İçişleri Bakanımız PÖH Alımı Müjdesi Bekleyen Gençleri Duymuyor Mu?

Kamu kurum ve kuruluşlarından art arda personel alımı açıklamaları gelirken, Bakanımız Sn. Süleyman Soylu, Polis Özel Harekat alımlarıyla ilgili net bir açıklama yapmamayı sürdürüyor. PÖH alımı ne zaman yapılacak?

İçişleri Bakanı Soylu PÖH Duyurusu Bekleyen Gençleri Duymuyor Mu?

Kamu kurum ve kuruluşlarından art arda personel alımı açıklamaları gelirken, Bakanımız Sn. Süleyman Soylu, Polis Özel Harekat alımlarıyla ilgili net bir açıklama yapmamayı sürdürüyor. 2018 yılında Polis Özel Harekat alımı bekleyen yüz binlerce genç bulunuyor. Yurdun dört bir köşesinde bölücü terör , FETÖ ve DAEŞ unsurlarına karşı mücadele sürerken, Suriye'de devam eden Zeytin Dalı Harekatına kahraman Polis Özel Harekatımız da katılıyor. Bu davaya canıyla , kanıyla baş koymak isteyen yüz binlerce vatan evladı yapılacak bir duyuruyu, bir çağrıyı bekliyor.

AYLARDIR BEKLİYORLAR

Bu gençler aylardır gerek Polis Akademisi Başkanlığı'ndan gerekse bakanlıktan gelecek bir duyuruya kilitlenmiş durumda. Her fırsatta Sn. Bakanımız ve Polis Akademisi Başkanlığı'na personel alımlarıyla ilgili sorular yönelten gençlerin soruları hep havada asılı kalıyor. Yaptığı çalışmaları ve söylemleriyle gençlerin adeta sevgilisi haline gelen Sn. Bakanımız Soylu'nun PÖH alımları konusundaki sessizliğini artık sonlandırması, söz konusu alımlarla ilgili en azından kaç kişilik alım planlandığını, bunlar için sürecin ne zaman başlayacağını belirten müjdeli haberler bekliyoruz.

KPSSCAFE - ANKARA

Daha Fazla Haber