KPSS Şartsız En Az Lise Mezunu Binlerce Bekçi Alınacak (İlan Yayımlayan Şehirler)

KPSS Şartsız en az lise ve dengi okullardan mezun Çarşı ve Mahalle Bekçisi alımları için başvuru süreci başlıyor. Bekçi alımı yapacak şehirler ve başvuru şartları memur alım haberlerinin merkezi kpss cafe adresinde.

KPSS'siz En Az Lise Mezunu Bekçi Alım İlanı Yayımlayan Tüm İller

KPSS Şartsız en az lise ve dengi okullardan mezun Çarşı ve Mahalle Bekçisi alımları için başvuru süreci başlıyor. Bekçi alımı yapacak şehirler ve başvuru şartları memur alım haberlerinin merkezi kpss cafe adresinde.

Kamu kurum ve kuruluşlarına açıktan sözleşmeli personel, kadrolu personel ve askeri personel alımları tüm hızıyla devam ederken, uzun süredir beklenen çarşı ve mahalle bekçisi alım ilanları da art arda yayımlanmaya başladı. İstanbul Valiliği'nce geçtiğimiz günlerde yayımlanan 2 bin kişilik bekçi alım ilanından sonra diğer iller için de ilanlar yayımlanmaya başlandı. Siz değerli ziyaretçilerimizden gelen istekler doğrultusunda alım yapacak tüm şehirleri ve başvuru şartlarını tek bir başlık altında topladık. Aşağıdaki bağlantıları takip ederek ilanları incelemeniz mümkün.

1 KASIM 2017 TARİHİ İTİBARİYLE ÇARŞI VE BEKÇİ ALIMI YAPACAK ŞEHİRLER

BEKÇİ ALIMI YAPILACAK ŞEHİR ALINACAK BEKÇİ SAYISI
İSTANBUL 2 BİN
GAZİANTEP BELİRSİZ
SAMSUN 250
İZMİR 750
İSKENDERUN 130
ANTAKYA 170
BURSA 250
ERZURUM 150
ADANA 600
BURSA 250
ANTALYA 250


Alım yapacak iller ve ilanlara aşağıdan göz atabilirsiniz ;  

  • İstanbul 2 Bin Çarşı ve Mahalle Bekçisi Alımı için TIKLAYINIZ ( Başvurular 8 Kasım'da başlayacak 22 Kasım 2017 tarihine kadar devam edecek)  
  • İzmir Çarşı ve Mahalle Bekçisi Alım İlanı için TIKLAYINIZ ( Başvurular 14 ile 26 Kasım 2017 tarihleri arasında alınacak )  
  • Trabzon Çarşı ve Mahalle Bekçisi Alım ilanı için TIKLAYINIZ ( Başvrular 13 ile 27 Kasım 2017 tarihleri arasında alınacak )
  • Samsun Çarşı ve Mahalle Bekçisi Alım ilanı için TIKLAYINIZ 
  • Gaziantep Çarşı ve Mahalle Bekçisi Alım ilanı için TIKLAYINIZ 
  • İskenderun Çarşı ve Mahalle Bekçisi Alım ilanı için TIKLAYINIZ 
  • Bursa Çarşı ve Mahalle Bekçisi Alım ilanı için TIKLAYINIZ 
  • Antakya Çarşı ve Mahalle Bekçisi Alım ilanı için TIKLAYINIZ 
  • HATAY, ADANA, ANTALYA BEKÇİ ALIM İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ
  • ERZURUM  BEKÇİ ALIM İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BU ALAN SÜREKLİ GÜNCELLENECEK. KPSS CAFE MOBİL UYGULAMASINI CEP TELEFONUNUZA İNDİRİN TÜM PERSONEL ALIMLARINDAN ANINDA HABERDAR OLUN. İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

KPSSCAFE.COM.TR - ANKARA

Daha Fazla Haber