MSB Memur Alımında 3 Kadro Boşta Kaldı

Milli Savunma Bakanlığı memur alımı başvuru sonuçları ve bu sonuçlara göre oluşan KPSS taban puan tablosu yayımlandı. Yayımlanan puan tablosunda 3 kadroya kimsenin başvuru yapmadığı görülmektedir.

Milli Savunma Bakanlığı tarafından memur alımı sonuç açıklama duyurusu yayımlandı. Yayımlanan duyuruda KPSS taban puanları da paylaşıldı.

KPSS taban puanlarının paylaşıldığı tabloya bakıldığında 3 kadroya kimsenin başvuru yapmadığı görüldü. Tablo incelendiğinde Milli Savunma Üniversitesine uzman personel alımı için 3 kişillik kadronun açıldığı görülmekte. Bu tabloda ise aşağıda yazıldığı gibi kimsenin başvuru yapmadığına yer verilmiştir.

UZMAN (EĞİTİM 1) MSÜ BAŞVURU ŞARTLARINDA NE VARDI?

Bu kadro için genel şartların yanı sıra şu özel şartlar aranıyordu: Üniversitelerin Eğitim Fakültesi / Eğitim Bilimleri Fakültesi Eğitim Yönetimi ve Planlaması bölümü mezunu olmak, İyi derecede ingilizce bilmek (KPDS/YDS sınavından 70 ve üzeri notu bulunması)

UZMAN (EĞİTİM 2) MSÜ BAŞVURU ŞARTLARINDA NE VARDI?

Bu kadro için genel şartların yanı sıra şu özel şartlar aranıyordu: Üniversitelerin Eğitim Fakültesi / Eğitim Bilimleri Fakültesi Eğitim Yönetimi ve Planlaması bölümü mezunu olmak, İngilizce bilmek (KPDS/YDS sınavından 60 ve üzeri notu bulunması) tercih sebebidir.

UZMAN (ÖĞRENCİ İŞLERİ) MSÜ BAŞVURU ŞARTLARINDA NE VARDI?

Bu kadro için genel şartların yanı sıra şu özel şartlar aranıyordu: Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Kamu Yönetimi, İşletme, İktisat, Maliye veya Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri mezunu olmak, Milli Eğitim Bakanlığı'ndan onaylı bilgisayar işletmeni sertifikası olmak.

Bu kadrolara kimsenin başvurmaması, ya da başvuranların belirtilen nitelikleri taşımaması nedeniyle alım olmamıştır. 

MEMUR ALIMLARINDAN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN;

KPSSCAFE android uygulamamızı ücretsiz indirmek için ---->>> TIKLAYIN

KPSSCAFE iOS uygulamamızı ücretsiz indirmek için----> TIKLAYIN

KPSSCAFE.COM.TR  | ANKARA - ÖZEL HABER

Daha Fazla Haber