Yüzlerce Kamu Personel Alımı Başvurusu İçin Son Gün: 9 Şubat 2018 (Subay, Avukat, Mühendis, Akademisyen, Memur)

Kamu kurum ve kuruluşlarına Avukat, Akademisyen, Memur, Personel, Subay ve Mühendis alımları yapılıyor Yayımlanan ilanlara başvurular için son saatlere girildi. Peki ilanlara kimler başvurabilir? Başvurular nasıl yapılacak? Başvuru şartları nelerdir?

Devlet Personel Başkanlığı resmi sayfası üzerinden memur alım ilanları yayımlayan kamu kurum ve kuruluşları, personel alımı yapmaya devam ediyor.

Bazı kamu kurum ve kuruluşlarının yayımladığı ilanlara başvurular için son günlere girilirken memur adayları, ilanlara başvuruların nasıl yapılacağını, hangi kurumların memur alımı için başvurularda son günlere girildiğini araştırmaya başladı. Biz de Kpsscafe.com.tr olarak başvuruları 9 Şubat 2018 Cuma günü sona erecek memur alım ilanlarını tek başlık altında takipçilerimiz ile paylaşıyoruz. İşte başvuruları 9 Şubat 2018 günü sona eren memur alım ilanları...

TEİAŞ AVUKAT ALIMI

Türkiye Elektrik İletim A.Ş. Genel Müdürlüğü, merkez ve taşra teşkilatı bünyesinde boş bulunan avukat pozisyonlarında istihdam etmek üzere 20 personel alımı yapacağını duyurdu. Hukuk fakültesinden ya da buna denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilmiş yurt dışındaki öğretim kurumlarından mezun olan adaylar arasından yapılacak alım için giriş sınavı yapılacak. 2016'da yapılan KPSS'den 70 ve üstü puan alan adayların başvuru yapabileceği ilan için başvurular Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığı (Nasuh Akar Mahallesi Türk Ocağı Caddesi Kat:16 No:12 Çankaya/Ankara) veya www.teias.gov.tr internet adresinden temin edilecek başvuru formu doldurularak, istenilen belgeler ile birlikte şahsen, elden veya posta yoluyla İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığına yapılacaktır. Adayların başvuru formu, KPSS sonuç belgesi, avukatlık ruhsatnamesi, mezuniyet belgesi, 2 yıl süre ile avukatlık yaptığına dair sigorta geçmişi, 3 fotoğraf ve CV ile müracaatını yapması gerekmektedir. 

SHGM KPSS SARTSIZ PERSONEL ALIMI

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan ilanda SHGM, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere personel alımı yapacağı duyuruldu. Havacılık Sertifikasyon Uzmanı pozisyonunda 15, Havacılık Simülatör Uzmanı pozisyonunda 10 ve Büro Personeli pozisyonunda 3 olmak üzere toplam 28 personel alımı için ilan yayımlayan SHGM, alacağı personellere vereceği maaşları da açıkladı. Başvuru detayları ve şekli iiçin TIKLAYIN

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ PERSONEL ALIMI

Gaziantep Üniversitesi tarafından yayımlanan ilanda Mühendis kadrosunda istihdam etmek üzere 1 adet personel alımı yapılacağı bildirildi. Üniversitelerin Harita Mühendisliği bölümünden mezun olan, Üniversitelerin Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığında en az 1 yıl iş tecrübesi olan ve nşaat sahası araç kullanmasına esas en az (B) sınıfı ehliyet sahibi olan adaylar arasından yapılan alım için KPSS şartı da istenilmektedir. Adayların İş Talep Formu, Güvenlik Soruşturma Formu, Mezuniyet belgesi, Nüfus cüzdan fotokopisi ve 2016 KPSS sonuç belgesi ile birlikte Gaziantep Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

MSB SINIF SUBAY ALIM İLANI

Milli Savunma Bakanlığı tarafından geçtiğimiz gün bir ilan yayımlandı ve bayan-erkek adaylar arasından Hukuk Sınıfı Subay alımı yapılacağı duyuruldu. Yayımlanan 2018 yılı Hukuk Fakültesi Mezunlarından Hukuk Sınıfı Subay Temini Başvuru Kılavuzunda bayan ve erkek adaylar arasından subay alımı yapılacağı bildirildi. Başvur udetaylarına gitmek için lütfen TIKLAYIN

FACEBOOK GRUBUMUZA ÜYE OLMAK VE DİĞER ADAYLARLA MEMUR ALIM İLANLARI HAKKINDA BİLGİ ALIŞ VERİŞİ YAPMAK İÇİN TIKLAYIN

SGK 50 MEMUR ALIMI

SGK tarafından yayımlanan ilanda Müfettiş Yardımcısı pozisyonunda istihdam etmek üzere 50 personel alımı yapılacağı belirtildi. KPSS puanı ile yapılacak alımda adaylar yazılı ve sözlü sınava tabi tutulacak. Dört yıllık eğitim veren üniversitelerin hukuk, siyasal bilgiler, iktisat, işletme, iktisadi ve idari bilimler fakültelerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt içi veya yurt dışındaki üniversitelerden mezun olan, KPSS’nin P22 veya P48 puan türlerinden en az 80 ve üstü alan ve 35 yaşını aşmamış adaylar arasından yapılacak alıma başvurular Sosyal Güvenlik Kurumu Rehberlik ve Teftiş Başkanlığı (Simon Bolivar Caddesi No: 23 Çankaya/Ankara) adresine, başvuru formu, 2 fotoğraf, KPSS sonuç belgesi ve mezuniyet belgesi veya onaylı örneği evrakları ile yapılacak.

AKADEMİK PERSONEL ALIM İLANLARI

Akdeniz Üniversitesi 31 akademik personel alıyor.

Süleyman Demirel Üniversitesi 1 akademik personel alıyor.

Mardin Artuklu Üniversitesi 1 akademik personel alıyor.

MEMUR VE PERSONEL ALIM İLANLARINDAN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN;

KPSSCAFE android uygulamamızı ücretsiz indirmek için ---->>> TIKLAYIN

KPSSCAFE iOS uygulamamızı ücretsiz indirmek için----> TIKLAYIN

Kpsscafe.com.tr  | Ankara - ÖZEL HABER

Daha Fazla Haber