İsmail Koncuk'tan Kamu Personeli Atamalarıyla İlgili Önemli Açıklamalar

Türkiye Kamu Sen Genel Başkanı Sn. İsmail Koncuk'tan öğretmen atamaları ve isşizlikle ilgili önemli açıklamalar.

KAMU PERSONELİ 12.01.2017, 16:47 13.01.2017, 09:11
4476
İsmail Koncuk'tan Kamu Personeli Atamalarıyla İlgili Önemli Açıklamalar

İsmail Koncuk : "Ülkenin Önceliği İşsizlik ve Terördür" Türkiye Kamu Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, Sosyal paylaşım sitesi twitter üzerinden işsizlik ve öğretmen atamalarıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Türkiye Kamu Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, sosyal paylaşım sitesi twitter'dan çarpıcı açıklamalarda bulundu. Koncuk, Şubat ayında kaç öğretmen atamasının yapılacağını sorarken, öğretmen ihtiyacı konusunda da net konuştu! '10 bin , 20 bin kişilik atamalar aymazlıktır' dedi.

 İsmail Koncuk : "Sy İsmet Yımaz net öğretmen ihtiyacı 96 bin 68 diye açıklama yaptı.Şimdi bu ihtiyacı karşılama zamanıdır.Şubat'ta kaç atama yapılacak? , Ülkenin önceliği işsizlik ve terördür.İşsizlik başlı başına bir büyük problemdir.Sadede gelelim beyler ülkenin gerçek problemlerine bakalım. 

Hem net olarak 96 bin öğretmen ihtiyacımız var deyip hem de Şubat ya da Mart'ta 10 bin öğretmen alımı planlamak tam bir hesap bilmemezliktir. Sadece öğretmen işsiz değil tabi ki, İİBF'lileri, MYO lıları, 2 milyon lise mezununu ne yapacaksınız.

Türkiye'nin gerçek gündemi budur. Bizim için kimin iktidar olduğundan çok, ülkenin ne durumda olduğu önemlidir.Ülkenin burada da iyiyiz diyebileceğimiz hangi alanı kalmıştır? Ekonomiden, işsizliğe, terörden hukuka hangi alanda ne durumdayız?Bizim gündemimiz bunlar, sizinki emin olun milleti hiç ilgilendirmiyor."

KPSSCAFE.COM.TR - ANKARA

Yorumlar (0)

Yeni Nesil Çözümleri için OmniTicaret!

-1°
kapalı