Karayolları Eski Hükümlü Personel Alım İlanı 2016

Karayolları 10. Bölge Müdürlüğü ve Karayolları Bayburt 106. Şube Şefliği kendi bünyelerinde çalıştırmak üzere personel alımı yapacaklarını duyurdular.

banner396

Karayolları Eski Hükümlü Personel Alım İlanı 2016

Karayolları 10. Bölge Müdürlüğü ve Karayolları Bayburt 106. Şube Şefliği kendi bünyelerinde çalıştırmak üzere personel alımı yapacaklarını duyurdular.

29 Mart 2016 Salı 10:35
Karayolları Eski Hükümlü Personel Alım İlanı 2016
Karayolları 10. Bölge Müdürlüğü ve Karayolları Bayburt 106. Şube Şefliği kendi bünyelerinde çalıştırmak üzere personel alımı yapacaklarını duyurdular.

Karayolları 10. Bölge Müdürlüğü verdiği ilanında Eski Hükümlü personel alımı yapcağını duyurdu. Karayolları 10. Bölge Müdürlüğü eski hükümlü personel alımı ilanına başvuruları 28 Mart 20416 tarihinde başladı. Ayrıca başvurular 6 Nisan 2016 tarihine kadar yapılabilir. 
Karayolları 10. Bölge Müdürlüğü eski hükümlü personel alımında beden işçisi personel alımı yapılacaktır. Karayolları 10. Bölge Müdürlüğü eski hükümlü personel alımı ilanına başvuru yapacak olan adaylar en az ilköğretim mezunu olmaları gerekiyor. Personel alımları kura ile yapılacaktır. Kura yeri ise TCK 10. Bölge Müdürlüğü 102. Şube Şefliğidir. Kura 15 Nisan 2016 tarihinde saat 11.00 ile 12.00 arasında yapılacaktır. İlanın açıklaması ise şöyle;

Bu talep Artvin Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından yayınlanmıştır. Konu ile ilgili ayrıntılı bilgi 04662123377 nolu telefondan alınabilir. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde Artvin Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğünden veya Kurumun www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.

- Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesine ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumumuzun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

- Kura çekimi 15/04/2016 tarihinde saat 11:00'de TCK 10 Bölge Müdürlüğü 102.ŞUBE ŞEFLİĞİ'nde Noter huzurunda yapılacaktır. Talebe müracaat edenler, isterlerse kura çekilişine katılabilirler. Şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir.

- Öncelik hakkına sahip olanlar, kurada çıkmaları halinde işveren tarafından yapılacak sınava davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

- Taleplere başvuru yapan ve işverene gönderilen listede yer alan adaylar, eğitim durumu, öncelik durumu, tecrübe, ehliyet vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar işverene gönderilen listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

- Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.

- Başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınacaktır.

Ayrıca alımı yapılan personeller 2 bin Türk Lirası maaş ile çalıştırılacaklardır ve 112 gün yevmiye karşılığı ikramiye ve giyim yardımı yapılacaktır. 

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Bayburt 106. Şube Müdürlüğü eski hükümlü personel alımı yapacaktır. Karayolları Bayburt 106. Şube Müdürlüğü eski hükümlü personel alımı başvuruları 28 Mart 2016 tarihinde başladı ve başvuruları 6 Nisan 2016 tarihine kadar devam edecektir. Karayolları Bayburt 106. Şube Müdürlüğü eski hükümlü personel alımında beden işçisi alımı yapılacaktır. İlana başvuru yapacak olan adayların en az ilköğretim mezunu olmaları gerekiyor. Alımlar kura ile yapılacaktır. Kura yeri ise Karayolları 106. Şube Şefliğidir. Kura tarihi 15 Nisan 2016 saat 11.00 ile 12.00 arasında yapılacaktır. Ayrıca ilanda alımı yapılan personele 112 gün yevmiye karşılığı ikramiye ve giyim yardımı yapılacaktır. İlanın açıklaması ise şöyle;

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE:

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içinde İl Müdürlüklerinden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi Kamu Kurum ve Kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Taleplere başvuru yapan ve nihai listede ismi bulunan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşuna ibraz etmek zorundadır.

Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Kamu Kurum ve Kuruluşlarının daimi ve geçici işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınmaktadır. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı Kamu Kurum ve Kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.>>2018 LİSE-ÖNLİSANS KPSS'YE GİRECEK ADAYLAR DİKKAT!!!


Son Güncelleme: 29.03.2016 10:59
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner389

banner394