MEB ile THY Anlaştı: Yüzde 25 İndirimli Uçak Bileti Alma İmkanı

Türk Hava Yolları ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında görüşmeler sona erdi ve öğretmen ile ailelerine indirimli uçak bileti kampanyası açıklandı.

Milli Eğitim Bakanlığından öğretmenleri sevindiren bir açıklama geldi. Yapılan açıklamada, öğretmenlere Türk Hava Yolları ile 20 Kasım ve 31 Mart 2018 tarihleri arasında yapacakları iç hat uçuşlarında yüzde 25 indirimli bilet imkanı sağlanacağı bildirildi.

Bakanlığın resmi internet sayfası üzerinden konu ile ilgili yapılan açıklamada, THY ile yapılan görüşmeler sonucunda, Bakanlığa bağlı olarak görev yapmakta olan öğretmenlere ve ailelerine, 24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesi ile iç hat uçuşlarında indirimli seyahat etme imkanı bu yıl da sağlanacak.

İndirim için THY iç hat seferlerinde (Anadolu Jet iç hat seferleri dahil), 20 Kasım 2017-24 Mart 2018 tarihlerinde biletleme yapılması gerekecek.

Öğretmenler ve aileleri, 20 Kasım 2017-31 Mart 2018 tarihlerinde yapılacak direkt ve aktarmalı business ve ekonomi kabin seyahatlerde (promosyon ücret seviyeleri hariç), aynı soyada sahip en az bir yolcu, en fazla dört yolcu için rezervasyon yapılması şartıyla yüzde 25 iç hat indirimiyle seyahat edebilecek.

Kpsscafe.com.tr  | Ankara

Daha Fazla Haber