CTE Boğazlıyan, Kayseri, Nevşehir ve Yozgat Personel Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı

Kayseri Adalet Komisyonu, sözleşmeli personel alımı başvuru sonuçlarını açıkladı. İşte Kayseri Adliyesi tarafından yayımlanan duyuru ve başvuru sonuçlarına ait listeler.

CTE Boğazlıyan, Kayseri, Nevşehir ve Yozgat Personel Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı

Kayseri Adalet Komisyonu, sözleşmeli personel alımı başvuru sonuçlarını açıkladı. İşte Kayseri Adliyesi tarafından yayımlanan duyuru ve başvuru sonuçlarına ait listeler.

06 Kasım 2017 Pazartesi 21:35
CTE Boğazlıyan, Kayseri, Nevşehir ve Yozgat Personel Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı

Kayseri Adalet Komisyonu tarafından yapılan son dakika açıklamasında sözleşmeli personel alımı başvuru sonuçlarının açıklandığı duyuruldu.

Kayseri Adliyesi tarafından yapılan son dakika açıklamasında şu ifadelere yer verildi:

Kayseri Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu tarafından KAYSERİ-NEVŞEHİR-BOĞAZLIYAN ve YOZGAT Ceza İnfaz Kurumlarında çalışmak üzere sözleşmeli olarak İNFAZ VE KORUMA MEMURU, CEZAEVİ KATİBİ, ŞOFÖR, BİLGİSAYAR TEKNİSYENİ, ELEKTRİK TEKNİSYENİ, SIHHI TESİSAT TEKNİSYENİ, SAĞLIK MEMURU, AŞÇI ve KALORİFERCİ, unvanlarında yapılacak olan sınavlara başvuruda bulunup, yapılan incelemede başvuruları değerlendirilerek "KABUL" - "RED" şeklinde belirlenen adaylara ilişkin listelerle başvuru şartlarını taşımadıkları için başvuruları reddedilenlere ilişkin ret kararı aşağıda ilan edilmiştir. İş bu ilan tebliğ mahiyetinde olup ayrıca posta ile tebliğ yapılmayacaktır.

İnfaz ve Koruma Memurluğu için müracaat eden adaylar için aday tespit listelerinde isimlerinin karşısında "KABUL" yazan adayların boy-kilo ölçümleri,

Bayan İnfaz ve Koruma Memurluğu adayları için 13 Kasım 2017 tarihinde saat :13.00'dan,

Erkek İnfaz ve Koruma Memurluğu adayları için 14 Kasım 2017 tarihinde saat :09.00'dan itibaren Kayseri Adalet Sarayı karşısında bulunan Kayseri Bölge Adliye Mahkemesinde yapılacaktır.

Adayların boy ve kilo ölçümü için belirtilen saatten en az 1 saat önce Kayseri Bölge Adliyesi Mahkemesinde hazır bulunmaları gerektiği hususu ihtaren tebliğ olunur.

Sıralamaya giren İnfaz ve Koruma Memuru adaylarının aşağıda belirtilen evrakları 20 Kasım 2017 ile 24 Kasım 2017 tarihleri arasında Kayseri Adalet Komisyonu Başkanlığına teslim etmeleri gerektiği hususu ihtaren tebliğ olunur. (İl dışında ikamet eden adayların istenilen evrakları mahalli Cumhuriyet Başsavcılıkları veya Adalet Komisyonu Başkanlıkları aracılığı ile göndermeleri gerekmektedir.)

Ceza İnfaz Kurumu Katipliği Uygulama sınavı 20/11/2017 tarihinde Saat: 14.00'te Kayseri Adalet Sarayında yapılacaktır. (Adayların sınav saatinden en az 1 saat önce Kayseri Adalet Sarayında hazır bulunmaları gerekmektedir.)

Şoför Uygulama (Direksiyon) sınavı 23/11/2017 tarihinde saat : 09.00'da Kayseri Adalet Komisyonunda hazır bulunulmasına müteakip Komisyonumuzca belirlenen güzergahta yapılacaktır. (Adayların sınav saatinden en az 1 saat önce Kayseri Adalet Komisyonunda hazır bulunmaları gerekmektedir.)


BÜTÜN UNVANLARA AİT SÖZLÜ SINAV (MÜLAKAT) TARİHİ 28/11/2017 TARİHİNDEKAYSERİ ADLİYESİ İNTERNET SİTESİNDE İLAN EDİLECEKTİR.


Aday Tespit Listeleri için Aşağıdaki Linklere Tıklayınız.


BOĞAZLIYAN ERKEK İKM için tıklayınız

BOĞAZLIYAN BAYAN İKM için tıklayınız

BOĞAZLIYAN CEZA İNFAZ KURUMU KÂTİBİ için tıklayınız

BOĞAZLIYAN ŞOFÖR için tıklayınız

BOĞAZLIYAN BİLGİSAYAR TEKNİSYENİ için tıklayınız

BOĞAZLIYAN ELEKTRİK TEKNİSYENİ için tıklayınız

BOĞAZLIYAN SIHHİ TESİSAT TEKNİSYENİ için tıklayınız

BOĞAZLIYAN SAĞLIK MEMURU için tıklayınız

BOĞAZLIYAN AŞÇI için tıklayınız

BOĞAZLIYAN KALORİFERCİ için tıklayınız

KAYSERİ ERKEK İKM için tıklayınız

KAYSERİ BAYAN İKM için tıklayınız

KAYSERİ AŞÇI için tıklayınız

NEVŞEHİR BAYAN İKM için tıklayınız

YOZGAT ERKEK İKM için tıklayınız

YOZGAT BAYAN İKM için tıklayınız

YOZGAT CEZA İNFAZ KURUMU KATİBİ için tıklayınız

YOZGAT ŞOFÖR için tıklayınız

YOZGAT BİLGİSAYAR TEKNİSYENİ için tıklayınız

YOZGAT ELEKTRİK TEKNİSYENİ için tıklayınız

YOZGAT SIHHİ TESİSAT TEKNİSYENİ için tıklayınız

YOZGAT SAĞLIK MEMURU için tıklayınız

YOZGAT AŞÇI için tıklayınız

YOZGAT KALORİFERCİ için tıklayınız

Başvuru şartlarını taşımadıkları için "REDDEDİLENLER"e ilişkin Komisyonumuzca verilen 06/11/2017 tarih ve 2017/1073 sayılı kararı için tıklayınız.

SIRALAMAYA GİREN (İSİMLERİ KARŞISINDA KABUL YAZAN) ADAYLARIN

TESLİM ETMESİ GEREKEN BELGELER:
1- Güvenlik Soruşturması ve arşiv araştırması formu (Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formunun bilgisayarla doldurularak 4 nüsha hazırlanması, fotoğrafların yapıştırılması ve bilgilerin doğru olduğunun bildirildiği kısmın aday tarafından imzalanması gerekmektedir. Formun alt kısmında bulunan "NÜFUS CÜZDAN SURETİNİ ONAYLAYAN" bölüm Kayseri Adalet Komisyonu Başkanlığınca onaylanacaktır.)

2- Vukuatlı Nüfus Kayıt Tablosu Fotokopisi (4 adet)
3- Nüfus Cüzdan Fotokopisi (4 adet)
4- Adli Sicil Kaydı (4 adet)

Not: (Soyadı değişliği, evlenme veya boşanma gibi nedenlerle soyisim değişikliği olanlar her iki soyadına göre adli sicil kaydı ve vukuatlı nüfus kayıt örneği ibraz etmesi gerekmektedir.)

GÜVENLİK SORUŞTURMASI VE ARŞİV ARAŞTIRMA FORMU İÇİN TIKLAYINIZ!

Kpsscafe.com.tr  | Ankara

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
ba 1 yıl önce

bu gerekli belgeler ne zaman gönderilecek lütfen bilen cevap yazsın

Avatar
ze 1 yıl önce

teslim edilmesi gereken belgeler ne zaman teslim edilecek acaba

Avatar
ba 1 yıl önce

hangi tarihte verilecek belgeler

Avatar
Ggg 1 yıl önce

Bütün boy kilo ölçümü kayseride mi olacak

Avatar
Şerife 1 yıl önce

Istenen belgeler boy kilo olcumunden önce mi teslim edilecek yoksa sözlü mülakata hak kazanan adaylar mi belgeleri takım edecek

Avatar
ba 1 yıl önce

isi isim neden gidileceği tarihi saati yazmıyo

Avatar
Musti 1 yıl önce

Yaziyor arkds 20 24 arasi iste

Avatar
Musti 1 yıl önce

Arkadaslar belgeler bky kilodan sonra zaten yaziyor 20 24 arasi diye mesela.baska yerler yazmis boy kiloya gelirken getirin die hatta aradim sordum ben