CTE Gaziantep ve Diyarbakır Personel Alımı Sonuçları Açıklandı (İKM Sonuçları)

Beklenen son dakika açıklaması geldi. Yapılan açıklamada Gaziantep ve Diyarbakır komisyonları sözleşmeli personel alımı başvuru sonuçları açıklandı. İşte sonuç listesi.

CTE Gaziantep ve Diyarbakır Personel Alımı Sonuçları Açıklandı (İKM Sonuçları)

Beklenen son dakika açıklaması geldi. Yapılan açıklamada Gaziantep ve Diyarbakır komisyonları sözleşmeli personel alımı başvuru sonuçları açıklandı. İşte sonuç listesi.

06 Kasım 2017 Pazartesi 20:09
CTE Gaziantep ve Diyarbakır Personel Alımı Sonuçları Açıklandı (İKM Sonuçları)

Son dakika açıklaması: Gaziantep Adalet Komisyonu tarafından yapılan son dakika açıklamasında personel alımı sonuçlarının açıklandığı duyuruldu.

Adalet komisyonundan yapılan duyuruda şu ifadelere yer verildi:

Gaziantep Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığı tarafından Gaziantep ve Diyarbakır illerinde bulunan Ceza İnfaz Kurumlarında çalışmak üzere sözleşmeli olarak; İnfaz ve Koruma Memuru, Ceza İnfaz Kurumu Katibi, Şoför, Bilgisayar Teknisyeni, Elektrik Teknisyeni, Sıhhi Tesisat Teknisyeni, Sağlık Memuru, Aşçı ve Kaloriferci unvanlarında yapılacak olan sınavlara başvuruda bulunup, başvuruları değerlendirilen adaylara ilişkin listeler aşağıda ilan edilmiştir. İş bu ilan tebliğ mahiyetinde olup ayrıca posta ile tebliğ yapılmayacaktır.


Boy ve Kilo ölçümüne katılmaya hak kazanan infaz ve korumam memuru adaylarının boy ve kilo ölçümleri Gaziantep Kamil Ocak Kapalı Spor Salonunda yapılacak olup, her adayın isminin karşısında bulunan tarih ve saatte belirtilen yerde hazır bulunmaları hususu ihtaren tebliğ olunur.

İnfaz ve Koruma Memurluğunda boy ve kilo ölçümüne katılmaya hak kazanan adayların, boy ve kilo ölüçümüne gelirken belirtilen evrakları getirmeleri (4 adet Güvenlik Soruşturması ve Arşiv araştırması formu, 4 adet Vukuatlı nüfus kayıt örneği, 4 adet nüfus cüzdanı fotokopisi, 4 adet adli sicil kaydı, sınav beyan formu),

Ceza İnfaz Kurumu Katipliği uygulama sınavı sonucunda sıralamaya girerek başarılı olan adayların belirtilen evrakları getirmeleri (4 adet Güvenlik Soruşturması ve Arşiv araştırması formu, 4 adet Vukuatlı nüfus kayıt örneği, 4 adet nüfus cüzdanı fotokopisi, 4 adet adli sicil kaydı, sınav beyan formu), (uygulama sınavı imlasız yapılacak olup, büyük küçük harfler, noktalama işaretleri ve paragraf başları dikkate alınmadan değerlendirilecektir)

Şoför kadrosu için uygulama sınavı Gaziantep Ortadoğu Fuar Merkezi Açık Otopark Alanında yapılacak olup, adayların isimlerinin karşısında belirtilen tarih ve saatte hazır bulunmaları gerekmektedir. Uygulama Sınavına katılmaya hak kazanan adayların aşağıda belirtilen evrakları uygulama sınavına gelirken getirmeleri (4 adet Güvenlik Soruşturması ve Arşiv araştırması formu, 4 adet Vukuatlı nüfus kayıt örneği, 4 adet nüfus cüzdanı fotokopisi, 4 adet adli sicil kaydı, sınav beyan formu),

Sağlık Memurluğu, Kaloriferci, Bilgisayar Teknisyeni, Elektrik Teknisyeni, Sıhhi Tesisat Teknisyeni ve Aşçı ünvanlarında sıralamaya giren (isimlerinin karşısında KABUL ibaresi yazılı olan) adayların 17/11/2017 tarihi mesai bitimine kadar  belirtilen evrakları (4 adet Güvenlik Soruşturması ve Arşiv araştırması formu, 4 adet Vukuatlı nüfus kayıt örneği, 4 adet nüfus cüzdanı fotokopisi, 4 adet adli sicil kaydı, sınav beyan formu), Gaziantep Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığına elden veya posta yolu (bulundukları yer adliyelerini aracı kılmadan) ile teslim etmeleri gerektiği hususu ihtaren tebliğ olunur. 06/11/2017

Ceza İnfaz Kurumu Katipliği Uygulama sınavı 20/11/2017 tarihinde Saat: 08:30 - 11:00 saatleri arasında Gaziantep Adalet Sarayı Yemekhanesinde yapılacaktır.


Bütün ünvanlara ait sözlü sınav (mülakat) tarihleri 28/11/2017 tarihinde Gaziantep Adliyesi Web Sitesinde ayrıca ilan edilecektir.


Aday Tespit Listeleri için Aşağıdaki Linklere Tıklayınız. 


GAZİANTEP İnfaz ve Koruma Memuru (Erkek) için tıklayınız.


GAZİANTEP Sağlık Memuru için tıklayınız.


GAZİANTEP Kaloriferci için tıklayınız.


DİYARBAKIR İnfaz ve Koruma Memuru (Erkek) için tıklayınız.


DİYARBAKIR İnfaz ve Koruma Memuru (Bayan) için tıklayınız.


DİYARBAKIR Ceza ve İnfaz Kurumu Katibi için tıklayınız.


DİYARBAKIR Şoför için tıklayınız.


DİYARBAKIR Bilgisayar Teknisyeni için tıklayınız.


DİYARBAKIR Elektrik Teknisyeni İçin tıklayınız.


DİYARBAKIR Sıhhi Tesisat Teknisyeni için tıklayınız.


DİYARBAKIR Kaloriferci için tıklayınız.


DİYARBAKIR Aşçı için tıklayınız.

SIRALAMAYA GİREN (İSİMLERİ KARŞISINDA KABUL YAZAN)  ADAYLARIN TESLİM ETMESİ GEREKEN BELGELER:
1- Güvenlik Soruşturması ve arşiv araştırması formu (Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formunun bilgisayarla doldurularak 4 nüsha hazırlanması, fotoğrafların yapıştırılması ve bilgilerin doğru olduğunun bildirildiği kısmın aday tarafından ıslak imza ile imzalanması gerekmektedir.) (Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formu için tıklayınız) 

2- Vukuatlı Nüfus Kayıt Tablosu Fotokopisi (4 adet)

3- Nüfus Cüzdan Fotokopisi (4 adet)

4- Adli Sicil Kaydı (4 adet)

5- Sınav başvuru beyanı (indirmek için tıklayınız)

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
SAĞLIK MEMURU 1 yıl önce

Diyarbakır sağlık memuru neden yok ?

Avatar
ekin 1 yıl önce

Diyarbakır saglik memuru neden yok

Avatar
Saglık memuru 1 yıl önce

antep var diyarbakır sağlık mamuru neden yok ki

Avatar
sude 1 yıl önce

Diyarbakır sağlık memuru aciklanmamis ne zaman aciklanir

Avatar
Sağlık memuru 1 yıl önce

Diyarbakır sağlık memusluğu nezaman açıklanacak

Avatar
Veysel 1 yıl önce

Diyarbakır sağlık memuru mu yok yoksa listeye mı giremedik

Avatar
bb 1 yıl önce

http://www.gaziantep.adalet.gov.tr/ekler/ctesinav2017/saglik_memuru_diyarbakir.pdf burdan bulabilirsiniz istediginizi

Avatar
Kerim 1 yıl önce

Diyarbakır sağlık nerde abi