Ankara Adliyesi Zabıt Katibi Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı

Son Dakika ! Ankara Adliyesi 370 sözleşmeli zabıt katibi alımı başvuru sonuçları açıklandı. Ankara, Eskişehir, Bolu, Düzce, Amasya, Nevşehir, Eskişehir, Niğde Zabıt Katibi alımı başvuru sonuçları açıklandı.

Ankara Adliyesi Zabıt Katibi Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı

Son Dakika ! Ankara Adliyesi 370 sözleşmeli zabıt katibi alımı başvuru sonuçları açıklandı. Ankara, Eskişehir, Bolu, Düzce, Amasya, Nevşehir, Eskişehir, Niğde Zabıt Katibi alımı başvuru sonuçları açıklandı.

01 Kasım 2017 Çarşamba 00:30
Ankara Adliyesi Zabıt Katibi Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı

Ankara Adliyesi 370 sözleşmeli zabıt katibi alımı başvuru sonuçları açıklandı. Ankara Adliyesi'nin resmi internet sitesinden az önce yayımlanan duyuruda şu ifadelere yer verildi ; 

Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğünün 09/10/2017 tarihli Sözleşmeli Personel alımı ilanı gereğince sözlü ve uygulama merkezi olan Ankara Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığına bağlı bulunan mahallerde yapılacak olan uygulama sınavlarına ilişkin açıklama;

Ankara Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığına 370 Sözleşmeli Zabıt Katibi alımı için izin verilmiştir. Sözleşmeli Zabıt Katipliği uygulama sınavına katılmaya hak kazanan 7400(370x20) adayın listesi Ek-1 de, KPSS Puan sıralamasına giremeyen (ilk 7400 adayın arasına) adaylara ilişkin liste Ek-2 de ve Başvuru şartlarını taşımayan adayların listesi ise Ek-3 sayılı listede sunulmuştur.

Ankara Bölge Adliye Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığına 30 Sözleşmeli Zabıt Katibi alımı uygulama sınavına katılmaya hak kazanan adayların listesi EK-4, Ankara Bölge İdare Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığı uygulama sınavına katılmaya hak kazanan adayların listesi EK-5, Amasya Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığına 5 Sözleşmeli Zabıt Katibi alımı için uygulama sınavına katılmaya hak kazanan adayların listesi EK-6, Bolu Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığına 5 Sözleşmeli Zabıt Katibi alımı için uygulama sınavına katılmaya hak kazanan adayların listesi EK-7, Düzce Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığına 6 Sözleşmeli Zabıt Katibi alımı için uygulama sınavına katılmaya hak kazanan adayların listesi EK-8, Eskişehir Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığının 10 Sözleşmeli Zabıt Katibi alımı için uygulama sınavına katılmaya hak kazanan adayların listesi EK-9, Nevşehir Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığının 11 Sözleşmeli Zabıt Katibi alımı için uygulama sınavına katılmaya hak kazanan adayların listesi EK-10, Niğde Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığının 17 Sözleşmeli Zabıt Katibi alımı uygulama sınavına katılmaya hak kazanan adayların listesi EK-11, Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğünün 09/10/2017 tarihli ilanında belirtilen şartları taşımadığı belirlenen ve Ankara dışındaki mahallere başvuran ve başvuruları reddedilen adaylara dair liste EK-12'de bulunmaktadır.

Adaylar kendileri ayrıca klavye getirmeyecektir. Sınav salonunda bulunan klavyeler dışında kesinlikle başka bir klavye ile sınav yapılmayacak ve izin verilmeyecektir.

Listenin yayınlandığı tarihten sonra sıralamayı etkileyecek ve değiştirecek başvuru geldiği taktirde (Komisyon Başkanlığımıza sehven gelmiş ve kayıt edilmiş olduğu tespit edilen başvurular) Komisyon Başkanlığımızca güncel liste yayınlanacaktır.

Bu ilan adaylara tebliğ mahiyetinde olup, aday tespit listesinde adı geçen adayların adresini ayrıca uygulama sınavı gün ve saati ile ilgili tebligat yapılmayacağı, bundan sonraki süreçte sınavla ilgili ( nihai başarı listeleri, sonuçlar, sözlü mülakat tarihi, vs) duyurular Ankara Adliyesinin resmi web sayfasında yayınlanacaktır.

İlgililerin uygulama sınavına katılacakları gün ve saatler en geç 01/11/2017 günü mesai saatleri içerisinde Ankara Adliyesi Web sitesinde duyrulacaktır.

İlgililere ayrıca tebligat yapılmayacağı ilanen duyurulur. 31/10/2017

Ankara, Eskişehişr, Bolu, Düzce, Amasya, Nevşehir, Eskişehir, Niğde Zabıt Katibi alımı başvuru sonuçları açıklandı.

RESMİ DUYURU İÇİN TIKLAYINIZ

Son Güncelleme: 01.11.2017 09:30
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.