Şeker Fabrikalarına Eski Hükümlü Alınacak

Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. eski hükümlü alımı yapacak. Konuya dair tüm detaylar ve daha da fazlası kpss cafe adresinde...

KAMU PERSONELİ 19.02.2017, 10:55
628
Şeker Fabrikalarına Eski Hükümlü Alınacak

Şeker Fabrikalarına Eski Hükümlü Alınacak 

Kamu kurum ve kuruluşlarına engelli, hükümlü ve TMSY statüsünde personel alımları hakkında siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirmeyi sürdürüyoruz.

Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Eski hükümlü ve Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralananların kontenjan açığının giderilmesi amacıyla meslek lisesi ve ddengi okullardan mezun ve ilköğretim mezunu kampanya ve mevsimli personel alımı yapacak. Başvuru işlemleri İŞKUR il Müdürlükleri vasıtasıyla yapılacak.  

 Şeker Fabrikalarına eski hükümlü alımı için başvurular 18 ile 27 Şubat 2017 tarihinde yapılacak.

Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. 'nin Eski hükümlü ve Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralananlar kontenjanından yapacağı personel alımlarına dair duyuruya göz atmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Şeker Fabrikalarına Eski Hükümlü Alınacak duyurusu için lütfen TIKLAYINIZ

Kamu personeli alımları, gündemden gelişmeler, son dakika haberleri ve daha fazlasını yakından takip edebilmek ilgili haberleri cep telefonunuza bildirim olarak alabilmek için kpss cafe mobil uygulamasını ücretsiz indirmeyi unutmayın. Konuya dair soru ve sorunlarınızı sayfanın altında bulunan yorum kısmı vasıtasıyla bizlerle paylaşabilirsiniz.

KPSSCAFE.COM.TR - ANKARA

Yorumlar (0)
kapalı