MSB ve Jandarmaya 30 Bine Yakın Sözleşmeli Personel Alınacak (İlkokul ve Lise Mezunları Dikkat)

Kamu kurum ve kuluşlarına sözleşmeli ve kadrolu personel alımları sürüyor. Siz değerli ziyaretçilerimizden gelen yoğun istek doğrultusunda askeri personel ve polis alımları hakkında da sizleri bilgilendirmeyi sürdürüyoruz.

MSB ve Jandarmaya 20 Binden Fazla Personel Alınacak (İlkokul ve Lise Mezunları Dikkat)

Kamu kurum ve kuluşlarına sözleşmeli ve kadrolu personel alımları sürüyor. Siz değerli ziyaretçilerimizden gelen yoğun istek doğrultusunda askeri personel ve polis alımları hakkında da sizleri bilgilendirmeyi sürdürüyoruz.

Milli Savunma Bakanlığı'nın sözleşmeli er ve uzman erbaş alımlarının yanı sıra geçtiğimiz günlerde yayımlanan Jandarma Uzman Erbaş alımı için de süreç başladı.

YENİ KURULMASINA RAĞMEN POLİS VE ASKER ADAYLARININ YOĞUN İLGİSİYLE 150 BİN ÜYEYE ULAŞTI!

Polis ve asker adaylarının en beğendiği yardımlaşma grubuna katılarak, diğer adaylarla sohbet edip, bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz. Katılım için TIKLAYINIZ

JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI UZMAN ERBAŞ ALACAK

OHAL Sonrası çıkarılan KHK ile birlikte İçişleri Bakanlığı'na bağlanan Jandarma Genel Komutanlığı, askerlik şartı aranmaksızın sözleşmeli uzman erbaş alımı yapacak.

Başvurular Jandarma Genel Komutanlığı'nın resmi internet sitesi üzerinden 4 Aralık 2017 tarihine kadar devam edecek.  Jandarma Uzman Erbaş Alımı başvuru kılavuzuna erişim sağlamak için lütfen TIKLAYINIZ.

TÜM MEMUR VE ASKERİ PERSONEL ALIMLARI CEBİNE GELSİN İSTİYORSAN , GOOGLE PLAY'IN EN ÇOK İNDİRİLEN VE EN ÇOK SEVİLEN MEMUR ADAYI UYGULAMASINI TIKLA VE İNDİR

Kara Kuvvetleri Komutanlığı'na Uzman Erbaş ve Sözleşmeli Er Alınıyor!  

Milli Savunma Bakanlığı'nın resmi internet sitesi ve Devlet Personel Başkanlığı'ndan geçtiğimiz aylarda yayımlanan duyuruda Kara Kuvvetleri Komutanlığına sözleşmeli uzman erbaş ve er alımları yapılacağı , ilgili alımlar için 24 bin kontenjan ayrıldığı duyurulmuştu. Başvurular Kara Kuvvetleri Komutanlığı Personel Temin sayfası üzerinden online olarak yapılabiliyor. Başvuru işlemleri yıl boyunca sürecek, adaylar aralıklarla MSB'den yapılacak duyurularla mülakat ve FYT aşamalarına davet edilecek. 

SÖZLEŞMELİ ER ALIMINA KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

KARA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI UZMAN ERBAŞ ALIMINA KİMLER BAŞVURABİLİR ?

Kara Kuvvetleri Komutanlığı Uzman Erbaş alımı için adayların en az lise ve dengi okullardan mezun olması gerekiyor. 

KPSSCAFE.COM.TR * ANKARA

Daha Fazla Haber