Emniyetten Hayal Gücü Yüksek Gençlere Çağrı! Ödüllü Yarışma!

Emniyet Genel Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı, lise öğrencilerinin katılabileceği afiş ve slogan yarışması düzenliyor. "Afiş ve Sloganlarınızla Geleceğinize Sahip çıkın" başlığıyla yayımlanan ve afiş ile slogan kategorilerinde düzenleneceği belirtilen yarışma için başvuru işlemleri başladı.

Emniyetten Hayal Gücü Yüksek Gençlere Çağrı! Ödüllü Yarışma! 

Emniyet Genel Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı, lise öğrencilerinin katılabileceği afiş ve slogan yarışması düzenliyor. Afiş ve Sloganlarınızla Geleceğinze Sahip çıkığın başlığıyla yayımlanan ve afiş ile slogan kategorilerinde düzenleneceği belirtilen yarışma için başvuru işlemleri başladı.

2017-2018 eğitim öğretim yılında lise düzeyindeki özel ve devlet okullarında eğitim gören öğrencilerin katılabileceği yarışmaya başvurular slogan kategorisi için 8 Aralık 2017, Afiş kategorisi için 8 Ocak 2018'e kadar sürecek. Birinciler masaüstü bilgisayar, ikinci dizüstü bilgisayar, üçüncüler ise tablet ile ödüllendirilecek. Başvuru şartları, formları ve diğer tüm detaylar narkotik.pol.tr adresi üzerinden öğrenilebilecek.

KPSSCAFE.COM.TR - ANKARA

Daha Fazla Haber