DOB En Az Lise Mezunu (KPSS Şartsız) Sözleşmeli Personel Alımı Başvuruları Sona Eriyor

Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü Ankara Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü, en az lise mezunu, bilgisayar donanım-yazılım konularında belge sahibi, iş deneyimi olan sözleşmeli personel alacak...

KPSS HABERLERİ 05.02.2017, 11:54 06.02.2017, 21:03
13022
DOB En Az Lise Mezunu (KPSS Şartsız) Sözleşmeli Personel Alımı Başvuruları Sona Eriyor

DOB En Az Lise Mezunu (Bilgisayar Donanım, Yazılım Bilen) Sözleşmeli Personel Alımı Başvuruları Sona Eriyor 

Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü Ankara Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü'nün sözleşmeli sanatçı alım ilanına başvuru işlemleri yarından itibaren sona eriyor. 

Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü Ankara Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü tarafından geçtiğimiz günlerde yayımlanan sözleşmeli sanatçı alımı için başvuru işlemleri yarın mesai bitimine kadar devam edecek. Başvuruda bulunacak adayların en az lise mezunu olması ve genel olarak bilgisayar donanımı, yazılımı ya da işletimi konularında belge sahibi olması ve iş deneyimi şartı aranıyor. Başvuru için gerekli belgeler ; Diploma örneği, 2 Adet Fotoğraf, Nüfus Cüzdan Fotokopisi ve Özgeçmiş olarak açıklandı. 

Başvurular : Ankara Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü Atatürk Bulvarı No:20 Ulus/ANKARA adresine yapılacak.  Sınav 7 Şubat 2017 11.00'da : Ankara Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü Atatürk Bulvarı No:20 Ulus/ANKARA adresinde yapılacak. Alıma dair detayları barındıran ve Devlet Personel Başkanlığı'nda da yayımlanan duyuruya göz atmak için lütfen TIKLAYINIZ.

KPSSCAFE.COM.TR - ANKARA

Yorumlar (0)
kapalı