İmam İntihar İçin Çatıya Çıktı! Milletin Tepkisi Bakın Ne Oldu

Olay bugün akşam saatlerinde Saraylar Mahallesi'ndeki özel bir hastanenin çatısında meydana geldi. İmam olduğu öğrenilen 43 yaşındaki bir adam, eşinin çalıştığı hastaneye giderek buranın çatısına çıktı ve eşinin kendisiyle barışmasını aksi halde canına kıyacağını söyledi.

İmam İntihar İçin Çatıya Çıktı! Bakın Milletin Tepkisi Ne Oldu

Olay bugün akşam saatlerinde Saraylar Mahallesi'ndeki özel bir hastanenin çatısında meydana geldi. İmam olduğu öğrenilen 43 yaşındaki bir adam, eşinin çalıştığı hastaneye giderek buranın çatısına çıktı ve eşinin kendisiyle barışmasını aksi halde canına kıyacağını söyledi. Polisler ve hastane personeli uzun süre şahsı ikna etmeye çalıştı. Çatıda hararetli tartışmalar yaşanırken, vatandaşların sosyal medya üzerinden söz konusu intihar girişimini canlı yayımlaması ve gülümsemeleri dikkatlerden kaçmadı.

Denizli'nin Merkezefendi ilçesinde 43 yaşında olduğu öğrenilen Cami İmamı M.A. boşanma davası açan eşinin çalıştığı özel hastanenin çatısında intihara kalkıştı. Emniyet görevlilerinin ve doktorların bir süre sonra ikna ettiği imam, çatıdan indi. O anları izleyen bazı vatandaşlarınsa gülümseyerek telefonlarıyla imamı görüntülediği ve sosyal medya hesaplarından canlı yayın yaptığı bildirildi. Görüntüler sosyal medyada kısa sürede yayılırken, Dünyada büyük etki bırakan Black Mirror isimli Netflix dizisine olayı benzetenler oldu.

İşte O Anlar:

KPSSCAFE - ANKARA

Daha Fazla Haber