Bir Bakanlık Daha Taşeron Kesin Sonuçlarını ve Mülakat Tarihlerini Yayımladı

Taşerona kadroda sonuçlar ve mülakat tarihleri gelmeye devam ediyor. Edinilen son bilgilere göre bir bakanlık daha mülakat tarihlerini açıkladı.

İçişleri Bakanlığı tarafından bir açıklama yapıldı.

İçişleri resmi internet sayfası üzerinden yapılan açıklamada geçici işçi statüsünden sürekli işçi kadrosuna geçmeye hak kazanan adaylara ilişkin liste ve sözlü sınav tarihleri duyuruldu. İçişleri Bakanlığından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Bakanlık Tespit Komisyon Kararı ile sürekli işçi kadrosuna geçirilmesine ilişkin giriş (sözlü) sınavına katılmaya hak kazanan adayların giriş (sözlü) sınavları 12-16/03/2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Giriş (sözlü) sınavına sabah  girecek adayların saat:09:30'da, öğleden sonra girecek adayların ise saat:13:30'da sınav yerinde hazır bulunmaları gerekmektedir. Sınavda adaylara iştigal ettikleri görevlerle ilgili konularda, yürütmekle yükümlü oldukları vazifelerdeki yetkinliklerini ölçmeye yönelik sorular yöneltilecektir. Sınava katılacak adaylara ait isim listesi ve sınav tarihleri ektedir."

LİSTENİN TAMAMINA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

KPSSCAFE.COM.TR  | ANKARA

Daha Fazla Haber