Memurların Ekim 2017 Maaş Bordroları Erişime Açıldı (E devlet Bordro Sorgulama Ekranı)

Ekim ayı memur maaşı bordrosu erişime açıldı. Peki bordro sorgulama işlemi nasıl yapılacak? E devlet üzerinden maaş bordrosu sorgulama işlemi nasıl yapılır? İşte maaş bordrosu sorgulama ekranı.

Milyonlarca memurun adeta iple çektiği maaş günü geldi. Her ayın 15'inde maaşlarını alan memurların, alacakları maaşa ait bordro dökümü her ayın 14'ünde e devlet üzerinden yayımlanmaktadır. Ekim ayının 14'ünün de gelmesi ile birlikte memurların Ekim ayı maaş bordroları yayınlandı. 

E devlet üzerinden yayımlanan memur maaşı bordrosunda maaşlardan yapılan kesintiler, sigorta giderleri ve net yatacak maaş miktarı net olacak açıklandı. Bordronun yayınlanması ile birlikte memurlar, bordro sorgulama işlemi için internet üzerinden araştırmalara başladı. binlerce memur e devlet üzerinden maaş bordrosu sorgulama ekranına ulaşmaya çalışıyor. 

Ekim ayı maaş bordrolarına ulaşmak isteyen memurlar, aşağıda bulunan bağlantı adresinden sorgulamayı yapabilecekler. Aşağıda açılan ekrandan memurlar, T.C. kimlik numaraları, E devlet şifreleri ile bordrolarına ulaşabilecekler. 

Resmi Gazete'de yayımlanan 2006/4 sayılı Başbakanlık genelgesi ile maaşları Kamu Harcama ve Muhasebe Bilişim Sistemi üzerinden ödenen, 657 sayılı Devlet Memurları kanununa tabi olan memurlar ile kadro karşılığı sözleşmeli olarak çalışan personeller de e-Bordro hizmetinden faydalanabilir.

2017 yılı Ekim Ayı e-Bordro Sorgulama Ekranına gitmek İçin lütfen TIKLAYIN

Kamu personeli alım ilanlarından, memur alım ilanlarından, kpss haberlerinden, gündem haberlerinden son dakika haberlerinden ve daha fazlasından anında haberdar olmak için Kpsscafe.com.tr adresini aşağıdaki platformlar üzerinden takip edin.

android uygulamamız ---->>> tıklayın

Facebook grubumuza katılın --->tıklayın

ios uygulamamız ----> tıklayın

Kpsscafe.com.tr  | Ankara

Daha Fazla Haber