Samsun Valiliği KPSS Şartsız En Az Lise Mezunu 250 Bekçi Alımı ! (Hangi İlçelere Yapılıyor?)

İstanbul, Trabzon, Gaziantep Valiliği'nin ardından Samsun Valiliği de çarşı ve mahalle bekçisi alım ilanı yayımladı. Bekçi alımı başvuru şartları ve alım yapan ilçeler hakkında tüm detaylar kpss cafe adresinde...

Samsun Valiliği KPSS Şartsız En Az Lise Mezunu 250 Bekçi Alımı ! (Hangi İlçelere Yapılıyor?)

İstanbul, Trabzon, Gaziantep Valiliği'nin ardından Samsun Valiliği de çarşı ve mahalle bekçisi alım ilanı yayımladı.

Samsun Valiliği'nden bugün yapılan duyuruda Atakum, Canik, İlkadım, Tekkeköy, Bafra ve Çarşamba ilçeleri için çarşı ve mahalle bekçisi alımı yapılacağı belirtildi. 

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELER?

Valilik resmi sitesi, Devlet Personel Başkanlığı gibi internet sitelerinde de yer alan duyuruya göre söz konusu alımlar için başvuruda bulunacak adayların en az lise ve dengi okullardan mezun olması 30 yaşından büyük olmaması, en az 1 yıldır Samsun'da ikamet ediyor olması, boy kilo endeksiyle ilgili şartları yerine getirmesi gibi şartları yerine getirmesi gerektiği vurgulandı.

BAŞVURULAR NE ZAMAN, NASIL YAPILACAK?

Başvurular 14 Kasım ile 28 Kasım 2017 tarihleri arasında alım yapacak ilçe müdürlüklerine talep edilen belgelerle birlikte şahsen yapılacak. Adaylar birden fazla ilçeye başvuru yapamayacaklar. Talep edilen belgeler ve diğer şartlara sayfanın altında bulunan başvuru kılavuzundan erişim sağlayabilirsiniz. Samsun Valiliği Bekçi Alımı Başvuru Kılavuzu için TIKLAYINIZ.

KPSSCAFE.COM.TR - ANKARA

Daha Fazla Haber