Sahil Güvenlik Büro İşçisi Alımı Yapıyor-Son Başvuru 14 Şubat'ta

Sahil Güvenlik Karadeniz Onarım Destek Komutanlığı engelli adaylar arasından EKPSS puanı ile personel alımı yapıyor. İlana başvurular için son günlere girildi.

Sahil Güvenlik Büro İşçisi Alımı Yapıyor-Son Başvuru 14 Şubat'ta

Sahil Güvenlik Karadeniz Onarım Destek Komutanlığı engelli adaylar arasından EKPSS puanı ile personel alımı yapıyor. İlana başvurular için son günlere girildi.

13 Şubat 2018 Salı 15:45
Sahil Güvenlik Büro İşçisi Alımı Yapıyor-Son Başvuru 14 Şubat'ta

Sahil Güvenlik Karadeniz Onarım Destek Komutanlığı tarafından İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanda büro işçisi alımı yapılacağı bildirildi. İlana başvuru için son gün ise 14 Şubat olarak açıklandı.

Samsun Çalışma ve İş Kurumu tarafından yayımlanan ilanda Sahil Güvenlik Ege Deniz Onarım Destek Komutanlığı bünyesinde istihdam etmek üzere büro personeli alımı yapılacağı bildirildi. 

KİMLER BAŞVURABİLİR?

# Türk vatandaşı olmak,

# 18 yaşını tamamlamış olmak

# 2016 Engelli Kamu Pesoneli Seçme Sınavına (EKPSS) girmiş olmak,

# Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edim ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.

# Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğin 3/h maddesi gereği en az %40 engelli olmak ve Özürlülük Ölçütü, Sınıflandırması ve Özürlülere Verilecek Sağlık Kurulu Raporları Hakkında Yönetmeliğin 7'inci maddesine istinaden Sağlık Bakanlığının yetkilendirdiği hastanelerden alınmış Engelli Sağlık Kurulu Raporuna sahip olmak,

# Hakkında yapılacak güvenlik soruşturmasının olumlu sonuçlanması

# Engelli statüsü dışında sağlık durumunun çok tehlikeli işyerinde çalışmasına uygun olduğuna dair sağlık kurulu raporu almak. Sağlık Raporu İşyeri Hekimi tarafından incelenecek ve 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanununun 15'inci maddesi gereği kişinin yapacağı işe uygun olduğunu belirtilen sağlık raporu İşyeri Hekimi tarafından düzenlenecektir.

# Kamu kurum ve kuruluşlarının kendi disiplin mevzuatı uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilmemiş olmak,

# MESLEKİ EĞİTİM VEREN LİSELERİN BİLGİSYAR, BİLGİİŞLEM, BİLGİSAYARLI MUHASEBE, MUHASEBE VE FİNANSMAN, BÜRO YÖNETİMİ, MUHASEBE VEYA DÜZ LİSE MEZUNU OLUP, 3308 SAYILI KANUN KAPSAMINDA BİLGİSAYAR, BİLGİSAYARLI MUHASEBE HERHANGİ BİRİNDEN MEB ONAYLI SERTİFİKAYA SAHİP OLAN ADAYLAR BAŞVURABİLİR.

BAŞVURU

Başvurular İŞKUR üzerinden alınmaktadır. Adayların başvurularını İŞKUR resmi sayfasından ya da kendilerine en yakın İŞKUR Genel Müdürlüğüne yapması gerekmektedir.

Kpsscafe.com.tr  | Ankara

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Verification: 1ba45668fa4004d3