Polis Akademisi Öğrenci Alımı Yapıyor (İstihbarat Araştırmaları, Uluslararası Güvenlik, Güvenlik Stratejileri)

Polis Akademisi Başkanlığı resmi sitesinden yapılan duyuruda (www.pa.edu.tr) Akademiye yüksek lisans ve doktora programları için 10'ar öğrenci alımı yapılacağı belirtildi. Polis Akademisi Öğrenci alımıyla ilgili tüm detaylar Polis Akademisi Başkanlığı'nın www.pa.edu.tr adresinden öğrenilebiliyor.

Polis Akademisi Öğrenci Alımı Yapıyor (İstihbarat Araştırmaları, Uluslararası Güvenlik, Güvenlik Stratejileri)

Polis Akademisi Başkanlığı'nın resmi sitesinden yapılan duyuruya göre(www.pa.edu.tr) Akademiye Güvenlik Stratejileri ve Yönetimi", "İstihbarat Araştırmaları", "Suç Araştırmaları", "Ceza Adaleti", "Ulaşım Güvenliği ve Yönetimi", "Uluslararası Güvenlik (İngilizce)" ve "Uluslararası Güvenlik", yüksek lisans programlarıyla , Güvenlik Stratejileri ve Yönetimi, Uluslararası güvenlik doktora programlarına öğrenci alımı gerçekleşecek.

Doktora programlarına alınacak öğrencilerin ALES ve Yabancı Dil puanının en az 55 puan olması gerektiği belirtilirken, Uluslararası Güvenlik (İngilizce) programı için adaylarda en az 75 puan yabancı dil programı aranıyor. Detaylı bilgilendirme Polis Akademisi Başkanlığı'nın resmi sitesinden öğrenilebiliyor. Sınav takvimi, belgeler, diğer şartlar www.pa.edu.tr adresinden takip edilebilecek.

HAFTANIN DİKKAT ÇEKENİ (POMEM MÜLAKAT SORULARI)

POMEM'DE ADAYLARA HANGİ SORULAR SORULUYOR? CEVAPLAR İÇİN TIKLAYIN

Kamuya Personel Alımları, gündemdeki son dakika gelişmeleri, ekonomi haberleri ve daha fazlasını yakından takip etmek için kpsscafe.com.tr'nin mobil uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

DAHA FAZLA BİLGİ, DAHA FAZLA ARKADAŞ

Memur alımlarıyla ilgili tüm gelişmeleri yakından takip edebileceğiniz, diğer memur adaylarıyla sohbet edip, bilgi alışverişinde bulunabileceğiniz facebook grubumuza aşağıdaki linkten erişim sağlayabilirsiniz

Facebook grubuna katılım  için TIKLAYIN.

TÜM PERSONEL ALIM İLANLARINA ERİŞ

DPB , Resmi Gazete ve Kurumların internet sitelerinde bugün ve daha önce yayımlanan tüm memur alım ilanlarına ve özel sektör personel alımı duyurularına göz atmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanın.

YENİ MEMUR ALIM İLANLARI İÇİN TIKLAYIN

Twitter'daki personel atama haberlerini takip etmek, buradaki kampanyalara katılmak, memur adaylarıyla birlik olarak sesinizi duyurmak istiyorsanız Türkiye'nin lider memur adayı sitesi kpsscafe'nin twitter sayfasını beğenin ve gündemi yakından takip edin. Katılım için TIKLAYIN.

Daha Fazla Haber