PTT 1750 Sözleşmeli Personel Alımıyla İlgili Müjdeli Haber

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, PTT 1750 Sözleşmeli personel alımıyla ilgili sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaptı.

Bakan Arslan'dan PTT 1750 Sözleşmeli Personel Alımıyla İlgili Açıklama

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, PTT 1750 Sözleşmeli personel alımıyla ilgili sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaptı.

PTT personel atamalarıyla ilgili Danıştay'ın yürütmeyi durdurma kararı almasından sonra işe başlamalarında sorun olan adayların hukuki sorunlarının KHK ile çözüldüğünü söyleyen Bakan Arslan, adayların işe başlatılacağını müjdeledi. Bakan Arslan, "Uzun süredir bekleyen ve PTT’de çalışmaya başlamak için sabırsızlanan 1750 kardeşimizin hukuki sorunlarını çözdük, işe başlatıyoruz.PTT personel alımı için 2017 yılı içerisinde sınava girmiş ve atanmaya hak kazanmış 1.750 kişinin mağduriyetlerini bugün yayımlanan 696 Sayılı KHK ile sona erdirdik. Yeni çalışma arkadaşlarımıza hayırlı olsun." dedi.

Kamuya Personel Alımları, gündemdeki son dakika gelişmeleri, ekonomi haberleri ve daha fazlasını yakından takip etmek için kpsscafe.com.tr'nin mobil uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

DAHA FAZLA BİLGİ, DAHA FAZLA ARKADAŞ

Memur alımlarıyla ilgili tüm gelişmeleri yakından takip edebileceğiniz, diğer memur adaylarıyla sohbet edip, bilgi alışverişinde bulunabileceğiniz facebook grubumuza aşağıdaki linkten erişim sağlayabilirsiniz

Facebook grubuna katılm için TIKLAYIN.

TÜM PERSONEL ALIM İLANLARINA ERİŞ

DPB , Resmi Gazete ve Kurumların internet sitelerinde bugün ve daha önce yayımlanan tüm memur alım ilanlarına ve özel sektör personel alımı duyurularına göz atmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanın.

YENİ MEMUR ALIM İLANLARI İÇİN TIKLAYIN

KPSSCAFE.COM.TR - ANKARA

Daha Fazla Haber