CTE Gaziantep ve Diyarbakır Personel Alımı Sonuçları Açıklandı

Diyarbakır ve Gaziantep Adalet komisyonları sözleşmeli personel alımı başvuru sonuçları için geri sayım bugün sona eriyor. Peki personel alımı sonuçları ne zaman açıklanacak? Mülakatlar ne zaman yapılacak? İşte detaylar.

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü sözleşmeli personel alımı başvuru sonuçları için bekleyiş bugün sona eriyor.

CTE tarafından yayımlanan duyuruda en az lise mezunu 3611 memur alımı yapılacağı açıklanmıştı. İlanın yayımlanmasının ardınan memur olmak isteyen adaylar internet üzerinden sonuçların açıklanmasını beklemeye başladı. Ancak sonuçlar halen açıklanmadı. Peki Gaziantep Adliyesi sözleşmeli personel alımı başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? Gaziantep adalet komisyonu personel alımı sonuçları nereden açıklanacak?

GAZİANTEP VE DİYARBAKIR KOMİSYONLARI BAŞVURU SONUCUNA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

Gaziantep adalet komisyonunda Diyarbakır ve Gaziantep İllerinde bulunan CTE Müdürlüklerine sözleşmeli personel alımı yapılacağı açıklandı. Diyarbakır İKM alımı için açılan kadro sayısı erkeklerde 542, bayanlarda 35 olarak açıklanırken, Gaziantep CTE Müdürlüğü için 49 kişilik erkek İKM kadrosu açıldı. Öte yandan Diyarbakır ve Gaziantep CTE müdürlüklerinde katip, şoför, teknisyen, kaloriferci, aşçı gibi pozisyonlara da personel alımı yapacağını duyurdu.

Sonuç Açıklama Ekranı

İki adalet komisyonu sözleşmeli personel alımı başvuru sonuçlarını Gaziantep Adliyesi resmi internet sayfası üzerinden adaylara duyuracak. Sonuçların gün içinde veya akşam saatlerinde açıklanması bekleniyor.

Gaziantep ve Diyarbakır sözleşmeli personel alımı sonuç açıklama ekranına gitmek için TIKLAYIN

Mülakatlar Ne Zaman?

CTE personel alımı sonuçlarının ardından

# İKM pozisyonuna başvuru yapan adaylar 13 Kasım ve devam eden günlerde boy-kilo ölçümüne alınacak.

# Katipliğe başvuru yapan adaylar ise 20 Kasım'da uygulama sınavına alınacak. 

# Şoför pozisyonuna başvuru yapan adaylar ise 23 Kasım tarihinde uygulama sınavına alınacak.

Tüm pozisyonlar için sözlü mülakatlar 25 Aralık 2017 ve devam eden günlerde adalet komisyonlarında yapılacak.

Sonuçlar açıklandığı anda bildirim alarak haberdar olmak için Kpsscafe.com.tr adresini aşağıdaki platformlardan takip edin.

android uygulamamız ---->>> tıklayın

Facebook grubumuza katılın --->tıklayın

ios uygulamamız ----> tıklayın

Instagram hesabımız için-- >>> tıklayın

Kpsscafe.com.tr  | Ankara

Daha Fazla Haber