>>2018 LİSE-ÖNLİSANS KPSS'YE GİRECEK ADAYLAR DİKKAT!!!


Son Güncelleme: 12.04.2016 19:26
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner389

banner394