Dünyaca Ünlü Şarkıcı Çıplak Fotoğrafını Paylaştı! Sosyal Medya Sallandı

Dünyanın en popüler şarkıcılarından birisi daha çıplak fotoğraflarını sosyal medya üzerinden paylaştı.Avustralyalı Şarkıcı ve söz yazarı Sia Furler, çıplak fotoğrafını instagram sayfası üzerinden paylaştı.

Dünyaca Ünlü Şarkıcı Çıplak Fotoğrafını Paylaştı! Sosyal Medya Sallandı

Avustralyalı Şarkıcı ve söz yazarı Sia Furler, çıplak fotoğrafını instagram sayfası üzerinden paylaştı. Kendisine sürekli çıplak fotoğraflarıyla ilgili şantaj mahiyetinde mesajlar geldiğini söyleyen Sia, takipçilerinin de bu fotoğrafları satın alma meyilinde olduğunu öne sürerek, "Anlaşılıyor ki biri çıplak fotoğraflarımı hayranlarıma satmaya çalışıyor. Paranızı harcamayın, işte burada bedavaya bulabilirsiniz. Her gün Noel!" dedi ve çıplak fotoğrafını paylaştı.

Sanatçının bu paylaşımı kısa sürede yüz binlerce beğeni ve yorum aldı. Yakın zamanda noel albümünü çıkarmaya hazırlanan şarkıcının 15 çıplak fotoğrafının magazinciler tarafından gizlice çekildiği ve söz konusu fotoğrafların korsanların eline geçtiği, korsanların da bu fotoğraflar için SİA ve takipçilerinden yüksek miktarda para talep ettikleri öne sürüldü. Bir diğer iddia ise SİA'nın yeni albüm öncesi PR çalışması yaptığı yönünde. 

KPSSCAFE.COM.TR - ANKARA

Daha Fazla Haber