QNB Finansbank En Az Lise Mezunu Banka Personeli Alıyor (Başvurular İnternetten)

QNB Finansbank tarafından bir personel alım ilanı yayımlandı ve en az lise mezunları arasından bireysel satış temsilcisi alımı yapılacağı duyuruldu. İşte yayımlanan ilanın detayları ve başvuru şekli.

QNB Finansbank tarafından çeşitli ilan ve kariyer sayfaları üzerinden personel alım ilanı yayımlandı. Yayımlanan ilanda en az lise mezunu personel alımı yapılacağı bildirildi.

Bankacılık sektörünün öncü kuruluşlarından olan ve açıldığı ilk günden bu yana müşteri odaklı düşünerek hizmet kalitesini sürekli arttırmayı hedefleyen QNB Finansbank, yayımladığı ilan ile en az lise mezunu genç işsizlere istihdam kapısı olmaya da devam ediyor. Bu kapsamda banka, alacağı persnelleri bireysel satış temsilcisi pozisyonunda istihdam edecek.

Başvuru Şartları

Banka tarafından yayımlanan ilanda: Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin SAHADA AKTİF SATIŞINI gerçekleştirecek, aşağıdaki özelliklere sahip çalışma arkadaşları aramaktayız

# En az lise mezunu veya devam zorunluluğu olmayan üniversite öğrencisi, 

# Satış konusunda kariyer yapmayı hedefleyen, 

# 30 yaşını aşmamış,

# İletişim ve ikna becerisi yüksek, 

# Müşteri odaklı ve ekip çalışmasına yatkın, 

# Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli, 

# Daha önce Bankamızda benzer pozisyona başvuru yapıp mülakat aşamasında elenmemiş,

ifadelerine yer verildi.

Başvuru

QNB Finansbank en az lise mezunu bireysel satış temsilcisi pozisyonuna başvurular internet üzerinden yapılmaktadır. Başvuru yapmak isteyen adayların aşağıdaki balantı adresini kopyalayarak yeni sekmede açması ve müracaatını bu adres üzerinden tamamlaması gerekmektedir. 

https://goo.gl/GsWsyF

Kpsscafe.com.tr  | Ankara

Daha Fazla Haber