QNB Finansbank Türkiye Geneli Lise Mezunu veya Öğrenci Banka Personeli Alıyor

QNB Finansbank tarafından bir personel alım ilanı yayımlandı. Yayımlanan ilanda Türkiye geneli lise veya üniversite mezunu ya da üniversite öğrencisi adaylar arasından personel alımı yapılacağı açıklandı. Peki QNB Finansbank personel alımına başvurular nasıl yapılacak? Başvuru şartları nelerdir?

Bankacılık sektörünün öncü kuruluşlarından olan ve açıldığı ilk günden bu yana müşteri odaklı çalışan QNB Finansbank, yeni personel alım ilanı yayımladı.

Açıldığı ilk günden bu yana müşteri odaklı düşünen, Türkiye genelinde bulunan şubeleri ile binlerce müşteriye hizmet vermeyi sürdüren QNB Finansbank, yeni personeller alarak hem hizmet kalitesini daha da artırmayı, hem de genç işsizlere istihdam kapısı olmayı hedefliyor. Bu kapsamda personel alımlarına devam eden QNB Finansbank, Bireysel Satış Temsilcisi pozisyonunda istihdam etmek üzere Türkiye genelinde personel alımı yapacak.

İŞİN TANIMI

QNB Finansbank tarafından yayımlanan ilanda alınacak personellerin istihdam edileceği pozisyon ile ilgili şu ifadelere yer verildi: Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin SAHADA AKTİF SATIŞINI gerçekleştirecek, aşağıdaki özelliklere sahip çalışma arkadaşları aramaktayız.

BAŞVURU ŞARTLARI

# En az lise mezunu veya devam zorunluluğu olmayan üniversite öğrencisi, 

# Satış konusunda kariyer yapmayı hedefleyen, 

# 30 yaşını aşmamış,

# İletişim ve ikna becerisi yüksek, 

# Müşteri odaklı ve ekip çalışmasına yatkın, 

# Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli, 

# Daha önce Bankamızda benzer pozisyona başvuru yapıp mülakat aşamasında elenmemiş,

BAŞVURU

QNB Finansbank personel alımına başvurular internet üzerinden alınmaktadır. Başvuru yapmak isteyen adayların aşağıdaki bağlantı adresini kopyalayarak yeni sekmede açması ve müracaatını bu adres üzerinden tamamlaması gerekmektedir.

https://goo.gl/xqXfW3

Memur ve personel alım ilanlarından anında haberdar olmak için;

KPSSCAFE android uygulamamızı ücretsiz indirmek için ---->>> TIKLAYIN

KPSSCAFE iOS uygulamamızı ücretsiz indirmek için----> TIKLAYIN

Kpsscafe.com.tr  | Ankara

Daha Fazla Haber