Akademi'den PÖH Duyurusu-19. Dönem PÖH Alımı Yedek Yerleştirme Sonuçları Açıklandı

Polis Akademisi 19. dönem POMEM yedek yerleştirme sonuçları açıklandı. İşte Akademi tarafından yapılan açıklama ve yedek yerleştirme sonuçları.

Polis Akademisinden bir son dakika açıklaması yapıldı.

Polis Akademisi Başkanlığı resmi internet sayfası üzerinden yapılan son dakika açıklamasında, 19. dönem POMEM yedek yerleştirme sonuçlarının açıklandığı duyuruldu. Yayımlanan duyuruda şu ifadelere yer verildi:

"19. Dönem POMEM 3. yedek aday yerleştirme sonuçları açıklanmıştır. 19. Dönem polis meslek eğitimi için Polis Meslek Eğitim Merkezlerine Özel Harekat branşlı polis memuru olarak yetiştirilmek üzere planlanan adayların yerine, 1212’inci sıradan başlanarak 164 yedek adayın (yedek 1.375’e kadar) planlaması yapılmıştır. 
Yedek planlamalara ilişkin sonuçlar ile ilgili olarak adaylara posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla herhangi bir bildirimde bulunulmayacaktır. Resmi internet sitemiz üzerinden ilan edilen sonuçlar tebligat niteliğindedir.

Bundan sonra yapılacak yedek planlamaları için adayların Başkanlığımızın http://www.pa.edu.tr internet sitesini takip etmeleri gerekmektedir. 

Tüm adaylara ilanen duyurulur."

YERLEŞTİRME SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Kpsscafe.com.tr  | Ankara

Daha Fazla Haber