Türkiye Şeker Fabrikalarına KPSS En Az 60 Puanla Kadrolu Personel Alınacak (Büro Personeli, Mühendis, Avukat)

Türkiye Şeker Fabrikaları genel Müdürlüğü'ne sürekli işçi statüsünde personel alımı yapılacağına dair duyuru yayımlandı. Devlet Personel Başkanlığı ve Resmi Gazete'de yayımlanan ilanın detayları ve daha fazlası memur adaylarının en sevdiği internet sitesi kpsscafede.

Türkiye Şeker Fabrikalarına Kadrolu Personel Alınacak (Büro Personeli, Mühendis, Avukat)

Türkiye Şeker Fabrikaları genel Müdürlüğü'ne sürekli işçi statüsünde personel alımı yapılacağına dair duyuru yayımlandı. Devlet Personel Başkanlığı ve Resmi Gazete'de yayımlanan ilanın detayları ve daha fazlası memur adaylarının en sevdiği internet sitesi kpsscafede.

Türkiye Şeker Fabrikaları Genel Müdürlüğü personel alımıyla ilgili yapılan duyuruda, kuruma 2 bilgisayar mühendisi, 13 büro personeli ve 1 avukat alımı yapılacağı bildirildi. Alımla ilgili DPB'de yayımlanan duyuruda , "Genel Müdürlüğümüzde çalıştırılmak üzere 09.08.2009 tarih ve 27314 sayılı Resmi Gazete de yayımlanan “Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar hakkında Yönetmelik” hükümlerine göre 2 (İki) Bilgisayar Mühendisi, 1 (Bir) Avukat ve 13 (Onüç) Büro Personeli işe alınacaktır.  İşgücü talebimiz Türkiye İş Kurumu’nun web sayfasında yayımlanacaktır.  Başvurular Türkiye İş Kurumunun İl/Şube Müdürlüklerine yapılabilecektir. Başvuru ile ilgili daha detaylı bilgi İŞKUR'un web sitesinden 03.01.2018 tarihinden itibaren öğrenilebilir. Yeni istihdam edilecek personelin 4046 sayılı Kanunun 22. maddesi kapsamında diğer kamu kurumlarına nakil hakkı bulunmamaktadır." ifadelerine yer verildi. Başvuruda bulunacak adayların aşağıdaki şartları dikkatle incelemeleri gerekiyor.

EN ÇOK DİKKAT ÇEKEN GALERİLER 1

Kimler Başvuru Yapabilir?

  • Fakültelerin Bilgisayar Mühendisliği, Hukuk, İktisat, İşletme ve Kamu Yönetimi bölümü mezunu olmak,
  • Sağlık durumlarının tehlikeli işlerde çalışmaya elverişli olması. (İlgililerden işe başlatılmadan önce tehlikeli işlerde çalışabileceğine dair sağlık raporu istenecektir.) 
  • Eleman Alımı Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından ulusal düzeyde yapılacaktır.
  • Kamu kurum ve kuruluşlarının daimi işgücü taleplerine yapılan başvurularla ilgili yazışmalarda kişilerin yazışma adreslerindeki Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınacaktır.  Sözlü sınav Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğü Mithatpaşa Cad. No.14 Yenişehir-ANKARA adresinde yapılacak olup sınav tarihi, sınava katılacak adayların açıklanmasını takiben duyurulacaktır.
  • Talep şartlarına durumu uyan adaylar, 03-12 Ocak 2018 tarihleri arasında İŞKUR İl/Şube Müdürlüklerinden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabileceklerdir.
  • İşe alınacak elemanlar 4857 sayılı İş Kanunu kapsamında işe alınacak ve kendileriyle belirsiz süreli iş sözleşmesi imzalanacaktır.
  • KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almak.

HAFTANIN DİKKAT ÇEKENİ (POMEM MÜLAKAT SORULARI)

POMEM'DE ADAYLARA HANGİ SORULAR SORULUYOR? CEVAPLAR İÇİN TIKLAYIN

Kamuya Personel Alımları, gündemdeki son dakika gelişmeleri, ekonomi haberleri ve daha fazlasını yakından takip etmek için kpsscafe.com.tr'nin mobil uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

DAHA FAZLA BİLGİ, DAHA FAZLA ARKADAŞ

Memur alımlarıyla ilgili tüm gelişmeleri yakından takip edebileceğiniz, diğer memur adaylarıyla sohbet edip, bilgi alışverişinde bulunabileceğiniz facebook grubumuza aşağıdaki linkten erişim sağlayabilirsiniz

Facebook grubuna katılım  için TIKLAYIN.

TÜM PERSONEL ALIM İLANLARINA ERİŞ

DPB , Resmi Gazete ve Kurumların internet sitelerinde bugün ve daha önce yayımlanan tüm memur alım ilanlarına ve özel sektör personel alımı duyurularına göz atmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanın.

YENİ MEMUR ALIM İLANLARI İÇİN TIKLAYIN

Twitter'daki personel atama haberlerini takip etmek, buradaki kampanyalara katılmak, memur adaylarıyla birlik olarak sesinizi duyurmak istiyorsanız Türkiye'nin lider memur adayı sitesi kpsscafe'nin twitter sayfasını beğenin ve gündemi yakından takip edin. Katılım için TIKLAYIN.

KPSSCAFE.COM.TR - ANKARA

Daha Fazla Haber