Boğaziçi Üniversitesi Yüksek Maaşla Personel Alımı Yapıyor (8-16 Bin TL Maaş)

Boğaziçi Üniversitesi tarafından bir personel alım ilanı yayımlandı ve yüksek maaşla çalıştırmak üzere 10 personel alımı yapılacağı bildirildi. İşte yayımlanan ilanın detayları, başvuru şartları ve başvuru şekli.

Boğaziçi Üniversitesi tarafından geçtiğimiz günlerde Devlet Personel Başkanlığı resmi internet sayfası üzerinden bir personel alım ilanı yayımlandı.

Boğaziçi Üniversitesi tarafından DPB aracılığıyla yayımlanan ilanda, Rektörlük bünyesinde istihdam etmek üzere 10 sözleşmeli personel alımı yapılacağı bildirildi. Yayımlanan ilana göre alınacak personeller bilişim personeli pozisyonunda istihdam edilecektir. Öte yandan yayımlanan ilanda alınacak personellerin yüksek maaşla çalıştırılacağı bildirildi.

Başvuru Şartları

# 657 sayılı kanunu 48 inci maddesinde sayılan genel şartları taşıyor olmak,

# Bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak, (Bu kısımda belirtilen bölüm mezunları sadece 2 kat için başvuru yapabilirler.)

# Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda ücret tavanı iki katını geçemeyecekler için en az 3 yıllık, diğerleri için en az 5 yıllık mesleki tecrübesi olmak,

# Pozisyonları aşağıdaki ekte belirtilen özel şartlarda belirtilen mesleki tecrübeye sahip olduğunu belgelendirmek,

# Bilgisayar çevre bilimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek.

# Erkek adaylar için muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış, muaf veya 1 yıl süre ile ertelemiş olmak. 

Başvuru

Boğaziçi Üniversitesi sözeşmeli personel alımı başvuruları 20 Kasım 2017 tarihi mesai bitimine kadar aşağıdaki evraklarla birlikte Boğaziçi Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı Bebek/İstanbul adresine şahsen veya son başvuru tarihinde adreste olacak şekilde posta yolu ile yapılabilecektir. 

# Başvuru formu,
# Mezuniyet belgesinin onaylı fotokopisi,
# Mesleki tecrübe belgeleri,
# Özel şartları taşıdığına dair evraklar,
# KPSS sonuç belgesi çıktısı,
# İngilizce bildiğini gösterir belge,
# Adli sicil kaydı,
# Erkek adaylar için askerlik durum belgesi.

Maaş Tablosu

İlan metnine girmek, başvuru özel şartlarını öğrenmek için TIKLAYIN

Kpsscafe.com.tr  | Ankara

Daha Fazla Haber