Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü KPSS Atamalarında Sekreter ve Veznedar Alımı Yapacak

KPSS 2016/1 tercih robotu ile kadroları Devlet Personel Başkanlığı'nca 16 Haziran 2016'da açıklandı. KPSS memur adayları için Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü kadrolarını araştırdık.

KPSS HABERLERİ 24.06.2016, 14:00 24.06.2016, 14:14
4095
Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü KPSS Atamalarında Sekreter ve Veznedar Alımı Yapacak
2016/1 merkezi atamaları tercih işlemleri 22 Haziran 2016'da ÖSYM'nin yaptığı duyuru ile başlamıştı.

ÖSYM atamaları tercih işlemleri 1 Temmuz'a kadar devam edecektir. Memur adayları uzun zamandır tedirginlik içinde bekledikleri atamalar için tercih araştırmasına başladı.

Adaylar büyük araştırmalar sonucu 30 adet tercih yapacak. Tercihlerde en kritik nokta, memur adaylarının tercih ettiği pozisyon ve kadrolardaki genel ve özel şartların tamamını taşımaları gerektiği. Aksi takdirde o tercihten yerleştirmeleri yapılsada atama işlemi gerçekleşmez.

Haberlerimizde bazı kurum ve kuruluşların alım yapacakları pozisyonları sizler için araştırmıştık, bunları bu haberin altındaki kısımda bulabilirsiniz.

Şimdi de Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü kadrolarını sizler için araştırdık. Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü çok sayıda atama gerçekleştirecektir. 

Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü, ÖSYM merkezi atamalarında çok fazla sayıda memur, mühendis, sekreter vb. pozisyonlara alım yapacaktır.

İşte Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü'nın KPSS Merkezi Atamalarında sekreterlere ve neznedarlara ayırdığı kadrolar;KPSS için her türlü haberler, duyurular ve bilgilendirmeler için kpsscafe.com.tr'yi takip etmeye devam ediniz.
Kpsscafe.com.tr
Yorumlar (0)
kapalı