Açıktan Devlet Memuru Alımı Tercihleri Başladı (Online Başvuru Formu)

Yüksek Seçim Kurulu Başkanlığı'nın açıktan personel alımı için başvuru süreci başladı. Açıktan memur alımı ile ilgili tüm gelişmeler, YSK memur alımı başvuru şartları ve diğer detaylar memur alımı haberlerinin merkezi kpss cafe adresinde.

Açıktan Devlet Memuru Alımı Tercihleri Başladı

Yüksek Seçim Kurulu Başkanlığı'nın açıktan personel alımı için başvuru süreci başladı. YSK'nın resmi internet sayfasından ve Devlet Personel Başkanlığı'ndan geçtiğimiz günlerde yapılan duyuruda kurumun açıktan Personel alımı yapacağı 549 kişilik alım için başvuru sürecinin bugün 09.00'da başlayacağı ve 16 Mart 2018 saat 17.00'a kadar süreceği bildirilmişti.

Adaylar başvuru işlemlerini www.ysk.gov.tr adresi üzerinden online olarak yapabiliyor. YSK'dan yapılan duyuruda başvuru yapmak isteyen adayların başvuru için gerekli özel ve genel şartları dikkatli incelemeleri gerektiği ayrıca adayların 2016 KPSS'ye girmiş olması gerektiği bildirilmişti.  KPSS puan şartı 70 olarak bildirildi.  YSK'nın mühendis, istatistikçi, programcı, çözümleyici, teknisyen, bilgisayar işletmeni, V.H.K.İ, arşiv memuru, sekreter, bekçi, şoför, hizmetli , dağıtıcı ve zabıt katibi alımları için başvuru yapmak isteyen adaylar aşağıdaki başvuru kılavuzunda ilgili pozisyonlar için belirtilen özel şartları dikkatle incemeliler.

BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLA

Başvuru kılavuzu için TIKLAYIN. Personel alımına ilişkin sorularınızı sorabileceğiniz, diğer adaylarla bilgi alışverişinde bulunabileceğiniz facebook grubumuza katılmak için TIKLAYIN.

KPSSCAFE - ANKARA

Daha Fazla Haber