Cumhuriyet Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı

  CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN Üniversitemize 06/06/1978 tarihli ve 7/15754 Sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına ilişkin Esaslar ile ek ve değişikliklerine göre 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun.

Cumhuriyet Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı

  CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN Üniversitemize 06/06/1978 tarihli ve 7/15754 Sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına ilişkin Esaslar ile ek ve değişikliklerine göre 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun.

17 Temmuz 2012 Salı 20:54
Cumhuriyet Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı

 

CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

Üniversitemize 06/06/1978 tarihli ve 7/15754 Sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına ilişkin Esaslar ile ek ve değişikliklerine göre 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun...


 CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDENÜniversitemize 06/06/1978 tarihli ve 7/15754 Sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına ilişkin Esaslar ile ek ve değişikliklerine göre 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesine göre istihdam edilmek üzere sözleşmeli Hemşire ve Büro Personeli alınacaktır.ALINACAK SOZI

LEŞMELI PERSONELİN

UNVANI

ADEDİ

ARANILAN NİTELİKLER

BURO PERSONELİ

2

işletme Fakültesi, işletme Bölümü lisans mezunu olmak.M.E .B.onaylı Bilgisayar Operatörlüğü -Bilgisayar İşletmenliği ve 115 saat kurs gördüğüne dair M.E.B. Onaylı Türk Halk Oyunları Kursu sertifikası bulunmak.

BURO PERSONELİ

2

Veteriner önlisans mezunu olmak, Bilgisayar ve Muhasebe sertifikası bulunmak.

HEMŞİRE

25

Sağlık Bilimleri Fakültesi Ebelik Bölümü ve Sağlık Yüksekokulu Ebelik Bölümü lisans mezunu olmak.

HEMŞİRE

34

Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü ve Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik Bölümü Lisans mezunu olmak


1- Başvuracak adaylarda yukarıda belirtilen özel şartlar ile 657 Sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartlar aranır.2- 2010 yılı KPSS sınavına girmiş olmak. "KPSSP3 puanları esas alınacaktır"3- Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.4- Başvuracak adayların durumunun; 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesinin "Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler.'' hükmüne uygun olması .5- 35 Yaşından büyük olmamak ve Hemşirelerde nöbet tutma engeli bulunmamak,Atanmaya hak kazanan adayların isimleri başvuru bitim tarihi itibariyle en geç 5 (beş) gün içerisinde www.cumhuriyet.edu.tr adresinden ilân edilecektir. Bu ilân tebliğ mahiyetinde olacağından ayrıca tebligat yapılmayacaktır.6- Gerçeğe aykırı belge verenler veya beyanda bulunanlar hakkında yasal işlem yapılacak, atamaları yapılmış ise atamaları iptal edilecek, idare tarafından kendilerine bir bedel ödenmiş ise bu bedel yasal faizi ile birlikte tazmin edilecektir.7- Müracaatlar ilanın gazetede yayımlandığı günden itibaren 15 gün içinde Personel Dairesi Başkanlığından temin edilecek başvuru formu ve istenilen belgelerle birlikte (belgelerin aslı görülerek Personel Dairesi Başkanlığınca onaylanmış) Personel Dairesi Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta ve internet kanalıyla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.8- İstenilen Belgeler:a) Öğrenim Belgesib) 2010 KPSS sonuç belgesic) Başvuru formu ve Büro personeli için; Sertifika örnekleri.


Son Güncelleme: 17.07.2012 20:54
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.