Söğüt Belediye Başkanlığı Zabıta Memuru ve İtfaiye Eri Alacak

Söğüt Belediye Başkanlığı'nın İtfaiye Eri ve Zabıta Memuru alımı yapacağına ilişkin bilgilendirme Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla kamuoyu ile paylaşıldı.

Söğüt Belediye Başkanlığı Zabıta Memuru ve İtfaiye Eri Alacak

Söğüt Belediye Başkanlığı'nın İtfaiye Eri ve Zabıta Memuru alımı yapacağına ilişkin bilgilendirme Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla kamuoyu ile paylaşıldı.

09 Mayıs 2018 Çarşamba 23:46
Söğüt Belediye Başkanlığı Zabıta Memuru ve İtfaiye Eri Alacak

Söğüt Belediye Başkanlığı'nın İtfaiye Eri ve Zabıta Memuru alımı yapacağına ilişkin bilgilendirme Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla kamuoyu ile paylaşıldı. Söz konusu duyuruda, "Söğüt Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere; Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla, belirtilen boş kadroya açıktan atama yoluyla memur alınacaktır." ifadelerine yer verildi.

Başvuru Genel Şartları ve Özel Şartlar Aşağıdaki Gibi Olacak:

İlan edilen memur kadrolarına atanmak için başvuracak adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. Maddesinin (A) fıkrasında belirtilen aşağıdaki genel şartlara sahip olmaları gerekmektedir.

• Türk vatandaşı olmak.

• Kamu haklarından mahrum bulunmamak.

• Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, görevi kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.

• Adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,

• Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak.

• İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak.

• Yaptırılacak güvenlik soruşturması sonucunda göreve başlamasında bir sakınca bulunmamak

Başvurular 10 Mayıs ile 28 Mayıs 2018 tarihleri arasında Söğüt Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğüne şahsen yapılacak. Başvuru için gerekli belgeler aşağıdaki gibi olacak: 

KPSSCAFE - ANKARA

 

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Oğuz 10 ay önce

Bilecik ilçesi söğütmü bu bahsi geçen yer acaba

Misafir Avatar
ali 10 ay önce @Oğuz

bilecek değil burdur. kpss p93 puanım ile başvurabilir miyim?

Beğenmedim! (0)
Avatar
Muhammed 10 ay önce

Sadece sofutdemi var alimlar

Avatar
Merve 10 ay önce

Burdur diyor bileciki aradimda