Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Personel Atamalarına İlişkin Duyuru

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı personelin yer değiştirme suretiyle atanmalarına ilişkin duyuru yayınlandı.

banner396

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Personel Atamalarına İlişkin Duyuru

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı personelin yer değiştirme suretiyle atanmalarına ilişkin duyuru yayınlandı.

01 Mart 2016 Salı 02:15
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Personel Atamalarına İlişkin Duyuru
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı personelin yer değiştirme suretiyle atanmalarına ilişkin duyuru yayınlandı. 

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI PERSONELİNİN YER DEĞİŞTİRME SURETİYLE ATANMALARINA İLİŞKİN YÖNETMELİĞİN 2 NCİ MADDESİNİN BİRİNCİ FIKRASININ (b) BENDİNDE BELİRTİLEN UNVANLARDA GÖREV YAPAN PERSONELİN YER DEĞİŞTİRME DÖNEMİNE İLİŞKİN DUYURU

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Personelinin Yer Değiştirme Suretiyle Atanmalarına İlişkin Yönetmeliğin 2 nci maddesinin birinci fıkrasının (b) bendi kapsamında görev yapan mühendis, mimar, şehir plancısı, veteriner hekim, jeomorfolog, fizikçi, kimyager, biyolog ve tekniker unvanlı personelin, yer değişikliği başvurularının alınması, değerlendirilmesi ve sonuçlandırılması aşağıdaki şekilde yapılacaktır.
 
1- 01/06/2016 tarihi itibariyle bulunduğu hizmet alanında zorunlu çalışma süresini tamamlayacak personelden yer değiştirme talebinde bulunacaklar, Bakanlığımız resmi internet sitesinde yayımlanan listede ihtiyaç duyulan unvanların bulunduğu birimlerden en fazla 3 tercih yapacaklardır. 

2- Yer değişikliği talebinde bulunacak personel, başvurusunu 10/03/2016 - 18/03/2016 tarihleri arasında http://ikbs.csb.gov.tr adresindeki Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Talep Formunu doldurarak yapacak ve bilgisayar çıktısını imzalayarak görev yaptığı birime teslim edecektir. 

3- Personel tarafından teslim edilen talep formu, birim amiri tarafından 21/03/2016 – 24/03/2016 tarihleri arasında incelenerek http://ikbs.csb.gov.tr adresi üzerinden onaylanacak ve en geç Nisan ayı bitimine kadar Personel Dairesi Başkanlığına gönderilecektir. 

4- http://ikbs.csb.gov.tr adresi üzerinden yapılmayan, birim amirince onaylanmayan ve yukarıda belirtilen sürede Personel Dairesi Başkanlığına talep formu ulaştırılmayanların başvuruları geçersiz sayılacaktır. 

5- Personelin nakil talepleri, kadrosunun bulunduğu birimdeki personel ihtiyacı göz önüne alınarak değerlendirilecektir. 

6- Başvuru iş ve işlemlerine ilişkin tüm aşamalar ile atama sonuçları, ilgili personel tarafından http://ikbs.csb.gov.tr adresinden takip edilecektir. 

7- 27/07/2012 tarihli ve 12094-(2012-18) sayılı İç Genelgenin Atama İşlemleri başlıklı 1 inci maddesinin (ğ) fıkrası: “Bakanlık Makamı tarafından imzalanan atama olurları birimlere ulaştığı tarihten itibaren bir hafta içinde ilgili personele tebliğ edilerek görevinden ayrılışı sağlanacak ve zorunlu olmadıkça Bakanlık Makamı tarafından imzalanan atama olurlarının iptali için Bakanlığa teklifte bulunulmayacaktır.” hükmünü amirdir. Yer değişikliği talepleri bu hüküm dikkate alınarak yapılmalıdır. 

Duyurunun detayları için tıklayınız. 

Tercih edilebilecek kadrolar için tıklayınız.>>2018 LİSE-ÖNLİSANS KPSS'YE GİRECEK ADAYLAR DİKKAT!!!


Son Güncelleme: 01.03.2016 02:16
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner389

banner394